Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Leppard

SLAVA "Lodówka" - dlaczego taka pożądana, poszukiwana, ceniona?

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za miłe słowa :)

Niestety nie każda z moich lodówek jest w pięknym stanie, na szczęście tylko te bardziej popularne mają jakieś mankamenty. Tu przykład "zwykłej" w cyrylicy i popularne uszkodzenie lekkich nacieków na ringu... ale kupiłem ją za 35 zł więc nie narzekam, trafi się lepsza to podmienię :)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, zazdraszam, bo sam nie mam :) Świetna subkolekcja


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne! Gratuluję determinacji i zazdroszczę Kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również zazdroszczę - coś pięknego :) Mam tylko medyczną aktualnie i na celowniku Pandę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy te zegarki SLAVA "lodówka" były też w automacie? Pytam, bo ostatnio kupiłem taki w niewielkich pieniądzach. Zegarek spodobał mi się i jak dla mnie automat jest trochę bardziej praktyczny w użyciu. Teraz patrząc w forum widzę, że pokazywane zegarki mają naciąg ręczny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Fafikdog napisał:

Panowie, jakie szkiełko powinno być montowane do lodówki?

 

Do lodówki należy stosować szkiełko od lodówki ;) Inne nie pasuje


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mkoch napisał:

 

Do lodówki należy stosować szkiełko od lodówki ;) Inne nie pasuje

Dziękuję za odpowiedź.

Epatuje wręcz profesjonalizmem i kipi chęcią pomocy nieobeznanym z tematem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Fafikdog napisał:

 

Epatuje wręcz profesjonalizmem i kipi chęcią pomocy nieobeznanym z tematem.

 

Być może, ale co ci mieliśmy napisać? Wymiary nic Szanownemu Koledze nie dadzą, bo kształt osadzenia jest w lodówce wyjątkowy. Trzeba szukać ogłoszeń, w których jest wprost napisane, że jest to szkiełko do lodówki. Czasami bywają na aukcjach (głównie zagranicznych) kiepskie zamienniki. Towar generalnie deficytowy


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. 

https://m.olx.pl/oferta/oryginalne-szkielka-slava-lodowka-CID87-IDBxxz2.html?reason=

A tu nawet producent:

https://m.olx.pl/oferta/szyba-plexi-zegarek-slava-lodowka-mala-i-pancernik-nowa-CID87-IDz0ECS.html?reason=

Ps. Na forum znajdziesz wiele informacji i pomoc mądrzejszych i bardziej doświadczonych forumowiczów. Wymagana jest jednak, abyś na początku sam wykazał trochę inicjatywy i poszukał, sprawdził - odpowiedzi na "tego rodzaju" pytania mogą posiadać lekkie zabarwienie sarkastyczne 😁.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie: szukałem, nie znalazłem - może to moja ułomność poszukiwawcza...

Napisałem kierowany doświadczeniem: zegarmistrz mi powiedział, że gdyby miał szybki do Rakety Multi do byłby milionerem :huh:, okazało się, że szkiełko 362 pasuje jak ulał.

Dziękuję za wszelkie informacje (oprócz tych sarkastycznych ;)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło jest zobaczyć, że założony ponad 7 lat temu temat nadal żyje... ja już nie jestem tak częstym gościem na Forum, ale Lodówkę, która była inspiracją do napisania tego tematu nadal mam. Pozdrawiam 


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Leppard napisał:

Miło jest zobaczyć, że założony ponad 7 lat temu temat nadal żyje... ja już nie jestem tak częstym gościem na Forum, ale Lodówkę, która była inspiracją do napisania tego tematu nadal mam. Pozdrawiam 

Cytując Kubę Sienkiewicza "Lodówka wciąż ziębi..." - dla osób które lubią ten chłodek wątek nadal aktualnu. Przyznaję, że po zakupie kilku Szwajcarów i Japończyka, to właśnie lodówka zwróciła mój wzrok na wschód.

Teraz mam i ja 🥰. Zajęła nawet 2-gie miejsce we wrześniowym konkursie fotograficznym 😄. U mnie też raczej zostanie na dłużej. 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Piotoman napisał:

Cytując Kubę Sienkiewicza "Lodówka wciąż ziębi..." - dla osób które lubią ten chłodek wątek nadal aktualnu. Przyznaję, że po zakupie kilku Szwajcarów i Japończyka, to właśnie lodówka zwróciła mój wzrok na wschód.

Teraz mam i ja 🥰. Zajęła nawet 2-gie miejsce we wrześniowym konkursie fotograficznym 😄. U mnie też raczej zostanie na dłużej. 

Pozdrawiam

Jest jeszcze temat "Policzmy nasze lodówki", może też go odmrozisz? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, prw6 napisał:

Jest jeszcze temat "Policzmy nasze lodówki", może też go odmrozisz? :)

No to próbujemy 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam aż ukaże się arbuz albo in a reedycja


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam od zwyczajowego część bo jestem tu nowy:_
 

Mam nadzieję że mnie nie opieprzycie za podniesienie wątku który widzę urodził się lata temu:) Mam właśnie Slave lodówkę. To pamiątka po Ojcu. Chciałbym ją odnowić bo i Ojciec jej nie oszczędzał no i kupę lat przeleżała później w szufladzie. Co byście radzili żeby ją kosmetycznie odnowić? Wypolerować szkło, kopertę. Jednym słowem uczynić ją na nowo piękną? Zegarkami zainteresowałem się niedawno a starymi to wczoraj:) Dołączę zdjęcie bo jak widzę to typów tych lodówek to jest sporo i może coś mi napiszecie o tym modelu albo dacie link do jakiś materiałów. A, i jeszcze. Nie wiem o co kaman ale nie mogę ustawić datownika. Dni tygodnia bez problemu ale dzień miesiąca ani drgnie. Może coś robię nie tak. Wiadomo. Radziecka technika i bez wódki nie robierosz:) Oczywiście przekręcałem wskazówki o 24h, próbowałem wcisnąć ten dynks z boku ale nic. Dla Slavy ma być piąty i już:) Wybaczcie jakość fotki ale robiłem ją w nocy w łóżku po ciemaku komorką.
Z góry dziękuję za pomoc.

Sławek

20221002_034822.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, slawek1972 napisał(-a):

Zaczynam od zwyczajowego część bo jestem tu nowy:_
 

Mam nadzieję że mnie nie opieprzycie za podniesienie wątku który widzę urodził się lata temu:) Mam właśnie Slave lodówkę. To pamiątka po Ojcu. Chciałbym ją odnowić bo i Ojciec jej nie oszczędzał no i kupę lat przeleżała później w szufladzie. Co byście radzili żeby ją kosmetycznie odnowić? Wypolerować szkło, kopertę. Jednym słowem uczynić ją na nowo piękną? Zegarkami zainteresowałem się niedawno a starymi to wczoraj:) Dołączę zdjęcie bo jak widzę to typów tych lodówek to jest sporo i może coś mi napiszecie o tym modelu albo dacie link do jakiś materiałów. A, i jeszcze. Nie wiem o co kaman ale nie mogę ustawić datownika. Dni tygodnia bez problemu ale dzień miesiąca ani drgnie. Może coś robię nie tak. Wiadomo. Radziecka technika i bez wódki nie robierosz:) Oczywiście przekręcałem wskazówki o 24h, próbowałem wcisnąć ten dynks z boku ale nic. Dla Slavy ma być piąty i już:) Wybaczcie jakość fotki ale robiłem ją w nocy w łóżku po ciemaku komorką.
Z góry dziękuję za pomoc.

Sławek

20221002_034822.jpg

Mógłbym ci ją ogarnąć, pisz pv

 


,,Weź mlody się lepiej do nauki żebyś przynajmniej maturę zdał, a nie bierz się za płatne serwisy. A jak już spierdzielisz to na swój koszt oddaj zegarmistrzowi, żeby poprawil po Tobie, jak już przyjmujesz zlecenia. Chociaż pewnie po negatywnych komentarzach to zostanie Ci tylko nauka" Bardzo lubię naprawiać zegarki a ich zbieranie jest efektem ubocznym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Kacperek_77u ale chcę właśnie sam rozpoczynając takie nowe hobby. Już nawet dziś sobie jakieś proste narzędzia zegarmistrzowskie zakupiłem:) 
Dlatego też napisałem na forum z nadzieją że podpowiecie co nieco jak zacząć żeby zegarek to przeżył:)
Na pewno będę musiał go jeszcze przeczyścić bo okazało się że po jakiś 5h na łapie stanął i teraz chwilę pochodzi stanie wstrząchnę łąpą znów ruszy i tak w kółko. No ale serio kupę lat przeleżał w szufladzie to pewnie trzeba przeczyścić, przesmarować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.