Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KDudek

Chronographe Gold

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, proszę mi powiedzieć, czy ten zegareczek jest w stanie oryginalnym.

 

Brakuje mu jednego przycisku do chronografu.

post-51620-0-37992400-1354276600_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużej rozdzielczości są zdjęcia więc musiałem rozdzielić je na 2 posty.

post-51620-0-20848100-1354276742_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Werk - oryginalny Venus 170

Koperta raczej oryginał.

Tarcza - chyba po renowacji, ale mogę sie mylić, bo fotka mało wyraźna

Wskazówki - dobierane. Prawdopodobnie godzinowa oryginał. Na subtarczach trudno mi określić


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Twojej ocenie warto za niego wyłożyć 800 zł?

post-51620-0-79251900-1354286017_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasada na Forum-nikt nie wycenia zegarkow.....

Sprawdz portale aukcyjne to sie dowiesz cen...... ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem ci tylko że samo złoto jest warte więcej niż 800zł, ale nie znam wagi kruszcu więc w 100% nie odpowiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem ci tylko że samo złoto jest warte więcej niż 800zł, ale nie znam wagi kruszcu więc w 100% nie odpowiem...

 

Niekoniecznie - to jest wydmuszka i złta tam tyle, co kot napłakał


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby była wydmuszka to pewnie by pisało gold filled, gold plated lub coś w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby była wydmuszka to pewnie by pisało gold filled, gold plated lub coś w tym stylu.

Jakby babcia miała wąsy, to byłby dziadek. "Wydmuszka", jest to bardzo cienka koperta złota, a nie pozłacana. W Chronographe Suisse taka koperta jest zazwyczaj.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby była wydmuszka to pewnie by pisało gold filled, gold plated lub coś w tym stylu.

 

Artur ma rację , posłuchaj czasami doświadczonych kolegów, to nie kupisz w przyszłości np uszkodzonego lub kombinowanego zegarka ;)

i zaoszczędzisz trochę pieniędzy


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko zwrócić Koledze uwagę, że złotem w tego typu zegarkach nie ma się co podniecać, bo jest go tam naprawdę mało. Ale przecież wartość zegarka to nie tylko wartość kruszcu!


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedoświadczony jeszcze jestem ;) Dzięki wielkie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz mialem taka wydmuszke to od samego parzenia sie robily wgniecienia :lol:


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby była wydmuszka to pewnie by pisało gold filled, gold plated lub coś w tym stylu.

Nie masz racji....akurat te zegarki....czy z Landeronem czy z Venus mialy koperty tak cienkie ze zacytuje"od samego patrzenia koperta zmieniala ksztalt"-to tak jak z kolczykamii z tzw "dmuchanym zlotem"{- ;) A to co napisales -to rozne sposoby pokrywania kopert zegarkowych warstwa zlota.....

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Danierzyk
      Witam , chciałbym dowiedzieć się więcej o tych zegarkach , byłbym wdzięczny za pomoc .


















    • Przez JWChrono
      Witam wszystkich, pomożecie ustalić co to za mechanizm siedzi w Chronographe Suisse? Koperta niby pozłacana, szkiełko trochę popękane. Czy warto się zastanowić nad tym egzemplarzem?
       


    • Przez ctgs113
      Czy ktoś kiedyś widział Atlantica milano ze złotym pierścieniem? Bo nawet nie mogę znaleźć informacji na temat czegoś takiego.

      https://allegro.pl/oferta/atlantic-milano-17-kamieni-zloty-ring-vintage-8450193009#
    • Przez imre_nagy
      Otóż dziś przyszedł mój zegarek zakupiony na stronie Zalando w cenie promocyjnej, dlatego też nie było mi zbytnio szkoda pieniędzy na „majtkowca” jednakże zauważyłam, że wewnątrz ogniw na bransolecie są już ślady przetarcia.. (na każdym ogniwie) I teraz się zastawiam czy zostawić zegarek czy odesłać. Boje się, że za 3 miesiące zejdzie farba kompletnie i zagarek straci na swoich walorach. Nie mam możliwości zakupu ponownie, ponieważ towar został wyprzedany. Krótko: zostawić czy odesłać ????


    • Przez wertutek
      czy ktoś jest w stanie ze zdjęć określić co to za Omega i czy autentyk wogóle?
       
      OMEGA 14k , 15 jewels, 0.585




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.