Skocz do zawartości

Najnowsze tematy

apclub.pl

Audemars Piguet

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
62 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_McIntosh_*

Gość_McIntosh_*
  • Gość

Napisano 09 styczeń 2013 - 00:28

Witam.

No i wracam z nieco zmodyfikowanym projektem. Niektórzy z Was pewnie pamiętają serwis, który do niedawna funkcjonował, a mianowicie hautehorlogerie.pl. Z uwagi na brak czasu i w związku z tym brak możliwości ogarnięcia większej grupy producentów zegarkowych w kontekście pisania nowych opracowań, postanowiłem wrócić do korzeni czyli strony internetowej dedykowanej jednemu producentowi. Tak kiedyś opisywałem IWC, a później Vacheron Constantin. Teraz na bazie poprzedniego serwisu będę kontynuował wszystko to, co jest związane z Audemars Piguet :). Z czasem powstanie zasobny w informacje, kompleksowy serwis opisujący dokonania firmy z Le Brassus. Życzę miłej lektury :).

apclub.pl
  • 0

#2 SphinX

SphinX
  • Użytkownik
  • 5327 postów

Napisano 09 styczeń 2013 - 00:36

A to szkoda, znaczy że już nie mam tam czego szukać :)
  • 0

#3 QuadrifoglioVerde

QuadrifoglioVerde

Weteran

• Użytkownik
  • 12400 postów

Napisano 09 styczeń 2013 - 00:37

Podoba się, ale szkoda wcześniejszych opracowań. Moim zdaniem powinna się znaleźć na stronie zakładka INNE OPRACOWANIA i tam mógłbyś wrzucić resztę bardzo fajnych Twoich artykułów. Po co mają się marnować w Twojej szufladzie ??
  • 0

#4 Gość_McIntosh_*

Gość_McIntosh_*
  • Gość

Napisano 09 styczeń 2013 - 01:46

A to szkoda, znaczy że już nie mam tam czego szukać :)

:) Może kiedyś polubisz AP ?. Prawda jest taka Łukasz, że nie ma co się rzucać z motyką na słońce. Redagując serwis sam, nie jestem w stanie ogarnąć większej ilości producentów, a przedstawianie informacji w listopadzie z wydarzeń, które miały miejsce w styczniu ma dość ograniczony sens.

Podoba się, ale szkoda wcześniejszych opracowań. Moim zdaniem powinna się znaleźć na stronie zakładka INNE OPRACOWANIA i tam mógłbyś wrzucić resztę bardzo fajnych Twoich artykułów. Po co mają się marnować w Twojej szufladzie ??

Dzięki Marcin. Znajdę jakieś rozwiązanie. Jednak umieszczanie opracowań o Breguet czy Moserze na stronie, która jest dedykowana AP, nie bardzo ma sens. Jasne, czasem mnie korci żeby napisać też o dokonaniach pozostałych producentów z haute horlogerie, ale to już nie w ramach apclubu. Czas pokaże jak się to wszystko potoczy. Może powstaną jakieś nowe możliwości współpracy i szerzenia wiedzy zegarkowej ? :), kto wie. Z pewnością apclub to będzie strona wyłącznie o Audemars Piguet. Mam na przykład wszystkie numery mechanizmów w powiązaniu z latami produkcji od początku istnienia AP do lat 90'tych. Wrzucenie takiej informacji na stronę, to byłoby coś konkretnego :). Naprawdę fajnie można rozwinąć ten projekt. Zobacz jaką super sprawą jest Omegamania Patryka. Fajnie by było gdyby takich dedykowanych stron w języku polskim powstało więcej o różnych firmach zegarkowych.
  • 0

#5 Gość_McIntosh_*

Gość_McIntosh_*
  • Gość

Napisano 11 styczeń 2013 - 22:28

W sumie to nie wiem czy kogokolwiek to tutaj obchodzi, ale po zmianach na stronie przebudowałem też strukturę forum, które po pewnym czasie wyłączenia ponownie uruchomiłem.
  • 0

#6 carlito1

carlito1
  • Użytkownik
  • 11641 postów

Napisano 11 styczeń 2013 - 22:38

Mnie obchodzi, byłem tam najaktywniejszym użytkownikiem :D

Bardzo dobry pomysł z tym klubem AP ! Do zobaczenia na forum :)
  • 0

#7 chronofil

chronofil

Artur

• Moderator
  • 7341 postów

Napisano 11 styczeń 2013 - 22:49

Nie wątpię, Mariusz, że to będzie dobra strona i że koncentrując się na jednej marce będziesz mógł utrzymać naprawdę wysoki poziom, ale poprzednich materiałów żałuję, podobnie jak Koledzy. Musisz (tzn nie musisz, oczywiście, ale byłoby super :) ) gdzieś je udostępnić.
Nauczka na przyszłość - jak jest coś ciekawego w necie to trzeba kopiować na dysk bez litości! :D
  • 0

#8 Gość_McIntosh_*

Gość_McIntosh_*
  • Gość

Napisano 12 styczeń 2013 - 15:08

Spokojnie, nic nie zginie :). Opracowania zostaną opublikowane na forum. Także nowe rzeczy, które już zdążyłem przygotować (artykuł o F.P.Journe), a których z powodu zmian na stronie nie opublikowałem.
  • 0

#9 Klod100

Klod100
  • Stowarzyszenie
  • Moderator
  • 4338 postów

Napisano 12 styczeń 2013 - 16:05

Dzięki Mariusz. Jest super. To miejsce, na którym będę chętnie bywał.

Użytkownik Klod100 edytował ten post 12 styczeń 2013 - 16:06

• 0

#10 Gość_McIntosh_*

Gość_McIntosh_*
  • Gość

Napisano 12 styczeń 2013 - 22:01

Dzięki serdeczne i zapraszam :).
  • 0

#11 Thom

Thom
  • Użytkownik
  • 273 postów

Napisano 12 styczeń 2013 - 22:42

Strona prezentuje się fenomenalnie. Widać, że wiele serca i pasji włożyłeś w powstanie tego projektu.
Gratuluję!

...Jest co poczytać, już wiem jak spędzę jutrzejsze przedpołudnie.
  • 0

#12 Gość_McIntosh_*

Gość_McIntosh_*
  • Gość

Napisano 13 styczeń 2013 - 12:43

Strona prezentuje się fenomenalnie. Widać, że wiele serca i pasji włożyłeś w powstanie tego projektu.
Gratuluję!

...Jest co poczytać, już wiem jak spędzę jutrzejsze przedpołudnie.

Dzięki serdeczne :). Miło mi zwłaszcza, że sporo pracy włożyłem w nową stronę.
  • 0

#13 Jash

Jash

Hevi Metal

• Użytkownik
  • 9395 postów

Napisano 13 styczeń 2013 - 12:56

Za każdym razem jak widzę ten temat w nieczytanych, wydaje mi się, że on jest o zespole A Perfect Circle i go otwieram :lol:
  • 0

#14 QuadrifoglioVerde

QuadrifoglioVerde

Weteran

• Użytkownik
  • 12400 postów

Napisano 13 styczeń 2013 - 17:20

Za każdym razem jak widzę ten temat w nieczytanych, wydaje mi się, że on jest o zespole A Perfect Circle i go otwieram :lol:

Dobrze, że nie ap.pl - bo prawicy Apple już siedzieli by Mariuszowi na jego krześle w serwerowni....i nie pomogło by tłumaczenie że ma iphone, macbooka i ipada :D i że jest fanem ich sprzętu :-)
  • 0

#15 Pablos_

Pablos_

...

• Użytkownik
  • 2078 postów

Napisano 13 styczeń 2013 - 18:13

Znająć ich genialne pomysły apclub też może im się nie spodobać ;)

Użytkownik Pablos_ edytował ten post 13 styczeń 2013 - 18:13

• 0

#16 Gość_McIntosh_*

Gość_McIntosh_*
  • Gość

Napisano 13 styczeń 2013 - 18:33

:D Uhh, pewnie by mi prawnicy z Apple żyć nie dali. Chociaż oni też głupi nie są. Jak widzą w jakimś projekcie dobro swojego biznesu, to się nie czepiają. Zobaczcie, że na przykład polski serwis myapple.pl zostawili w spokoju :).

Użytkownik McIntosh edytował ten post 14 styczeń 2013 - 19:59

• 0

#17 Gość_McIntosh_*

Gość_McIntosh_*
  • Gość

Napisano 28 luty 2017 - 14:35

Od jakiegoś czasu pracuję nad nową wersją serwisu AP Club. Zmodyfikowałem układ graficzny, na nowo przerobiłem materiał video. Inaczej podszedłem do selekcji materiałów - aktualnie podział przebiega w oparciu o kolekcje. Zrezygnowałem z forum. Od ponad dwóch lat forum AP Club było martwe więc uznałem za pozbawione sensu dalsze utrzymywanie rzeczonej części serwisu. Nie zdążyłem jeszcze przenieść publikacji, nadal pracuję nad historią Audemars Piguet, ale zrobiłem na tyle dużo, że zdecydowałem się już teraz uruchomić serwis w nowej odsłonie. Mam nadzieję, że całość i kierunek rozwoju, przypadną Wam do gustu. Co do kolejnych zmian - w opracowaniach nie będę już koncentrował się stricte na wydarzeniach typu SIHH (choć jest bardzo istotny), ale będę opisywał poszczególne modele zegarków lub kolekcje. Pozwoli to zachować więcej porządku i ładu na stronie :). Zapraszam.

http://www.apclub.pl

• 1

#18 TeJot

TeJot
  • Użytkownik
  • 4134 postów

Napisano 28 luty 2017 - 15:25

Szkoda, że usunąłeś forum. Było kilka wątków bogatych w treści techniczne, które pomimo braku aktywności stanowiły wartościową bazę wiedzy.

• 0

#19 Gość_McIntosh_*

Gość_McIntosh_*
  • Gość

Napisano 28 luty 2017 - 19:21

Szkoda, że usunąłeś forum. Było kilka wątków bogatych w treści techniczne, które pomimo braku aktywności stanowiły wartościową bazę wiedzy.

Nie potraktowałem tematu aż tak brutalnie :). Szkoda było mi skosić forum więc zrzuciłem je "na bok" do wydzielonej domeny. Podaję odnośnik:

http://apclubforum.pl/

A poza tym, jakie wrażenia w odniesieniu do nowej strony AP Club? Ciekaw jestem Twoich / Waszych opinii :).

• 0

#20 TeJot

TeJot
  • Użytkownik
  • 4134 postów

Napisano 28 luty 2017 - 19:57

Nie potraktowałem tematu aż tak brutalnie :). Szkoda było mi skosić forum więc zrzuciłem je "na bok" do wydzielonej domeny. Podaję odnośnik:

http://apclubforum.pl/

To super! dobrze że zostawiłeś :)

A poza tym, jakie wrażenia w odniesieniu do nowej strony AP Club? Ciekaw jestem Twoich / Waszych opinii :).

Zapowiada się atrakcyjnie. Zdjęcia i szata graficzna świetne. Zresztą zawsze do tego przykładałeś dużą wagę. 
Z większą niecierpliwością czekam jednak na nowe treści niż kolejną odsłonę strony ;)  

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Audemars Piguet

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych