Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
jlw

Hamilton Team Earth H60455533

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie nad autentycznoscia Hamiltona ponizej.

Brakuje mi graweru Forda na deklu oraz logo Hamiltona na rotorze (ale nie jestem pewny czy Hamiltony z zakrytym deklem owo logo na wahniku posiadaja).

Po za tym tarcza, wskazowki jak i koperta wygladaja na oryginalne a przynajmniej sa dobrze wykonane.

Zastawiam sie czy moze jest to jakis nieco wczesniejszy model (~2010) bez sygnatury Forda na deklu.

Co o tym Hamiltonie myslicie?

 

1.jpg

 

2.jpg

 

3.jpg

 

4.jpg

 

5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jedyna wersja z "gołym" deklem jaką znalazłem..........

http://www.watches-h...5533-84428.html

mam jednak nadzieję, że Twój to nie ta wersja.

Poza tym referencja z dekla nie zgadza się z referencją zegarka:

http://myhamiltonwatches.com/hamilton-khaki-automatic-antimagnetic-dark-brown-leather-strap

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dzieki temu pierwszemu linkowi zaczelem sie zastanawiac nad autentycznoscia zegarka.. :P

Z drugiej strony zdjecia przedstawione na powyzszej stronie domowej rownie dobrze moga przedstawiac oryginalny zegarek..

Ciekawe czy byl produkowany model bez graweru na deklu.

 

Co do referencji na deklu (H604550) tez tylko ja widzialem w polaczeniu z jasna tarcza.. pozostaje pytanie czy jest to wczesniejszy model czy jakas lepiej wykonana podroba.. :rolleyes:

Edytowane przez jlw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Obstawiam (optymistycznie), że to niewypał fabryczny. Spotkałem się kilka razy z tym, że ktoś w fabryce założył zły dekiel od innego modelu, albo nie ten kolor tarczy.

Pytanie jednak, gdzie była kontrola jakości :lol:

Obawiam się jednak o ten model ze względu na werk. Jakoś wydaje mi się mało prawdopodobne, że H nie oznakował go swoim logo, bądź napisem Hamilton.

Teoretycznie można by pomyśleć, że po co mieli by sygnować mechanizm pod pełen dekiel, ale z drugiej strony Oris wrzuca red rotor pod kryte dekle i idąc tym tropem Hami raczej też podpisał by rotor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laco czasami ma sygnowany rotor a czasami nie nawet w zegarkach z przeszklonym deklem. W (obecnie produkowanych) zegarkach Glycine nigdy sie nie spotkalem z rotorem bez logo. Wiec potrafi byc roznie..

 

Wyslalem pytanie o autentycznosc zegarka do supportu Hamiltona - ciekawe czy odpowiedza.. i co?..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkopuję temat

 

natknąłem się na stronkę z oficjalnymi podróbkami i uwagę moją przykuł oficjalny fake zegarka który posiadam - a więc H60455533 z bieżącego tematu.

 

http://www.watchesf00k.com/fake/hamilton-team-earth-h60455533-357.html

 

Jak widać ten także nie ma podpisu Harrisona Forda na deklu, natomiast wykonanie tarczy i koperty wygląda jak w oryginale. Jestem pewien że to właśnie na taki zegareczek się natknąłeś 'jlw'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za linka. Zegarek moglby byc fejkiem ale czesci wchodzace w sklad zegarka wygladaja na oryginalne.

Dokladnie nie wiem kiedy zegarek team earth wszedl do produkcji (w 2011?) ale moze byl jakis wczesniejszy model nie sygnowany przez H.Forda na deklu.

Karta gwarancyjna jest podbita w 2010 roku w sklepie ktory raczej istnieje:

hamilton_garanti.jpg

 

http://www.paginegialle.it/fontanava

 

P.S. Oczywiscie nie dostalem zadnej odpowiedzi z supportu Hamiltona/Swatch Group

Edytowane przez jlw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat, odkopię bo widziałem ostatnio takiego Hamiltona z czarną tarczą i deklem z referencją 604550 jak od białego, chociaż kilka czarnych w sieci z tym oznaczeniem widziałem.
Czy to są podróbki?
Autor wyjaśnił tą zagadkę? :)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.