Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Tudor Pelagos

ref. 25500TN Tudor Pelagos diver watch ceramic titanium tudor pelagos recenzja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#41 Maks 3

Maks 3
  • Użytkownik
  • 1418 postów
  • Gadu-Gadu: 2771525

Napisano 17 kwiecień 2013 - 18:57

Mam nadzieję,że mogę zabrać głos, w sprawie Twojego pytania Łukasz.
Ja bym zmienił,dlaczego, w skrócie, Heritage Chronogrpah ma swój charakter, Pelagos,jest jak dla mnie zbyt podobny do Rolexa.
  • 0

#42 PASJONAT777

PASJONAT777
  • Użytkownik
  • 998 postów

Napisano 03 maj 2013 - 10:18

Cześć
Wynika z tego,że każdy "TUDOR" jest ładny.Fałszywą opinią jednak jest stwierdzenie" brat ROLEXA" manufaktura TUDOR ma swoją indywidualność nawiązuje do modeli ROLEX oczywiście, ale tak też nawiązują inne manufaktury, jest to wzornictwo sukcesu .TUDOR ma prawo do użytkowania tego wzornictwa ze względu na tego samego zalożyciela.
Pozdrawiam.

Załączone miniatury

• P,1.JPG

Użytkownik PASJONAT777 edytował ten post 03 maj 2013 - 10:20

• 0

#43 akism

akism
  • Użytkownik
  • 3579 postów

Napisano 03 maj 2013 - 10:27

Generalnie aktualne modele Tudora są coraz mniej podobne do rolexa(poza deklem oczywiście),natomiast jeszcze 20 lat temu to były prawie kopie swojego starszego brata.Uważam,że teraz Tudor podąża dobrą drogą.
  • 0

#44 dariusz chlastawa

dariusz chlastawa
  • Stowarzyszenie
  • 7872 postów

Napisano 05 maj 2013 - 09:27

czesc Pasjontat777 , niestety jestem zmuszony zacytowac Twoje slowa , a propos uzycia słowa "manufaltura" w odniesieniu do Tudora ( z całym szacunkiem i sympatia do tej marki ) , gdyz sam sobie zaprzeczasz - ponizej Twoj post
Witam
Manufaktura w chwili obecnej jest słowem zdegradowanym,jedyną prawdziwą manufakturą jest SEIKO z powodu wykonania zegarka w 100 % w jednym miejscu.Oczywiście Zenith,Patek,Vacheron też mogą się tak nazwać ze wzgledu na 70% wkładu pracy w przedmiot.Najbardziej chyba Zenith bo wytwarza mechanizmy, wiekszość kopert jest produkowana w firmie INOX SWISS lub SUG GERMANY.Vacheron i Patek bazuje na mechanizmach JLC taki jak w dawnych czasach IWC.Tak wiec prawda jest pokrętnie ukrywana,nie znaczy to,ze firmy te nie są wiele warte musimy brać pod uwagę wkład w myśl techniczną i historię sygnatury danej firmy za to i za dobry markieting płacimy i płaczemy. :unsure:"
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Tudor, Pelagos, diver, watch, ceramic, titanium, tudor, pelagos, recenzja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych