Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dostałem od dziadka taki oto zegarek, czy ktoś mógłby pomóc w ocenie jego wartości i w ogóle zidentyfikowaniu modelu?

Dzięki!

post-57990-0-98552300-1356392810_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale to słabo wykonana podróbka.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz go rozebrać na części i wcale nie musisz go potem składać ...


Omega Speedmaster 105.002, Rolex GMT 1675, Zenith El Primero A384, Tag Heuer Monaco cal12, Heuer Montreal cal12, Breitling Long Playing, Certina Chronolympic cal234, Zenith Defy Subsea 600mt, Breitling Chronomatic... parę, ...i sam nie wiem kiedy to się skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby w Nowym Roku dziadkowie nie oferowali już swoim wnuczkom podróbek zegarków tego życzę wszystkim na 2013

 

 

Czemu nikt się nie przyzna ,ze kupił tylko każdy dostał od dziadka ?

Otóż za działkowych czasów takich podróbek nie produkowano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto wie, może dziadkowie posiadali maszyny czasu, przenosili się do Egiptu czy Tunezji kupowali dziesiątki podróbek myśląc, że robią dobrą inwestycję i oddawali wnukom po wielu latach :lol:


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dostałem od dziadka taki oto zegarek, czy ktoś mógłby pomóc w ocenie jego wartości

Zgodnie z regulaminem nie wyceniamy zegarków na forum, mogę jedynie powiedzieć, że dziadek bardzo Ciebie nie lubi.

 

i w ogóle zidentyfikowaniu modelu?

Jest to unikatowy model, jako jedyny na świecie pokazuje fazy słońca, a nazwa jego to "Padlina"


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sadzac po rysach na szkle jest to zaginiony zegarek Indiany Jonsa z jego ostatniej misji kiedy zaginal.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez tjutnia
      Witam,
       
      jestem zdecydowany na zakup zegarka Patek Philippe 5205G. I tu proszę o pomoc. Gdzie się udać w celu zakupu ? W salonie w Genewie czas oczekiwania na zakup tego modelu wynosi 3 miesiące - co nie jest problemem,  jednak wobec aktualnego kursu franka i dość niskiej zniżki (6%) udzielanej przez oficjalny salon nie jest niczym specjalnym (zegarek jest dostępny ale jako że nie jestem członkiem muszę niestety zgodnie z zasadami akurat w przypadku tego modelu odczekać aby go kupić).
      Proszę o pomoc i sugestie z góry bardzo dziękuje.
       
    • Przez szerszen1991
      Witam.
      Mam pytanie czy ktoś wie może jak rozpoznac oryginał patek?
       
      Bo wykonanie na prawdę dobre. Nawet ilość szwów przy pasku się zgadza itp.
       
      Tylko martwi mnie brak na tarczy napisu Genewa.
       
      Zegarek nawet ciężki, numer 5059 i w necie coś idzie znalesc ale prostokątnych tylko kilka
       
      Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc




    • Przez Krokodyl Tik-Tak
      Szanowni Koledzy,
      Mój dobry znajomy szuka zegarka. Artysta malarz, elegancik, więc fajnie gdyby znalazł się jakiś klasyczny, atrakcyjny wizualnie zegarek. To jego pierwszy zegarek po latach, do noszenia na co dzień. poprosił mnie i drugiego naszego klubowego Kolegę o pomoc i ewentualne propozycje. 
       
      Poszukuję zegarka vintage ze stajni Cartier i Rolex (jako najbardziej pożądane zegarki) dalej Longines, Omega, Zenith, Jaeger le Culture, IWC.
      Budżet to max 5.000, najfajniej byłoby go złapać w Warszawie.

      Wstępny opis:
      - chodzi o zegarek luxury-casual, elegancki
      - koperta złota/stalowa, ewentualnie gold cap
      - kształt koperty może być bardziej finezyjny - tank, owal
      - koperta dust proof, a najlepiej wodoszczelna
      - tarcza najlepiej w kolorze czarnym/kremowym
      - tarcza w bardzo dobrym stanie, to warunek konieczny
      - naciąg mechaniczny/automatyczny
      - może być bez paska
      - wzornictwo - powojenny modernizm, najlepiej lata 60-70

      Za divery, chronografy, zegarki do naprawy, pasówki, malowanki, składaki, zegarki odrestaurowane oraz Enicary (choć osobiście uważam, że są fajniejsze od Rolexa i namawiałem na nie kolegę) - dziękuję. Tak samo inne marki. 
       
      Dzięki z góry, proszę o poradę - oferty kontakt na priv. 
      Krokodyl Tik-Tak
       
    • Przez w8mp
      Witam !
       
      Jestem w trakcie finalizacji kupna przedstwionego na zdjęciach zegarka. W związku z tym, że sprzedajacy nie posiada dokumentów potwierdzajacych autentyczność przedmiotu proszę o szanownych furmanowiczów o swoje opinie dotyczace tego zegarka. Proszę też o informację gdzie i jak uzyskać certyfikat autentyczności zegarka. Poozdrawiam;
       
                                             


    • Przez Tombre
      Witam ,
      Mam pytanie czy jest to orginalny zegraek Patek Philippe?
      Podejrzewam ze nie ale zawsze warto zapytac.
        
      Dziekuje za odpowiedz jesli ktos znajdzie czas.
       
      POZDRAWIAM


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.