Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Fausto

Zagadka. Importer japończyków z Leska.

Rekomendowane odpowiedzi

W stosownym dziale opisałem jak rob sobie jaja z klienów Importer japończyków z Leska: http://www.i-zegarki.pl/

Link do tematu tutaj: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/85925-przestroga-uwaga-na-importera-z-leska/

Wobec powyższego ogłaszam konkurs pt: Co zrobi Importer z Leska? Zwórci kasę dobrowolnie (ma 24 godziny na zwrot)? Wyśle zegarek? Czy będzie miał przyjemność z policją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A że tak się spytam, czemu ma służyć ten "nowo" założony temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozladowaniu zrozumialych emocji zapewne.

jest konkurs, nie ma ankiety ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nagrody!?!?

Ale importer z Leska ma już kreskę ;)

Moim zdaniem dostaniesz zegarek w tym tygodniu.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozładowaniu, to ok :). Może ankieta?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być nawet ankieta tylko nie wiem jak się ją wstawia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat jak dla mnie niepotrzebny, ale co ja tam wiem :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kolega pisał, to próbował się kontaktować wielokrotnie i różnymi drogami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kinderparty


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, czytałem poprzedni temat. Ja jednak próbowałbym się z nim skontaktować - próba dodzwonienia się do niego z innego numeru telefonu nie jest taka zła (tak samo jak wysłanie listu ze zwrotką).

zakladajac, ze by sie dodzwonil z innego numeru to o czym by to swiadczylo?

a jakby sie nie dodzwonil?

 

zaloze sie, ze gdyby kupujacy wzial zegarek i powiedzial, ze zaplaci za niego w ciagu kilku dni a potem unikalby kontaktu to sprzedawca nie siedzialby spokojnie liczac na to, ze pieniazki sie pokaza na koncie, tylko uruchomilby powazniejsze kroki....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pavulon widze ze za wszelka cene chcesz wytlumaczyc sprzedajacego ale w tym przypadku sie nie da. Dlaczego ma dzwonic z innego numeru? Co to, jakies podchody?Zaplacil i ma miec towar w domu i kropka, nie ma tlumaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fausto ma rację,zapłacił i wymaga a w gestii Importera jest to aby wyjść z "twarzą" z tej sytuacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A że tak się spytam, czemu ma służyć ten "nowo" założony temat?

 

No właśnie, jeszcze nie padła odpowiedź na to pytanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jeszcze nie padła odpowiedź na to pytanie...

Już pada. "Nowo" założony temat jak każdy konkurs czy też zagadka ma służyć głębokiej rozrywce kulturalnej tudzież zadumie nad kruchością ludzkich pieniędzy tudzież pochyleniu sie z troską nad tymi co nie mogą chociaż bardzo by chcieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie bronię (nie mam też żadnych powiązań z importerem), jedynie wydaje mi się, że zanim wejdzie się na drogę prawną dobrze jest wykorzystać wszelkie sposoby załatwienia tej sprawy polubownie.

 

No ale jak ma polubownie załatwić temat skoro sprzedawca nie odbiera telefonów i nie odpisuje na maile?? Może doradź koledze jak ma to załatwić aby dostał to za co zapłacił??. Bo jak na razie stawiasz się w roli "adwokata diabła" i nie podajesz żadnych rozwiązań, które mogły by koledze pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pavulon, masz juz pomysl jak pomoc koledze polubownie zalatwic sprawe? Bo jakos tak ucichles.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pavulon, masz juz pomysl jak pomoc koledze polubownie zalatwic sprawe? Bo jakos tak ucichles.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zaczepiam, tylko grzecznie pytam ( skoro prosisz kolegę o wstrzymanie się z podjęciem konkretnych kroków) jak proponujesz Fausto załatwić temat aby otrzymał to, za co zapłacił już dawno temu?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wiem, dzwonic z innego numeru, gratuluje pomyslowosci i zycze takiej samej cierpliwosci jak taka sytuacja spotka Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale rozumiem, że go popierasz skoro o nim wspomniałeś z taką aprobatą. Wszystkim broniącym sprzedawcę życzę takiej samej sytuacji, aby mogli się przekonać jak to jest. Nie twierdzę, że importer w końcu nie wyśle towaru za który kolega zapłacił, ale ta niepewność jest bardzo nie fair i nie powinna pozostać bez konsekwencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.