Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jslanina

Parnis Diver PA6007

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo miałeś zegarków nie chińskich? Tak z ciekawości pytam :)

:D


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekonuje mnie ten zegar. Nie wnikam w niedoskonałości, najwyżej pokuszę się o jakiś dyskretny tuning u zaprzyjaźnionego zegarmistrza, rozbierze na kawaliki, tu dmuchnie, tam naoliwi, tu podreguluje a na koniec moze lumę poprawi jeśli sie opłaci. No cóż w skarbonce mam już 1/5 kwoty, cel na przyszły rok, że tak powiem jest.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie spoko.Nie jezę się bo coś jest do czegoś podobne,lub naśladuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na tym forum napisał, że Parnis to "losowa jakość". Mnie los podarował Parnisa z marną jakością. Dziś odpadła kropka z trójkąta na bezelu. Nawet nie wiem, kiedy i gdzie... Cóż jednak chińska jakość. To mój pierwszy i ostatni chiński zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może znacie sposób na naprawę bezela? Lub kogoś kto to może zrobić?

A ta "kropka" to Ci się zgubiła czy ją masz? Obstawiam że jedyny sposób na naprawę to przymocowanie tej kropki "na kleju". Można też poszukać całej wkładki bezela i ja wymienić ale podejrzewam że to będzie zdecydowanie trudniejsza operacja...

Niemniej chyba masz potężnego pecha bo nie słyszałem o takim przypadku jeszcze.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie również dotarł ostatnio Parnis z wyprzedaży 11.11 na ali. Zegarek wzbudza mieszane wrażenia, z jednej strony niesamowicie dobrze wykonana i wykończona koperta, że Orienty Mako i inne SKX mogą się schować. Podobnie bransoleta (oczywiście z pełnych ogniw i pełną maskownicą) i zapięcie - bardzo dobra jakość. Z drugiej strony krzywo nalożona farba na indeksach i luźny bezel wydający okropny dźwięk przy kręceniu  :D. U mnie akurat kropka na razie nie odpadła i sterczy prosto - zobaczymy co z nia będzie. W środku na 100% Miyota, charakterystyczne furczenie którego nie da się pomylić z innym. 

 

Na duży plus budowa koperty - dobrze leży nawet na małych nadgarstkach przez niezłe wygięcie uszu. Ceramiczny bezel to już powoli standard w nawet tańszych chińczykach, więc jakiegoś wielkiego wrażenia nie robi. Lumy brak. Ogólnie bardzo fajnie wykonany zegar i warty swoich pieniędzy, chociaż Chińczycy mogliby dopracować te mikrodetale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.