Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
chrono-craze

Pokażmy swoje Promastery

Rekomendowane odpowiedzi

Liczy się podwójnie!

Ależ ma finezyjne wskazówki :)

 

Ponosiłbym... Tylko nie wiem jaki pasek bym mu założył :)

Dostałem go już na takim pasku, ale to problematyczna sprawa, bo wchodzi tam aż 16mm... Trzebaby jakiś kauczuk dać jak przystało na divera, ale 16mm?!

 

__________

https://www.instagram.com/prz.wil/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem chociaż na szaloną 18-tkę :wacko:;)

A może jakieś nato?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wskoczył taki "piórnik" przed kilkoma dniami, ale tydzień miałem w biegu, dopiero dzisiaj był czas obejrzeć na spokojnie.   :P

 

 

post-94542-0-99973100-1518342327_thumb.jpg

 

Edytowane przez 4palce

Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie wskoczył taki "piórnik" przed kilkoma dniami, ale tydzień miałem w biegu, dopiero dzisiaj był czas obejrzeć na spokojnie.   :P

 

Ładnie wygląda komplecik, to ten nowy BN0151?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, wdzięczny zegar to swoją drogą, ale przekonała mnie do niego bransoleta... w zasadzie niedostępna luzem, a jeśli już to w chorych pieniądzach. A tak, jakby się pojawił NY0040 z full lume, to byłaby jak znalazł.  :wub:   


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, wdzięczny zegar to swoją drogą, ale przekonała mnie do niego bransoleta... w zasadzie niedostępna luzem, a jeśli już to w chorych pieniądzach. A tak, jakby się pojawił NY0040 z full lume, to byłaby jak znalazł.  :wub:   

Bardzo ładny nabytek ! Gratulacje...

i takie pytanko - gdzie można zdobyć - w takim zestawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZTCW w tej chwili jedynie na rynku wtórnym, przynajmniej w naszych, polskich realiach. Dokładnie ta wersja ma oznaczenie BN0151-17LM (etui, niebieska tarcza, bransoleta, niebieska guma, przyrząd do wymiany pasków). Mój jest z olx-a. Widziałem też w sieci BN0150-10EM, czyli czarnucha za ~250 ojro. 


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZTCW w tej chwili jedynie na rynku wtórnym, przynajmniej w naszych, polskich realiach. Dokładnie ta wersja ma oznaczenie BN0151-17LM (etui, niebieska tarcza, bransoleta, niebieska guma, przyrząd do wymiany pasków). Mój jest z olx-a. Widziałem też w sieci BN0150-10EM, czyli czarnucha za ~250 ojro. 

Dziękuję za info - szkoda że już niedostępny...ładny naprawdę - tym bardziej że w takim fajnym zestawie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...też takowego posiadam...jest suuuuuper chociaż kwarc....

Lepiej sprawdź co posiadasz Jak to kwarc to koło mojego nawet nie leżą. Mój to rasowy automat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty, przed spaniem można liczyć kreseczki zamiast baranów :D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś taki dołączył do kolekcji

 

Super zestaw... i jeśli z forum, to kiedyś cieszył mnie.  :P

Edytowane przez 4palce

Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Super zestaw... i jeśli z forum, to kiedyś cieszył mnie. A u mnie recydywa. :wub:

 

 

Na forum się nie doczekałem na taki zestaw ale na olx się pojawił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

66.jpg


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny jest ten Citek... na pasku wyglada też zacnie... Kamil...wrzuć fote na ręce

Ja jutro go zamawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Światło już nie za rewelacyjne, ale coś tam pstryknąłem. ;)

 

68.jpg

 

67.jpg

 

70.jpg


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieskiego kliknąłeś, czy jakąś inną wersję? :)


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie kliknąłem... czekam za informacją od sprzedawców i dziś zamówię. I tak niebieskiego świetnie wygląda :)

 

Zamowiony :) teraz to czekanie.

Edytowane przez szuwar1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie kliknąłem... czekam za informacją od sprzedawców i dziś zamówię. I tak niebieskiego świetnie wygląda :)

 

 

Zamowiony :) teraz to czekanie.

Skąd zakup jeśli nie tajemnica

Z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.