Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gacek

OSTRZEŻENIE - oszust na Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Będę archeologiem, zgłosił chęć zakupu ode mnie zegarka kolega negatywny bohater tego wątku.

I tak mnie zastanawia czy warto z takim klientem robić interesy i ewentualnie czego można się spodziewać.

Macie jakieś doświadczenia lub przemyślenia tak na przyszłość i dla potomności?

 

Odpuść, szkoda Twojego czasu, nawet przy wpłacie kasy z góry.

Kiedyś kilka razy zagadywał do mnie o rzeczy nie zegarkowe. Jak dostał numer konta do wpłaty zamilkł, nawet nie pisząc że rezygnuje czy cokolwiek.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest nick bohatera tej opowieści? Nie potrafię go namierzyć na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wyszukiwarce brak wyników. Sądząc po nicku, to pewnie operacja fałszywej flagi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był taki, z długim stażem. Jeszcze w tym na roku, jakoś na początku, próbował coś sprzedać na bazarku.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz bart_us jest takie powiedzonko, lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć. Mam nadzieję, że dil odpuściłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba kończy się pewien okres pełnego zaufania na forum, jest to dosc smutne i przykre , bywało, ze dostawałem zapłatę za zegarek w ratach, po wcześniejszych ustaleniach oczywiście , sam również płaciłem za droższe zegarki na dwa razy, ludziom których nigdy nie widziałem na oczy, wystarczyła krótka rozmowa tel.

A dzisiaj jak czytam na bazarku, oryginalność zegarka możemy sprawdzić u dowolnego zegarmistrza, to myślę sobie co ty tu ,, brzydkie słowo" robisz na forum kolego OKEJ !!!! ręce opadają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę dramatyzujesz

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz bart_us jest takie powiedzonko, lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć. Mam nadzieję, że dil odpuściłeś.

Postawiłem warunki, których chyba nie chciał spełnić i usunął konto. A zegarek poszedł do człowieka z tej samej miejscowości i nie było problemów dla którego podobno miał kupić.

Może chciał wrócić na forum, nie wiem. Staram się nie oceniać jak nie znam sprawy, różnie bywa ale jak ktoś nawalił to musi się liczyć z tym że łatwo nie będzie. Spieprzyć jest łatwo ale odbudować zaufanie czasem niemożliwe. Ta historia pokazuje, że niestety trzeba być czujnym.

A jak mogę i gdzie dodać jakiś komentarz, że sprzedaż się udała i kupujący bądź sprzedający jest ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W profilu użytkownika, chyba status

 

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.