Skocz do zawartości

Ogłoszenie

RELACJE FILMOWE - X Jubileuszowe Spotkanie Klubu

Na około tydzień lub dwa wyłączamy definitywnie tapatalk na forum.

Aktualizacje statusu

• Zdjęcie
    czakiii

-no przecież nagrałem Ci się na pocztę -hehe ale ja ją mam i tak zapchaną i nie używam -to sobie ją * wyłącz!!!!!!!!!!! Po co ludziom poczta głosowa skoro nie potrafią z niej korzystać? #boldupyzrana

Wyświetl wszystkie aktualizacje

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Seiko nie dziala

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 sman1945

sman1945
  • Użytkownik
  • 70 postów

Napisano 31 styczeń 2013 - 15:46

Witam dostalem jakies pol roku zegarek seiko http://pokazywarka.pl/wvfjwp/ . Wszystko chodzilo super bez zadnych problemow do czasu kiedy nagle wskazowki zaczely szybko sie obracac o 360 stopni . Zauwazylem ze wahadelko tez bardzo luzno chodzi a nie powino ? W czym jest problem ? Nie znam sie kompletnie na zegarkach ... mozecie mi polecic jakiegos fachowca w lodzi ? Zegarek ma dla mnie duza wartosc sentymentalna

Z gory dziekuje za pomoc
POZDRAWIAM

p.s przepraszam ze nie ma polskich znakow
  • 0

#2 Odludek

Odludek
  • Użytkownik
  • 402 postów
  • Gadu-Gadu: 12068324

Napisano 31 styczeń 2013 - 18:14

Pokazałeś kilka zdjęć zegarka, a tego które było potrzebne nie pokazałeś, tu trzeba było pokazać zdjęcie werku. bo tego tyczy pytanie.
Z Twojego opisu wynika że po jakimś silnym wstrząsie wypadł kamień z kotwicy lub złamał się czop kołka wychwytowego. jeśli balans jest też luźny to może i ten czop jest ułamany, lub spadł kamień nakrywkowy.
Powinien to zrobić każdy zegarmistrz ale który w Łodzi to już musisz poparzyć w dziale szukam dobrego zegarmistrza.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych