Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
John Time

ATLANTIC - oryginalny czy nie - zapytania wszelkie

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie tym razem.

 

To chyba przeze mnie, nie gniewasz się? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddawałem atl. kumpla ten model tarczy i wskazówki z zamieszczonego zdjęcia tylko sekunda bez grota.

Pewność orginalności 100%. Mysle że komplet wskazówek zależny moze byc od rynku przeznaczenia.

post-59535-0-65162300-1360189381.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Najwyraźniej były dwa komplety wskazówek:

 

AtlanticWorldmasterSUPERDELUXE5073-321JEWELSARTIFLEXdWATERPROOFINCABLOCappliedlogowide-37dial_zps064d865e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

licytuje ktoś ten zegarek?: http://allegro.pl/sl...2973048807.html

 

Co do malowanek bardzo często zdarza się, że idą za wiele większe pieniądze niż oryginały. Dobry opis jakie to one śliczne, często nie wspominający w ogóle o renowacji, kilka "profesjonalnych" zdjęć i ceny dochodzą nawet do tysiąca złotych.

 

To chyba przeze mnie, nie gniewasz się? ;)

 

Nic się nie stało:) Ja na Worldmastery zwracam uwagę przy okazji - nie są moim priorytetem. Co innego gdybyś zgarnął mi sprzed nosa jakiegoś ruska, którego miałem na oku :o Gratuluję zakupu pięknego zegarka! Jeśli wszystko jest zgodne z opisem to na prawdę warto było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek wygląda ok. Koperta ciut pogryziona na krawędziach. W środku oczywiscie jest FHF 969 a nie AS


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej popularny original 61660 tu w wersji z datownikiem - co do stanu zgadzam sie z chronofilem, ale albo to efekt światła albo między indeksami 9 i 10 krawędź nieco zaśniedziała, może to efekt wilgoci bo kropki materiału fluorescencyjnego przy nich też jakieś ciut naruszone - ale ogólnie bez zastrzeżeń i oprócz tego "AS" sprzedawca opisał wszystko zgodnie ze stanem faktycznym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinie, koledzy :). Czyli jak na początek przygody z atlanticami mógłby być? O ile oczywiście cena nie poszybuje w kosmos... ;)

Edytowane przez Krees

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinie, koledzy :). Czyli jak na początek przygody z atlanticami mógłby być? O ile oczywiście cena nie poszybuje w kosmos... ;)

 

pewnie, że tak, o ile nie przeszkadzają ci przetarcia na kopercie to generalnie nie ma sie do czego przyczepić - z drugiej strony jesli Ci nie przeszkadzają, to mogą zacząć - model jest popularny więc tego obserwuj i nie przestawaj szukać.

swoją drogą ta popularność modelu powoduje również to, iż jeśli się nim znudzisz to pewnie nie będzie problemu przekazać go dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się prezentuje.Dla siebie jakbym poczyniał zakup to bez datownika przy wiekszej ilości zegarków, a co za tym idzie braku możliwości i chęci użytku codziennego jednego modelu datownik jest uciążliwy ;) .Najwidoczniej nieszczelność szkiełka lub uszkodzenie znajdowało sie w obszarze 12-4 z tąd zielonkawy nalot. Ciekawe tylko dlaczego przy wymianie szkiełka nalot nie został usunięty czyżby był na tyle zaawansowany że ktoś odradził czy po prostu nie widział w nim problemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukując nikogo model ten osiągnie cene "myślę" 350-370 zł

a licytujących sporo przybędzie ale tego pewnie każdy sledzący aukcje się spodziewa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat "oryginalność" tego zegarka nie podlega dyskusji, ale wkleję ku przestrodze, jak łatwo można się naciąć na all... Kilka ładnych zdjęć, 100% pozytywnych komentarzy i gotowe :unsure: .

 

http://zegarkiclub.p...640#entry937207

Edytowane przez Krees

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat "oryginalność" tego zegarka nie podlega dyskusji, ale wkleję ku przestrodze, jak łatwo można się naciąć na all... Kilka ładnych zdjęć, 100% pozytywnych komentarzy i gotowe :unsure: .

 

http://zegarkiclub.p...640#entry937207

 

o tym mówisz?: http://allegro.pl/me...2935413654.html

 

post-53152-0-31148400-1360411223_thumb.jpg

post-53152-0-03370400-1360411230_thumb.jpg

 

moim zdaniem, pomijając wyjątkowy mechanizm, albo ktoś grzebał przy indeksach (coś bardzo błyszczą), albo jest to jedna z dostępnych już chińskich podróbek "srebrnych słoneczek" Original'i - w tamtym roku będąc na feriach na podhalu oczywiście zaszedłem do zegarmistrzów w okolicy, których udało mi się odnaleźć, i jakie było moje zdziwienie gdy usłyszałem, iż jeśli interesuje mnie taka tarcza to żaden problem i mogą zamówić :o:blink: - tak Krees, masz rację - ku przestrodze!!!

Edytowane przez John Time

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, dobry ruski poljocik ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro to taka "profesjonalna robota" to dlaczego koronka odstaje? ; o mechanizmie nie wypowiadam się, bo nie mam wiedzy, może faktycznie jest wyjątkowy, ale kupować atlanic'a dla mechanizmu poljota? ; kolekcjonerzy są skrzywieni, ale aż tak? ; a może jednak trzeba się nad tą ofertą zastanowić, bo, kto wie, być może rodzi się nowy trend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chmm... Pisząc wyjątkowy, miałem na myśli "wyjątkowy", brak cudzysłowów pozbawił to zdanie ironii... :) Ot, zwykły mechanizm poljota, nic specjalnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż,myślę że i tak wszyscy się domyślili o co chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chmm... Pisząc wyjątkowy, miałem na myśli "wyjątkowy", brak cudzysłowów pozbawił to zdanie ironii... :) Ot, zwykły mechanizm poljota, nic specjalnego.

 

zauważyłem te cudzysłowy sympatycznym atramentem pisane - radziecki mechanizm z lat 90-tych, do tego grubo ciosany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.