Skocz do zawartości

Zdjęcie

Targi i miejsca do zakupów zegarkowych

targi giełda zegarki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 swiss_made

swiss_made
  • Nowy Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 01 luty 2013 - 14:31

Wczoraj pojawił się temat nawiązujący do targów zegarkowych w Monachium i z tąd mój pomysł by założyć ten temat. Sam jestem kolekcjonerem i stale powiększam swoją kolekcje o nowe zegarki w związku, z czym chciałem zapytać forumowiczów o miejsca, czas odbywających się giełd czy innego rodzaju organizowanych spotkań gdzie można kupić coś dla siebie w Polsce jak i w Europie. Byłbym skłonny zorganizować taki wyjazd gdyby ktoś wyraził zainteresowanie. Warto byłoby poszerzyć krąg poszukiwań a nie ograniczać się tylko do allegro. Pochwalcie się, zatem gdzie nabywacie swoje zegareczki kupujac je osobiscie czy za posrednictwem Internetu. Pozdrawiam
  • 0

#2 nash13

nash13
  • Użytkownik
  • 887 postów

Napisano 01 luty 2013 - 14:43

fajny temat
internet oczywiscie:

allegro
ebay
chrono24
forum wus (watchuseek)
no i stani swiss ;)
  • 0

#3 kono

kono
  • Użytkownik
  • 534 postów

Napisano 01 luty 2013 - 15:13

o wszelkiego rodzaju giełdach znajdziesz info w necie , są organizowane w Niemczech , Holandii itp ,
jechać możesz co nie znacz że coś tam kupisz :rolleyes: chodzi mi przede wszystkim o vintage ,
info o workach złotych omeg we wcześniejszy temacie to po prostu tak WIELKI BAJER jakiego dawno nie słyszałem :lol: :lol: :lol:
gwarantuję Ci że przedymasz 2000km i niejednokrotnie na takowej giełdzie nie kupisz nawet jednej złotej omegi w rozsądnych pieniądzach ....ludzie pomyślcie kto odda złoty zegarek dobrej i znanej marki za pół ceny ...... a tym bardziej gebels ...zobacz jakie ceny są na niemieckim ebayu .....przecież Niemcy tez mają dostęp do internetu :lol: :lol: :lol:

PS
a by nawiązać do tematu to ja wszystkie swoje vintage kupuje w Skandynawii , a kupuję ich dużo około 20sztuk miesięcznie i i zapewniam że złota omega zachowana w pięknym stanie to kwota znacznie powyżej 700euro , a byle spolerowane dziadostwo to i w PL kupisz nawet poniżej tej kwoty ;)

Użytkownik kono edytował ten post 01 luty 2013 - 15:16

• 0

#4 swiss_made

swiss_made
  • Nowy Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 01 luty 2013 - 16:23

Wlasnie

o wszelkiego rodzaju giełdach znajdziesz info w necie , są organizowane w Niemczech , Holandii itp , jechać możesz co nie znacz że coś tam kupisz :rolleyes: chodzi mi przede wszystkim o vintage , info o workach złotych omeg we wcześniejszy temacie to po prostu tak WIELKI BAJER jakiego dawno nie słyszałem :lol: :lol: :lol: gwarantuję Ci że przedymasz 2000km i niejednokrotnie na takowej giełdzie nie kupisz nawet jednej złotej omegi w rozsądnych pieniądzach ....ludzie pomyślcie kto odda złoty zegarek dobrej i znanej marki za pół ceny ...... a tym bardziej gebels ...zobacz jakie ceny są na niemieckim ebayu .....przecież Niemcy tez mają dostęp do internetu :lol: :lol: :lol: PS a by nawiązać do tematu to ja wszystkie swoje vintage kupuje w Skandynawii , a kupuję ich dużo około 20sztuk miesięcznie i i zapewniam że złota omega zachowana w pięknym stanie to kwota znacznie powyżej 700euro , a byle spolerowane dziadostwo to i w PL kupisz nawet poniżej tej kwoty ;)

Przyznam właśnie, że to jedna z moich obaw, jeśli chodzi o targi/giełdy, (że zwyczajnie nic na nich nie uda mi się kupić a przy dzisiejszych cenach paliwa podróż 1600 km to nie wycieczka do lasu). Jeśli chodzi o internet to po przeczytaniu posta poprzedzającego ten postanowiłem poszperać, po ebay.se, fi, no. Zauważyłem, że tam są aukcje (duża ilość) ze USA, Wielkiej Brytanii i Niemiec a gdzie aukcje z rodzimego kraju w tym przypadku Skandynawii? Bo w Euro czy Funtach to dość pokaźne sumy No chyba, że nie miałeś na myśli ebay.
  • 0

#5 Marcinkowski

Marcinkowski
  • Użytkownik
  • 550 postów

Napisano 01 luty 2013 - 16:36

Zgadza się Kono ;) W sumie dlatego też tak bardzo drążyłem ten temat Omeg za 700 euro.
Po prostu zastanawiałem się czy kolega zakładający tamten temat naprawdę gdziekolwiek był ;)
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: targi, giełda, zegarki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych