Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gilna

wrazenia po spotkaniu 2005

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wszyscy uczestnicy spotkania i wszyscy'ktorzy nie mogli przybyc.Do STOLICY jechalam z wielka trema nie znalam osobiscie nikogo,dlatego bardzo dziekuje Panu Wladkowi za sympatyczne przywitanie mnie! :( Spotkanie ok bardzo mi sie podobal referat Adama!!!!duze brawa.Ref. Pana Mrugalskiego tez ciekawy bo siega korzeni zegarmistrzostwa.Na pytanie czy zegary maja dusze odpowiem MAJA!bo nie jednego staruszka wskrzsesilam i zawsze odczuwam taka sama ogromna satysfakcje!Mniej natomiast podobaly mi sie opinie i przechwalki panow odnosnie piramidy zegarkowej. :cry: Pieknie ujal ta kwestie Dyr. muzeum mowiac,ze najpierw patrzy na czlowieka jakim jest a potem jaki ma zegarek,sygnet,samochod.Zgadzam sie z opinia,ze czesc integrujaca sie powinna byc dluzsza i miec troche inny charakter :) :oops: Dzieki za interesujace spotkanie i do zobaczenia lub uslyszenia.Maria :wink:- :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarkiclub

Przepraszam wszystkich,

Usunąłem nie ten temat, który należało i w ten sposób straciliśmy cenne informacje i zdjęcia

Próbuję odtworzyć to co było - szansa niewielka.

Jeśli mogę prosić o ponowne napisanie najważniejszych informacji - zdjęcia, to proszę. Bardzo proszę.

Admin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:):):(:)

 

W sumie może i dobrze, w relacjach "na gorąco" chwilami więcej narzekania było niż konkretów, he he. :)

 

Było dobrze, następnym razem będzie jeszcze lepiej!

 

Jeszcze raz dzięki dla Władka i wszystkich którzy zorganizowali spotkanie za to że doszło do skutku. Podziękowania dla pana Mrugalskiego i Adama Mroziuka za potężną porcję wiedzy, dla Yargotha za ożywienie i sprawny wykład. Last but not least - dla dyrektora Muzeum za udostępnienie lokalu :) i wystąpienie!

 

Pozdrowienia dla wszystkich którzy byli i tych co chcieli być a nie mogli, obyśmy następnym razem podali sobie ręce i zamienili słów klika w realu.

 

Michał

 

:)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno sabotaż.

Miałem sobie zarchiwizować na pamiątkę Wasze opinie. A teraz co pokaże wnukom :?: :?:

:cry:

 

AM

:wink:

 

Może ktoś ma kopię :?: :?:


AM
Tak wiele zegarów, a tak mało czasu.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam wszystkich,

Usunąłem nie ten temat, który należało...

Admin

 

Szkoda, bo był to jedyny temat, którego byłem autorem :(


"Pierwszy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarkiclub

Miałem jeszcze dodać to, co ukazało się w Trybunie:Trybuna.jpg

Admin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarkiclub

Jeszcze raz prasa i jeszcze raz podziękowania dla Darka Chlastawy.

Jest to sporo o takim zegarmistrzu z Warszawy, ale to dlatego, że formuła tej strony to osoby, a nie kluby czy zainteresowania.

SuperExpress.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sympatyczna publikacja!

 

I tu pojawia się pytanie: Kim jest Dariusz Chlastawa ? :(

 

Tak czy owak - szacuneczek.


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. :(

Także chciałbym podziękować wszystkim, którzy zorganizowali i tym którzy przybyli, za owo spotkanie. Głebokie ukłony :!: w stronę prezesa klubu, admina oraz dyr. muzeum za udostępnienie sali. Wykłady prezentowane były dla mnie solidną podstawą z wiedzy o zegarkach oraz o polskim zegarmistrzostwie (jeżeli o manufakturach G B można rzec, że są polskie). Całość zrobiła na mnie ogromne wrażenie.

Jeszcze raz podziękowania za samo spotkanie i interesujące wykłady. :!: :!:

Pozdrawiam Wiktor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za podziękowania ( troszkę niezręcznie wyszło stylistycznie ) ale powiem tak że skoro jestem pasjonatem zegarkow ,to pomoc w propagowaniu informacji o tym pasjonującym temacie ( a jakże malo się pisze o zagarkach ,a jak duzo o np samochodach czy pokazach mody) jest dla mnie nie tylko obowiazkiem ale i przyjemnoscia.

Postaram sie Panie Wladyslawie znów uruchomic trochę PR - moze jak mi Pan podrzuci jakiś temat hasłowo np jakieś wydarzenie planowane w sklepie lub klubie.

Przy okazji chętnie się zaangażuję w artukuł w Zegarki i Bizuteria .

Pozdrowienia dla wszystkich Klubowiczów

Darek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarkiclub

Dzięki Marcinowi (zwanemu tutaj Neuro) udało się umieścić dłuższą informację o naszym spotkaniu z "Zegarki & Biżuteria" oto jest to:

spotkanieklubu.jpg

Dobrze, dobre - cieszę się.

Admin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to GRATULACJE dla Neuro z racji publikacji :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.