Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Pomoże ktoś w rozpoznaniu???

Zegarek Oris Star oris star

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 orientwatch

orientwatch
  • Nowy Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 17 grudzień 2012 - 18:52

Witam. Chcialbym sie dowiedziec czegos wiecej na temat tego zegarka. Znalazlem go w domu ,pamiatka po kims z rodziny ,ale zegarek wydaje sie byc dosyc stary. Chcialbym np. poznac jego rok produkcji,cene jaka teraz moze ewentualnie posiadac..Przepraszam za kiepską jakosc zdjecia ale nie mialem innej mozliwosci. Wiem tyle ze zegarek jest na 17 kamieniach(17jewels). Z gory bardzo dziekuje za odpowiedzi. Pozdrawiam Robert.

Załączone miniatury

• 101_0709.JPG

• 0

#2 Staszek60

Staszek60
  • Użytkownik
  • 303 postów

Napisano 17 grudzień 2012 - 21:19

Witaj

-na forum nie wyceniamy zegarków
-wklej zdjęcia mechanizmu
-poszukaj na forum opisy Orisów - wyszukarka się kłania
  • 0

#3 orientwatch

orientwatch
  • Nowy Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 17 grudzień 2012 - 21:40

Nie mam na mysli "wyceny", a podanie zblizonej ,bo chyba jest roznica pomiedzy 10zl a 500zl.. A z wyszukiwarki korzystam (dosyc czesto) i gdybym cos znalazl ,to na pewno nie pytalbym w innych miejscach. Nie takiej odpowiedzi sie spodziewalem. Licze na bardziej mądre odpowiedzi i przy okazji wyrozumialosc, bo przeciez pisze na forum na ktorym rzekomo sie ludzie znaja "na rzeczy"...
  • 0

#4 chronofil

chronofil

Artur

• Moderator
  • 7351 postów

Napisano 17 grudzień 2012 - 22:41

Nie takiej odpowiedzi sie spodziewalem. Licze na bardziej mądre odpowiedzi i przy okazji wyrozumialosc, bo przeciez pisze na forum na ktorym rzekomo sie ludzie znaja "na rzeczy"...

A czego się spodziewałeś? Odpowiedzi, że jest to zegarek z 13.04.1974roku o wartości 234,60zł? ;)
Chcesz, żeby Ci pomóc, to pozwól sobie pomóc.
Pokaż wyraźne zdjęcia zegarka, z uwzględnieniem istotnych elementów - zwłaszcza mechanizmu.
Bez tego to tylko można stwierdzić, że zegarek pochodzi z lat 70-tych. Prawdopodobnie jest w nim werk FHF969 - ale to tylko moje przypuszczenie, bo takie werki w tych zegarkach widziałem.
A co do wartości, to podany przez Ciebie przedział jest słuszny ;)
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: oris, star

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych