Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

andrzej.szkoda

IWC Schaffhausen PYTANIE O AUTENTYCZNOŚĆ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Państwa bardzo serdecznie.

 

Chciałbym zakupić zegarek marki IWC Schaffhausen. Na co mam zwrócić uwagę ?

Zegarek jest z lat 50-60 - tych w złotej kopercie nie ma pod godziną 6tą napisu "SWISS".

Jak można sprawdzić autentyczność tego zegarka? Proszę o konkretne wskazówki jak powinienem postąpić ? Zegarek chcę zakupić dla siebie, ale nie jestem handlarzem i nie znam się na tym. Dlatego proszę o pomoc.

 

http://allegro.pl/iw...2829869957.html

 

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za Chiny ludowe nie sprzedał bym zegarka który jest od ponad 50 lat w rodzinie,nawet jak by mnie bardzo "przycisnęło"...:-)

No i sorry za to ze nic nie wnoszę do tematu:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ci tylko powiem tyle ze za te pieniadze to ty kupisz pieknego prawie nowego IWC z dokumentami

ja bym sobie tym zegarkiem glowy nie zawracal chyba ze ci zalezy na tym zlocie Ta bransoleta nie orginalna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena o jakieś 10tyś zł za wysoka ;)


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To poczytaj forum poogladaj inne aukcje to zobaczysz ze ten zegarek nie wiele jest wart a kolega szefszefow

ma racje no ale o gustach sie nie rozmawia jak ci sie podoba to brac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez s1kor
      Witam, 
       
      Czy mógłbym poprosić o ocenę tego Portugalczyka w kwestii ewentualnej nieautentyczność:
       
      https://www.olx.pl/d/oferta/iwc-portugieser-iw371401-CID87-IDTeOn8.html
       
      Z góry dziękuję za pomoc. 
    • Przez sikor123
      Witam.
      Znalazłem taki oto zegarek zatytułowany IWC Schaffhausen. Ale to chyba podróba. Ktoś może to zweryfikować? Załączam foto.
      Pozdrawiam.

    • Przez "TomcioPaluch"
      Witam Panowie.
       
      Zakładam nowy temat ponieważ przypadkiem, trochę przez własną nieuwagę zalicytowałem pewien zegarek poprzez allegro i co śmieszniejsze wygrałem licytację... No cóż, zdarza się i tak Moja prośba jak i również pytanie jest następująca, mianowicie...
      Czy jesteście w stanie po zdjęciach z danej aukcji określić czy zegarek, zegarki wystawiane przez allegrowicza "zegarki17" są oryginalne lub może ktoś kupował już jakiś zegarek od tego Pana ?
       
      Oto wystawiane przez niego przedmioty :
       
      https://allegro.pl/uzytkownik/zegarki17?order=m&bmatch=baseline-cl-n-uni-1-2-1123
       
      A poniżej zegarek który zakupiłem poprzez przypadkowo zalicytowaną i zarazem wygraną aukcję :
       
      https://allegro.pl/oferta/gigantyczna-meska-stalowa-omega-15-jewels-unikat-7827325635?snapshot=MjAxOS0wMi0xN1QxOTozMDowMFo7YnV5ZXI7YTg4ZWQ5ODk1ZjJhY2JkYjVkMjRjZTllYjZmMjBlZWQzYzlhYmU5MzZjZWExNGE3NjlkMjQwNDQyNjk0Y2JjNQ%3D%3D
       
       
      Bynajmniej nie chodzi mi tutaj o wycenę, czy przepłaciłem, czy też nie
      Zegarek jest bardzo ładny w moim mniemaniu, dobrze leży na ręce, wygląda bardzo solidnie i jest zadbany...
      Sprzedawca zapewnił mnie podczas rozmowy iż zegarek jest oryginalny, opowiadając mi o mechanizmie jak i przebiegu jego konserwacji...
      Pytanie tylko czy jest oryginalny ?
      Jeżeli ktoś potrzebuje zerknąć na niego osobiście a jest z woj. Śląskiego, mogę dojechać i zapłacić za potwierdzenie oryginalności przedmiotu
       
      Mam nadzieję iż otrzymam tutaj satysfakcjonującą mnie odpowiedź na moje pytanie i jednocześnie pomoc w rozwiązaniu mych wątpliwości...
      Pozdrawiam Serdecznie.
      Tomasz R.
    • Przez JarekIWCSchaffhausen
      Dzień dobry! 
      Waham się, czy oddać do renowacji tarczę mojego IWC. Co myślicie na ten temat? Pozdrawiam! Jarek

    • Przez sikor123
      Witam.
      Mam pytanie. Jaki to mechanizm i z którego roku. Nie mogę znaleźć w necie informacji. Załączam foto.
      Pozdrawiam.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.