Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Marku. Z poziomu tapatalk nie widać podpisów, piszący stosując cytaty nie ma ich jak usunąć.

Bardziej bym się martwił o stary silnik forum pracujący na skryptach Adobe. To jest powód do pomęczenia Zarządu :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie używam Tapatalka, z poziomu telefonu ustawiam wersję "na komputer" i mam tak samo jak stacjonarnym sprzęcie, wszystkie funkcje.

 

Co do silnika, nie znam się, ale pewnie masz rację, miło by było gdyby np zdjęcia w formacie 1200*900 były na forum w... tej wielkości, podobnie jak na innych forach, podniosło by to zdecydowanie atrakcyjność i doznania związane z przeglądaniem zdjęć, nie jak dziś - wielkość znaczka pocztowego niemal, a po kliknięciu na fotografie w dużej rozdzielczości widać mikro fragment...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Ta dioda powiadomień nie zawsze działa. W ustawieniach mam zaznaczone "Powiadom mnie, gdy ktoś zacytował moją wypowiedź" a dzwoneczek pokazuje może 30-40% cytatów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Może, nie wiem tego. Podczas edycji dioda nie działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znany mi błąd z tematem o dzisiejszych zegarkach. Działam.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) przy rejestracji trzeba zapoznać się z regulaminem- dodać informację o tapatalk

 

2) zamieścić posty informacyjne w "co poczytniejszych " tematach

 

3) napisać temat skierowany do użytkowników tej aplikacji z prośbą o usunięcie takiej stopki

Może zaśmiecałoby to w jakimś stopniu forum, ale możnaby spróbować wklejac w działach, lub wysyłać indywidualne PW z instrukcją usunięcia podpisu (dla osób które za bardzo nie ogarniają aplikacji)

Naprawdę nie trzeba posiadać czarnego pasa z androida. Wystarczy:

 

> Kliknąć na własny profil, (taki obrys popiersia)

> 3 wiersz to "ustawienia"

> kolejno 3 wiersz to "sygnatura"

> tam wystarzy wyłączyć opcje swichem (w lewo, na off)

Taaa daaaam -> gotowe :)

 

 

Poza tym, jak napisał Yoda - umieścić dodatkowy punkt w regulaminie forum. Zakładając że 30% użytkowników czytało regulamom, a 20% przeczytało go ze zrozumieniem :) można odnieść pewne efekty

Edytowane przez Pit83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie nowe Nabytki w dziale ruskim (wchodzę w ten temat kilka razy dziennie) co jakiś czas, po kliknięciu w kropkę, zamiast do pierwszego nieprzeczytanego posta, przenosi mnie do mojego posta z chyba marca, nie pamiętam dokładnie teraz.

Coś mam źle ustawione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, ale to nie to. Tzn. myślałem, że sprawa dotyczy czegoś innego.

Uściślijmy - w ciągu tego samego dnia czasem kropka kieruje prawidłowo, a czasem nie tak? Ale zawsze się pojawia? Linki są te same? Tj. czy mają na końcu "?view=getnewpost"?


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czasem po otwarciu przeglądarki i kliknięciu w kropkę (gwiazdkę właściwie) zostaję przeniesiony nie do nowych postów a do swojego posta z chyba marca, zawsze do tego samego. Dzisiaj to się nie zdarzyło. Nic nie robiłem w ustawieniach.

 

Nie wiem gdzie patrzeć na treść linków?

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdka bo w nim uczestniczyłeś. :)

Też dla mnie dziwne. Informuj na bieżąco czy sytuacja się poprawiła.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś był jeden nowy post, kliknąłem pierwszy raz od wczoraj i cyk jestem w poście z marca, tym co zawsze. Potem był kolejny nowy post i tym razem - po kilkunastu minutach przeniosło mnie tam gdzie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Zamuł totalny! Nic nie idzie zrobić... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od rana muli. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to JS?


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro to tak to mam podejrzenie, że znów nawala zewnętrzny system reklam gdzie nie mam dostępu.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to JS?

 

JS = JavaScript

Zwykle wyłączenie tego dziadostwa jest remedium na wszelkie problemy z wczytywaniem różnych stron. Nie wskakują durne obrazki reklamowe, okienka wyskakujące, nie ma blokad AdBlock itp. Wiele przeglądarek ma możliwość dodanie JavaScript blockera i można wybrać, które dziadostwo ma być czasowo lub permanentnie zablokowane i na jakich stronach ma to działać lub nie. Polecam na takie wypadki jak ten ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.