Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szukam konkretnego zegarka

Synchronizacja radiowa, panel słoneczny, bransoleta z możliwością założenia paska, szkło szafirowe i budzik DCF Radio synchronizacja panel słoneczny bransoleta pasek budzik solar wave

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Laicik

Laicik
  • Nowy Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 30 styczeń 2013 - 14:55

Witam

Skorzystałem już kiedyś z rad na forum i zakupiłem sobie tani, ale szykowany zegarek firmy Lorus.

Teraz doszedłem do wniosku, że chciałbym mieć zegarek całkowicie bezobsługowy pod każdym tego słowa znaczeniu, możliwie wytrzymały co by starczał na lata i z budzikiem - bo ten w telefonie zbyt często mnie ignoruje i zwyczajnie nie dzwoni.

Co powinien mieć ten zegarek?
- Synchronizację radiową
- Panel słoneczny
- Bransolete (żebym mógł z nim chodzić na basen), ale z możliwością założenia paska
- Szkło szafirowe
- Wodoszczelność (minimum 100m żebym mógł z nim pływać)
- Budzik

Po moich poszukiwaniach jedynym zegarkiem aktualnie dostępnym jest: Casio LCW-M100DSE-1A

Niestety jego wodoszczelność to 50 metrów przez co pływanie odpada.

Nie wiem jak szukać starszych modeli - już niedostępnych - które być może posiadają wszystkie cechy, które wymieniłem. Zakup zadbanego, używanego zegarka również wchodzi w grę.

Znajdę tutaj jakiegoś specjalistę od zegarków z synchronizacją radiową?

Pozdrawiam
Laicik
  • 0

#2 JGCezar

JGCezar
  • Użytkownik
  • 106 postów

Napisano 30 styczeń 2013 - 15:35

Jak bez budzika to polecam Citizen BY 2000.
Mam od 8 m-cy i jest rewelacyjny.
  • 0

#3 Laicik

Laicik
  • Nowy Użytkownik
  • 19 postów

Napisano 31 styczeń 2013 - 23:11

Dziękuję bardzo za propozycję, ale w moim przypadku raczej nie jest zbyt trafną biorąc pod uwagę, że zegarek jest ponad 3x droższy od tego którego znalazłem i przedstawiłem w temacie :P

Znalazłem okazjonalnie używany Casio, który posiada wszystko czego potrzebuję prócz szafirowego szkiełka i możliwości założenia paska. Najwyżej odsprzedam :)

Dzięki za pomoc :)
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: DCF, Radio, synchronizacja, panel, słoneczny, bransoleta, pasek, budzik, solar, wave

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych