Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
roberto266

Nasze Budziki

Rekomendowane odpowiedzi

Zdrowych, Pogodnych i Szczęśliwych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku życzę wszystkim pozytywnie zakręconym budzikowcom :-)

post-74377-0-25377500-1577119839_thumb.jpg

Edytowane przez Dymar3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co wy , to piękny blaszak, "staro-chński" budzik z czasów Cesarstwa MAO. Wiesz ile robotników zbudził,  Za jakieś 300 lat będzie sporo wart (w Chinach oczywiście). Do "kapsuły czasu" z nim i do fundamentu pod schodami pracowni, Krzychu. Czas kolekcję budzików zacząć.

Krzysiek wróciłeś ! :D  :D  :D  :D


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze byłem... tongue.png biggrin.png ino w kartonie... ;)

 

post-27317-0-46693500-1577126072_thumb.jpg

 

 

 

 

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo.... :blink: Super, a ja z nudów kupiłem następnego - HAU. Jak przyjdzie to się pochwalę  :ph34r:  ;)

post-92919-0-37790400-1577127036.jpeg

Edytowane przez LESKOS

Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo.... :blink: Super, a ja z nudów kupiłem następnego - HAU. Jak przyjdzie to się pochwalę :ph34r:;)

Gratuluję - super, piękna sprawa. Zdaje się o mały figiel była "rywalizacja" ;)

Wycofałam się bo oczywiście głupia suszarka do włosów nie miała kiedy się rozlecieć ;) i chciejstwo przegrało z pragmatyką życiową :P

Ale wnioskuję, że i tak bym przegrała, a druga sprawa - fajnie, że trafił do Ciebie :)

Kolejny raz w ciemno będę zakładać kto startuje :D

 

PS. Właśnie pojawiły się prawdziwe cacuszka wiadomo gdzie. Jak ktoś nie zaszalał z prezentem to jest szansa. Ceny z z kategorii "trzy życzenia do Złotej Rybki" ;)

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No , Poznań .... któryś z kolegów ? ;) ...


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No , Poznań .... któryś z kolegów ? ;) ...

Jest  i  GB  centralna sekund a szukajcie  a  znajdziecie  ...


Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo.... :blink: Super, a ja z nudów kupiłem następnego - HAU. Jak przyjdzie to się pochwalę  :ph34r:  ;)

Piękny model i tanio jakoś poszedł. Gratuluję. W moim zbiorku wygląda jak poniżej. Dzwonek i  puszka zostały pomiedziowane  i zoksydowane.

post-44620-0-01760000-1577165894_thumb.jpg

post-44620-0-16484100-1577165927_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomiedziowanie i zoksydowanie dało wspaniały efekt :D

 

Jest sprzedawca na al.. który co jakiś czas wystawia piękne okazy i są one odrestaurowane. I są tak pięknie nowe i błyszczące, że zastanawiałam się czy oby na pewno "prawdziwe".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co wy , to piękny blaszak, "staro-chński" budzik z czasów Cesarstwa MAO. Wiesz ile robotników zbudził,  Za jakieś 300 lat będzie sporo wart (w Chinach oczywiście). Do "kapsuły czasu" z nim i do fundamentu pod schodami pracowni, Krzychu. Czas kolekcję budzików zacząć.

Krzysiek wróciłeś ! :D  :D  :D  :D

Taaa i niedrogo można :o  :D  W zatoce  jest  i Hero za 12 erłów przecudnie paskudnej urody...no ale  z centralną prze Państwa :D  :P  :lol: Przy nim Krzysiu ten Twój to   niezwykle urodziwy się zdaje.

post-44620-0-91481200-1577167720_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomiedziowanie i zoksydowanie dało wspaniały efekt :D

 

Jest sprzedawca na al.. który co jakiś czas wystawia piękne okazy i są one odrestaurowane. I są tak pięknie nowe i błyszczące, że zastanawiałam się czy oby na pewno "prawdziwe".

Tak, jozef_of, chyba ze Słupska. On tak ma że czyści i poleruje że wyglądają, jak fabryka dała, Stąd taki efekt. Jak toś to lubi... Ja nie za bardzo. Poza tym  sądzę, że budziki są oryginalne. Niekiedy faktycznie  niezwykle interesujące modele. Pojawił się też ktoś z Poznania (ale to nie ja), tyle że ceny mocno wyśrubowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa i niedrogo można :o  :D  W zatoce  jest  i Hero za 12 erłów przecudnie paskudnej urody...no ale  z centralną prze Państwa :D  :P  :lol: Przy nim Krzysiu ten Twój to   niezwykle urodziwy się zdaje.

Czemu ja mam słabość do okazów "nienachalnej urody"? :P

To okaz na miarę Zenka M. idola suwerena ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jozef_of, chyba ze Słupska. On tak ma że czyści i poleruje że wyglądają, jak fabryka dała, Stąd taki efekt. Jak toś to lubi... Ja nie za bardzo. Poza tym  sądzę, że budziki są oryginalne. Niekiedy faktycznie  niezwykle interesujące modele. Pojawił się też ktoś z Poznania (ale to nie ja), tyle że ceny mocno wyśrubowane.

Pan Jozef  ma  dobrze  zrobione  budziki,czesto  bral  ode  mnie  i restaurowal, w  zasadzie chyba  kiedys  wykupil  wiekszosc  moich  zbiorow


Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu ja mam słabość do okazów "nienachalnej urody"? :P

To okaz na miarę Zenka M. idola suwerena ;)

hahahahhahaa ;)  ;)  :D  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Jozef  ma  dobrze  zrobione  budziki,czesto  bral  ode  mnie  i restaurowal, w  zasadzie chyba  kiedys  wykupil  wiekszosc  moich  zbiorow

Kurczę, nie zdawałam sobie sprawy, że Kolega też w budzikach ma takie rozległe zdobycze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze byłem... tongue.pngbiggrin.png ino w kartonie... ;)

 

attachicon.gifDSC_0931.JPG

Mogłbyś zaprezentować z bliska tarcze tych budzików relkamowych?

Mogłbyś zaprezentować z bliska tarcze tych budzików relkamowych?

Edytowane przez Dymar3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wesołych udanych Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku wszystkim formułowiczom życzę.

Mam takiego Malutkiego Gustava Beckera.

W katalogach widnieje jako budzik czy to jakaś pomyłka czy o co chodzi.Może ktoś coś więcej wie?post-99158-0-53670200-1577269892_thumb.jpgpost-99158-0-30386300-1577269910_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam że zegar jest jusz w katalogu GB.Z roku 1910.Są tam obok niego inne 4 które nie są takrze budzikami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Kimiol mógłbyś zaprezentować z bliska te budziki reklamowe. One są moim konikiem i ciekawi mnie jakich zegarmistrzów Ty posiadasz w swojej kolekcji. Poprosze o choć dwa zdjęcia mogą być zbiorowe byle by dalo sie odczytać napisy:-) z góry dziękuję:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on je już pokazywał na tym forum...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pokazywałem... jeśli się nie znajdą to zrobię później fotki


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukam:-) mimo, że śledze na bieżąco nasz wątek to jakoś chyba przegapiłem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli wspominasz o ofercie GB z Pruszcza Gdańskiego to o ile dobrze widze to nie centralna sekunda a wskazówka od budzika. Chyba , że obaj mamy inne oferty na myśli:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.