Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Burns

Seiko SARB033 czy Seiko SARB035

Seiko SARB033 czy Seiko SARB035  

147 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

długo się za niego zabierałem, aż postawiłem na swoim

SARB035

dzisiaj dotarł, na Dzień Dziecka będzie jak znalazł :P:DB)

post-32788-0-38633800-1369843362_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję ale zdjęcia to byś się wstydził :P


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Max wrist size 18.5cm(7.3inch)" :unsure: Świetne są te sarby, tylko małe, nawet bransolety zabraknie na mój nadgarstek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję. Jak rozumiem sprowadzałeś z Japonii? Długo leżał na cle? Moja 045 właśnie dziś trafiła i zastanawia się kiedy dotrze do mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

zdjęcie na mniejszy wstyd (wszystko wydaję na zegarki :D ),

zegarek nie jest duży,

mam 18,5 i jak ściągnę jedno ogniwo to będzie huk,

ja też wiem gdzie są jeszcze 45 - tam samo gdzie 35, :)

na cle leżał jeden dzień, bo skoro już go namaścili to pofatygowałem się osobiście,

(1,5h w poczekalni; kolejka 3 osoby).

post-32788-0-90829500-1369851873_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ci się jeszcze udało dorwać 045-kę?

 

http://www.shoppinginjapan.net/sarb045

 

Sprzedają też przez ebay ale drożej. Z tego co widzę to zostawili cenę którą wynegocjowałem (było $600). Jakbyś płacił przekazem pocztowym to jeszcze trochę można urwać (ja płaciłem PayPal $570 i jeszcze obiecali voucher $20 na przyszłe zakupy).

 

 

PS. Nie wiem czy jeszcze gdzieś jest, Katsu-san odpowiedział że nie ma, u Seiya nie pytałem ale na stronie już nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego samego miejsca kupiłem swojego

Profesjonalna obsługa, polecam

jak widać sprzedawca staje się sprawdzonym :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję spełnienia kolejnego marzenia :) Zegarek jak dla mnie idealny pod każdym względem w tym budżecie.


Instagram: przemekspce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego samego miejsca kupiłem swojego

Profesjonalna obsługa, polecam

jak widać sprzedawca staje się sprawdzonym :P

 

O tak, z Amy wymieniłem z 10 maili :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na koniec, w ramach podziękowań za udział w temacie, dla Tych, którzy staną przed podobnym dylematem...

lepsze zdjęcia, pokazujące rozmiar i kolor tarczy...

post-32788-0-55211200-1369935971_thumb.jpg

post-32788-0-34493800-1369935987_thumb.jpg

post-32788-0-76363600-1369935999_thumb.jpg

post-32788-0-36267200-1369936018_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejne

post-32788-0-37647600-1369936099_thumb.jpg

post-32788-0-37375400-1369936116_thumb.jpg

post-32788-0-99905900-1369936124_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolekcja godna pozazdroszczenia :) SARB wcale nie jest taki maly przy nich :)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że chętnych nie brakuje na Twoje skarby ;)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki panowie ;)

 

na titu jest chętny, jeden ukochany skarb, zobaczymy co powie za 16 lat; :lol:

co do rozmiaru, - nie oszukujmy się - jest "mały" (dobrze to widać na zdjęciu nadgarstkowym),

ale jak to mówią małe jest piękne! więc mi to zupełnie nie przeszkadza (pod mankiet koszuli idealny),

 

a skoro do koszuli to przyszedł czas na zakup paska

albo będzie to oryginał (200zł), albo RIOS1931 (95zł)

co myślicie, warto aż tyle płacić za oryginał ?

post-32788-0-81737100-1369985273_thumb.jpg

post-32788-0-26460100-1369985319.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy Ci na firmowej zapince, to może warto.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

decyzja zapadła,
pójdzie na rozsądne horido,
a z biegiem czasu, jak odbiję się za opłaty importowe, stargam ordzinał :lol:B)

post-32788-0-67863100-1369992116.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lepsze zdjęcia, pokazujące rozmiar i kolor tarczy...

fajny jest ten Twój Sarbik- niech się dobrze nosi i gratki- muszę kiedyś go dorwać i na łapkę go sobie wrzucić, bo wygląda super, tylko właśnie ten rozmiar :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję fajnej kolekcji. Co do paska, 200pln za oryginał z motylkiem to całkiem rozsądna cena. Pytanie, jak z trwałością samego paska, bo wiem, że u Orienta to tak sobie wygląda - choć mówię o swoim przypadku, czyli niższa półka Orienta. A Horido sam teraz mam i jest całkiem przyzwoity.

 

 

Mnie cały czas korci ta 45-ka, ale pewnie zanim będę mógł ją sobie kupić, to już nie będzie dostępna. W ogóle w nowym katalogu (2013) bida, jeśli chodzi o SARB-y :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki,

Horido przez skórę licową na podbiciu jest bardzo przyjemny, imitacja krokodyla szału nie robi, jakieś kiepskie te przetłoczenia

 

Oryginał zamówiony

mało to nie jest, ale dużo też, bo wiadomo ile kosztują oryginalne akcesoria (u seiyajapan kosztuje prawie 2x tyle)

bardzo ciekawy jestem tego zapięcia i odwrotnego noszenia paska

 

Martwi mnie jedno, na stronie HK Post mam taki komunikat:

The item is being processed for departure from Hong Kong as of 4-Jun-2013

czyli dokładnie od 03-06-2013 nic się nie zmienia - mam rozumieć, że aż tyle roboty do przewalenia mają ?

 

a co do zakupu SARB - prawdopodobne zaprzestanie produkcji modeli, o których mowa przyspieszyło moją decyzje o natychmiastowym zakupie tego zegarka (mimo, że na 99% wiedziałem, że dowalą mi opłaty)

 

PS. po moim zakupie i zdjęciach zmieniły się wyniki ankiety 50/50 - ciekawe co było tego przyczyną :D

dla mnie to był jednak optymalny wybór i nie zamierzam go sprzedawać, zawsze podobały mi się jasne tarcze, ale jakoś mocno od nich odszedłem - nie wiedzieć czemu...

nie wiem czy przesyt czarnego, czy inna podświadomość wyprowadziła mnie z tego błędu,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie jedno, na stronie HK Post mam taki komunikat:

The item is being processed for departure from Hong Kong as of 4-Jun-2013

czyli dokładnie od 03-06-2013 nic się nie zmienia - mam rozumieć, że aż tyle roboty do przewalenia mają ?

 

Oni tam chyba czekają, aż nazbiera się cały kontener do Polski, nie wysyłają pojedynczo. Kiedyś czekałem tydzień, aż paczka opuści HK, a zdarzają się i dłuższe przestoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kontener pasków :D to może potrwać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dziesięciu dniach przyszedł oryginalny pasek Seiko.

Polecam ten produkt, bo jego jakość stoi na bardzo wysokim poziomie.

Jest całkowicie zgodny z prezentowanym zdjęciem.

Kombinowanie z dobrej jakości zamienników typu Rios1931 ,Di-modell + klamra, dałoby tą samą cenę... 

post-32788-0-97875300-1371117627.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez rafi
      Czołem,
       
      na sprzedaż kultowe Seiko SARB035. Doskonały casualowy EDC.
      Mechanizm 6R15 w ostatniej wersji D, ok. 50h rezerwy chodu, dokręcanie, stop sekunda.
      Średnica 37 mm.
      bransoleta aktualnie na około 17,7cm. Jest dodatkowe ogniwo. 
      WR 10ATM
      Data na godzinie 3.
      Szafirowe szkło, przeszklony dekiel,
      Zegarek kupiłem w styczniu 2018 roku jako nowy. Przez ok. 3 lata noszony bardzo często. Widać to po zegarku, w tym sensie, że ma sporo rys. Na żywo nie widać ich tak, jak na zdjęciach, ale są. Rysy są co raczej płytkie, żadnej głębokiej nie znalazłem. 
      Szkło jest czyste.
       
      Poproszę 3300 3150 3000 2750 pln + koszty wysyłki (ubezpieczonej). Myślę, że ciężko o lepszą cenę w UE. Możliwy odbiór osobisty: Ząbki, Warszawa. Nawet bardzo chętnie, bo unikniemy nieporozumień. W przypadku odbioru osobistego płatność przelewem na telefon lub inną formą ekspresowego przelewu. 

      Możliwa wymiana, najlepiej moje 2 za 1 (w innej ofercie wisi OS). Balle, Orisy, Nomosy miłe widziane.
       
      w przypadku pytań - pisać śmiało







    • Przez adamW23
      Jestem nowy na forum- witam wszystkich!
      Mam pewien kłopot- przy demontażu bransolety od Sarba odpiąłem bransoletę aby mieć nie łatwiej. Teraz chciałbym użyć bransolety ale okazuje się, że nie mam tego fabrycznego teleskopu, który tam siedział. Standardowe teleskopy są zbyt grube i nie wchodzą. Potrzebuję teleskop o szerokości/długości 18mm, bardzo cienki, myślę, że 1mm lub nawet mniej. Mieszkam w małym mieście- mam jednego jedynego zegarmistrza, który nie posiadał stosownych teleskopów. Pytanie gdzie mogę zamówić tak cienkie teleskopy? Może ktoś miał tego typu problem z bransoletą do Sarba lub inną bransoletą? Załączam zdjęcie o które połączenie dokładnie chodzi.
    • Przez dsz
      Czy coś zmieniło się na rynku ?
      Czy wciąż króluje rodzina SARBów Seiko do 500 dolarów.
      Proszę o propozycję i dyskusję..
    • Przez Iras_
      Jakiś czas temu pozbyłem się (ciao!) Bambino, jednocześnie planując zakup czegoś lepszego w tym stylu w przyszłości i chyba ten moment powoli się zbliża. Do wyboru bardzo podobne zegarki w tym samym przedziale cenowym, dwa z nich zapracowały na status kultowych, więc to dość ciekawy pojedynek.
       
      SARB-a nikomu przedstawiać nie trzeba - właściwa dla serii, wysoka jakość wykonania, najlepszy wśród wymienionych mechanizm z imponującą, ponad 50-godzinną rezerwą i piękna tarcza. Po prostu legenda. Do mnie nie trafia tylko niebieska wskazówka sekundowa.
       
      OS to kolejny klasyk - jakością wykonania zbliżony do SARB-ów, kusi wyjątkowo czystą, elegancką tarczą i komplikacją rezerwy chodu.
       
      Całkowicie nie mogę również zignorować ostatnich, limitowanych Cocktaili od Seiko, które z jednej strony odpychają gorszym mechanizmem i szpetnym brandingiem na tarczy, z drugiej faktura i kolor tarcz robią rewelacyjne wrażenie.
       
      Nielimitowane zegarki z serii Presage pomijam. W porównaniu z SARB-em lekko zmienione indeksy i wybór kolorów mogą mieć swoich zwolenników, ale minusów jest tyle, że ten wybór na dzień dzisiejszy byłby dla mnie szaleństwem.
       
      A Wy jak to widzicie?
       



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.