Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

czy to autentyczne? tag heuer grand carrera rs2 17

kupiłem, tanio, czy jest oryginalny? oryginał grand carrera tag heuer

• Zamknięty Temat jest zamknięty
33 odpowiedzi w tym temacie

#21 yanaki

yanaki
  • Użytkownik
  • 98 postów

Napisano 04 grudzień 2012 - 09:31

Skoro znasz Sprzedającego, to sam sobie odpowiedz na pytanie, czy to oryginał, przyjmująć, że Sprzedający nie jest idiotą, albo Twoim bliskim krewnym, chcącym sprawić Ci duuuuży prezent, to zegarek musi być albo "lewy" (co i tak nie uzasadnia takiej ceny), albo podróbką, która można pewnie kupić za 200 zł, ze zdjęć ciężko coś wywnioskować, wrzuć leszej jakości zdjęcia, zrobione z każdej strony, wtedy coś można powiedzieć, na mój gust nie odróżnisz dobrej prodróby od oryginału, pozostaje wizyta u dobrego zegarmistrza, albo w salonie...
  • 0

#22 rafi

rafi
  • Użytkownik
  • 2380 postów

Napisano 04 grudzień 2012 - 10:34

Poza tym, Kolego, dostałeś już odpowiedź, na co zwrócić uwagę - przede wszystkim na jakość wykonania. Jeśli będzie wyglądał, jak zegarek z bazarku za 20 pln, to zapewne pochodzi z tej samej fabryki co tenże. A jeśli będzie wyglądał przyzwoicie, to wrzuć dobrej jakości zdjęcia - Koledzy pomogą.
Jeśli to podróbka, to wartość jest oczywście żadna.

• 0

#23 Taktic

Taktic

Nie nakręcam po alkoholu

• Użytkownik
  • 4789 postów

Napisano 04 grudzień 2012 - 11:53

Zdjęcia słabe, ale boczne tarczki wydają się rozstawione zbyt szeroko (włażą na indeksy).
Taka podróbka jest np tutaj -> http://forums.watchu...eck-609021.html
  • 0

#24 hwysokinski

hwysokinski
  • Nowy Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 04 grudzień 2012 - 14:36

zegarek mam już w ręku, numer 166048, użytkownik KURNAJANEK pisał, że wszystkie podróbki mają ten sam numer... czy to ten?
  • 0

#25 lewandek

lewandek
  • Użytkownik
  • 523 postów

Napisano 04 grudzień 2012 - 15:00

Nie, jednak wszyscy do tej pory się mylili (ze mną włącznie). Tag Heuer robi podróbki, to chiński oryginał. Zrobiłeś interes życia - nie przejmuj się złośliwymi uwagami forumowych troli - używaj z radością!

Rozumiem, że to właśnie chciałeś przeczytać, patrząc na to, z jaką konsekwencją zaklinasz rzeczywistość.
  • 0

#26 yanaki

yanaki
  • Użytkownik
  • 98 postów

Napisano 04 grudzień 2012 - 15:21

Nie, jednak wszyscy do tej pory się mylili (ze mną włącznie). Tag Heuer robi podróbki, to chiński oryginał. Zrobiłeś interes życia - nie przejmuj się złośliwymi uwagami forumowych troli - używaj z radością!

Rozumiem, że to właśnie chciałeś przeczytać, patrząc na to, z jaką konsekwencją zaklinasz rzeczywistość.

;-)))))))
  • 0

#27 heavenly

heavenly
  • Użytkownik
  • 91 postów

Napisano 04 grudzień 2012 - 15:30

Ludzki upór jest niesamowity. Cena o 20-30% niższa jest zrozumiała, szczególnie przy nowych rzeczach bo poziomy marż bywają naprawdę wysokie i czasem ktoś ze swojej schodzi żeby odmrozić kasę. Ale promocja gdzie coś kosztuje 10% wartości wyjściowej - się po prostu nie zdarza. Chyba że chodzi o auto po powodzi;-)

Wcale nie trzeba być zegarmistrzowskim guru aby na podstawie samej ceny odpowiedzieć sobie na pytanie czy to jest oryginał;-)

Użytkownik heavenly edytował ten post 04 grudzień 2012 - 15:31

• 0

#28 hwysokinski

hwysokinski
  • Nowy Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 05 grudzień 2012 - 08:54

heavenly:
piękne zdjęcie :-)
jaki masz kompleksy?
  • 0

#29 rafal.m

rafal.m
  • Użytkownik
  • 357 postów

Napisano 05 grudzień 2012 - 09:02

heavenly:
piękne zdjęcie :-)
jaki masz kompleksy?

Rozumiem, że skoro zostałeś uświadomiony, że wyrzuciłeś 1000PLN w błoto nie pozostaje Ci nic innego jak wycieczki osobiste?
Noś dumnie tego swojego "hojera" i chwal się otoczeniu jaki jesteś fajny i masz zegarek, który zdobyłeś dzięki zakupowi życia.
Powodzenia.
  • 0

#30 heavenly

heavenly
  • Użytkownik
  • 91 postów

Napisano 05 grudzień 2012 - 09:02

Nie chwytam dowcipu ze zdjęciem. Objaśnij mi na PW.

A co do zakupu - to nie ja kupiłem to cacko, więc nie bardzo wiem o co chodzi...

Użytkownik heavenly edytował ten post 05 grudzień 2012 - 09:03

• 0

#31 hwysokinski

hwysokinski
  • Nowy Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 05 grudzień 2012 - 10:44

ponowna informacja, może dużymi literami będzie czytelniejsza albo załączę plik mp3 z informacją głosową: za zegarek chciał ktoś 1000 zł. Dostałem go do ręki do sprawdzenia. NIE ZAPŁACIŁEM JESZCZE ANI 1 ZŁ - czy to jest zbyt skomplikowane do przeczytania i zarejestrowania...?
  • 0

#32 vcore

vcore
  • Użytkownik
  • 945 postów
  • Gadu-Gadu: 441776

Napisano 05 grudzień 2012 - 10:56

No to co, płacisz mu 1000 zł czy oddajesz go z powrotem?
  • 0

#33 meinard

meinard

neofita

• Użytkownik
  • 1243 postów

Napisano 05 grudzień 2012 - 10:58

przypomne Ci, że zostałeś zapytany, ile ZAPŁACIŁEŚ, (post nr 5) a Ty odpowiedziałeś, że 1000 zł (post nr 7). więc uwagi odnośnie przeczytania wsadź sobie głęboko.

masz podróbę i przestań już zawracać d*pę tym tematem, EOT.
  • 0

#34 yanaki

yanaki
  • Użytkownik
  • 98 postów

Napisano 05 grudzień 2012 - 11:05

bicie piany, to nie jest forum miłośników podróbek zegarków... to jest forum miłośników i pasjonatów oryginalnych zegarków, dostałeś info, że zegarek jest podróbą, po co to ciągnąć dalej...czy leci z nami Admin???
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: oryginał, grand, carrera, tag, heuer

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych