Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

all1990

Zegarek do 600 zł Fossil czy Bisset a może cos innego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

poszukuję zegarka do 600 zł na razie wypatrzyłem model JR1223 marki Fossil, Bisset BSCX40 oraz Bisset BSCD04 M swiss made. Nie ukrywam, że najbardziej podoba mi sie fossil, co według was jest lepsze? Która marka jest bardzie ekskluzywna? Chcialbym zegarek na lata, może proponujecie coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch wybrałbym SEIKO.

A jeśli chcesz markę fashion to fossil.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mozecie powiedzieć o marce fossil? Napotkalem się na nią niejednokrotnie ale nigdy nie spotkalem sie z zdaniem na jej temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marka designerska, modny wygląd i nic poza tym, za tę pieniądze poszukalbym seiko.

 

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych dwóch, nazwijmy to marek :unsure:, które podałeś, pierwszy wybór zły a ten drugi jeszcze gorszy.

W tym zakresie jak wyżej Seiko, Orient no ewentualnie Adriatica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fossil to typowa marka fashion, robiona w HK lub Chinach na japońskich myotkach. to takie zegarki z przeznaczeniem na jeden wieczór, jak sukienka u kobiet. :), ....no co najwyżej na sezon...


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

 

Hehe. Autoreklama ;D

Ale w tym przypadku bardzo słuszna.

@ all1990: Ten Tissocik bije wszystkim podane przez ciebie marki i modele. Jeśli Ci nie pasuje, to tak jak już koledzy polecali: Seiko, Orient, może Citizen, możę Adriatica, a za 600zł to i może się całkiem fajna Adriatica trafić, albo Atlantic. Użycie słowa "ekskluzywna" w przypadku marki takiej jak Fossil czy Bisset to nieporozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki ze mnie uswiadomiliście, mam rozumiec ze te marki stawiają tylko i wyłącznie na wygląd tak? Mogłibyście mi powiedzieć czym np. taki Fossil się rozni od podobnego cenowo Orienta CTD0E003 ZM201?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Orient to wyższa półka. Jeden z forumowiczów ma swojego od nowości (1984), i nigdy nie był u zegarmistrza. Bardzo dobre mechanizmy japońskiej produkcji. I super cena :)


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że autor wątku ma ogromne parcie na napis SWISS MADE na tarczy mimo, że niewiele te zegarki mają wspólnego z krajem fioletowych krów.

Wejdź na znany portal aukcyjny i wyszukaj sobie: seiko, orient, citizen - którekolwiek wybierzesz będzie dobry.

W założonym przez Ciebie budżecie można dostać np monstera (często pojawiają się na forum), którego w razie gdyby Ci się znudził możesz łatwo pogonić na bazarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej spodobał mi się orient CTD0E003, nowy kosztuje 500zl nie za tanio? Wspaniały jest TISSOT COUTURIER ale niestety 950zl nie mogę wydać,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam Bisseta, mam go od kilku dobrych lat i nie zawiodłem się na tej marce. Jest elegancki i niezawodny, jak dla mnie nie ma lepszego szwajcara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Wojtal Bisset nie jest szwajcarem tylko "szwajcarem" ;) Nawet jeśli by był rzeczywiście, to kwarcowego mechaniźmiku nie porównuj do arcydzieł np Patka :P


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... jak dla mnie nie ma lepszego szwajcara.

To w takim razie musiał być pierwszy i jedyny szwajcar, jakiego widziałeś. Innego wyjścia nie widzę :)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam Bisseta, mam go od kilku dobrych lat i nie zawiodłem się na tej marce. Jest elegancki i niezawodny, jak dla mnie nie ma lepszego szwajcara.

a dla mnie najlepszy jest taki "szwajcar" ;)

 

2012-10-03-gyroshot1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Chou
      Witam, na sprzedaż lądują fajne zegarki w dobrym stanie- Fossil Arkitekt FS-4128 i Pobieda pasiasta, w pięknej, uważam najładniejszej wersji kolorystycznej.
       
      Fossil: stan 8/10, piękny i rzadki już model, jedynie końcówka paska wydaje się lekko zmęczona. Bardzo fajny klasyczny model, na co dzień i do koszuli pod garnitur.
      Pobieda: stan 6-7/10, mechanicznie chodzi, dokładności nie badałem, ale na ręku wskazywała dobrze czas, pasek bez szlufki (może jakąś bym znalazł), raczej do zmiany lub poprawek, należy traktować jako gratis.
       
      Cena za komplet:  250 zł
       
      Cena na sztuki:  Fossil 150 zł,    Pobieda 130 zł
       
      Wysyłka:  15 zł paczkomat/dpd lub odbiór w Gdańsku.
      Zachęcam do kontaktu, pozdrawiam.


    • Gość
      Przez Gość
      Gliwicka Spółka Węglowa zegarki jubileuszowe.
    • Gość
      Przez Gość
      GSW DAMKA JUBILEUSZOWA
    • Gość
      Przez Gość
      Grawer 25lat
    • Przez Putny
      Witam wszystkich, zainteresował mnie zegarek z ogłoszenia i jeśli można prosić o pomoc w potwierdzeniu autentyczności to będę wdzięczny. Niby nie pieniądze, ale po co wyrzucać w błoto...
      https://www.olx.pl/oferta/polautomatyczny-zegarek-fossil-CID87-IDAV9aJ.html
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.