Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

hwysokinski

czy to autentyczne? tag heuer grand carrera rs2 17

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie że tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko takie zdjęcia otrzymałem od sprzedającego, czekam na przesyłkę. Na co zwrócić uwagę??

(dla piszącego: pewnie, że tak - skąd ta pewność? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nie bałeś się na podstawie takich marnych zdjęć płacić jakieś 10 tys zł za zegarek?

 

no chyba że mniej dałeś, ale wtedy jego oryginalność stoi pod duuuuużym znakiem zapytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1000 zł ale w umowie jest oryginalny, jeżeli nie będzie to zwrot... Sprzedający uchwytny. Wiem, że cena nierealna więc dlatego pytam: na co zwrócić uwagę gdy będę miał go w ręku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nikt nie sprzedaje tego modelu za te kwotę. Bo zakładam, nie ma papierów, pudelek, itd...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa czyli o takie cechy zegarka chodzi... Dziękuje. Czy jest ktoś kto jest w stanie odpowiedzieć na moje pytanie: Na jakie szczegóły zwracać uwagę/ na co patrzeć w tym zegarku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porownac z oryginalem - ogolnie jakosc wykonania

wklej dobre zdjecia na forum - moze sie uda odzyskac wtopiony 1000

Czy np rocznego mercedesa eklasse w idealnym stanie za 5000 bys kupil i by Cię to nie zdziwilo , nie zaniepokoiło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idą święta- i sprzedający dają takie promocje!!!

 

jeżeli ktoś sprzedaje zegarek za 20k w cenie 1k- to są następujące możliwości:

pacjent szpitala psychiatrycznego;

złodziej

handlarz podróbami

osoba nieświadoma wartości posiadanego przedmiotu

 

w tym przypadku obstawiam opcję 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet złodziej nie sprzedałby go za 1tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz poprosić o podanie numeru seryjnego zegarka, te modele miały ten sam :) ( mówie o podróbie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że wersja tak limitowana, że nie posiada numery seryjnego :D

A tak na serio: ilekroć czytam wątek "czy to oryginał" to zawsze, ale to zawsze zdjęcia są tak marnej jakości, że aż żal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzka naiwność nie zna granic....nowy zegarek kosztuje około 25000zł a człowiek marzy że ktoś mu sprzeda go za 1000zł i do tego wie że na pewno oryginalny :blink: .

Skąd się tacy ludzie biorą.....i jeszcze do tego w postach jest nie zadowolony że ktoś go wyśmiewa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak... jeśli ktoś sprzedaje taki zegarek za 1000 zł i twierdzi że to oryginał to zwykły oszust, to nie pozostawia wątpliwości, a o naiwności niektórych osób szkoda się wypowiadać. Czasem zdarzają się osoby które nieświadomie chcą sprzedać podróbę - ale tutaj nie ma żadnych złudzeń. Obawiam się że z odzyskaniem pieniędzy też możesz mieć problemy.


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o wyśmiewanie, lecz prosiłem o odpowiedź na zadane pytanie. Ponadto gdyby ktoś skupił się i spróbował zrozumieć pismo czytane to by doczytał, że sprzedającego znam i zwrot mam 100%, sam uważałem i uważam, że to raczej nie realne stąd więc było moje kilkakrotnie powtarzane pytanie: " na co zwracać uwagę? " - nie pytałem czy to realne - kupić oryginał za 1000 zł bo też uważam, że raczej nie... Pytałem " na co zwracać uwagę? " - na jakie cechy? i na takie pytanie prosiłem o odpowiedź...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam , ale czegos nie rozumiem , skoro wiesz , ze za 1000 pln nie kupisz oryginału , to po co te pytania i cały ten długi wątek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro znasz Sprzedającego, to sam sobie odpowiedz na pytanie, czy to oryginał, przyjmująć, że Sprzedający nie jest idiotą, albo Twoim bliskim krewnym, chcącym sprawić Ci duuuuży prezent, to zegarek musi być albo "lewy" (co i tak nie uzasadnia takiej ceny), albo podróbką, która można pewnie kupić za 200 zł, ze zdjęć ciężko coś wywnioskować, wrzuć leszej jakości zdjęcia, zrobione z każdej strony, wtedy coś można powiedzieć, na mój gust nie odróżnisz dobrej prodróby od oryginału, pozostaje wizyta u dobrego zegarmistrza, albo w salonie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, Kolego, dostałeś już odpowiedź, na co zwrócić uwagę - przede wszystkim na jakość wykonania. Jeśli będzie wyglądał, jak zegarek z bazarku za 20 pln, to zapewne pochodzi z tej samej fabryki co tenże. A jeśli będzie wyglądał przyzwoicie, to wrzuć dobrej jakości zdjęcia - Koledzy pomogą.

Jeśli to podróbka, to wartość jest oczywście żadna.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia słabe, ale boczne tarczki wydają się rozstawione zbyt szeroko (włażą na indeksy).

Taka podróbka jest np tutaj -> http://forums.watchuseek.com/f25/th-grand-carrera-17rs2-authenticity-check-609021.html


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek mam już w ręku, numer 166048, użytkownik KURNAJANEK pisał, że wszystkie podróbki mają ten sam numer... czy to ten?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, jednak wszyscy do tej pory się mylili (ze mną włącznie). Tag Heuer robi podróbki, to chiński oryginał. Zrobiłeś interes życia - nie przejmuj się złośliwymi uwagami forumowych troli - używaj z radością!

 

Rozumiem, że to właśnie chciałeś przeczytać, patrząc na to, z jaką konsekwencją zaklinasz rzeczywistość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Michal_1985
      Witam, jestem zainteresowany zakupem TH jak w temacie. 
      Jeśli ktoś myśli o sprzedaży to chętnie omówię tą kwestię
      Jesli ktos moze polecić miejsce, w którym mógłbym zakupić taki zegarek to chętnie skorzystam.
       
      Pozdrawiam 
      Michał 
    • Przez Michal_1985
      Witam, ostatnio zakupiłem zegarek wskazany w temacie wątku, natomiast stan pudełka pozostawia wiele do życzenia. 
      Zatem, jeśli ktoś dysponuje pudełkiem w stanie bdb/idealnym (najlepiej z instrukcją do tego modelu) to proszę o kontakt w celu omówienia oferty :)
       
      Pozdrawiam
      Michał 
    • Przez Stan_101
      Sprzedam Tag Heuer Carrera CAR2014.BA0799 bardzo mało używany.

      Zegarek kupiony w styczniu 2020 r. Sprzedaję z całym kompletem, tj. kartonik, pudełko, książeczki, ogniwa do bransolety.
       
      Carrere nosiłem sporadycznie, tylko w weekendy na zmianę z 2 innymi automatami. 
       
      Stan oceniam na 8,5/10. Posiada bardzo delikatne ślady użytkowania, jedynie jakieś włoskowate mikroryski na gładkich powierzchniach. Szkło czyste, bransoleta w super stanie,  starałem się wszystko pokazać na zdjęciach. Antyrefleks w tym zegarku jest świetny. Zegarek na żywo robi "robotę" 
       
       
      Cena: 9 700 zł.
       













×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.