Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Robert Frączak

Casual do 2500zl - limitacja 2013

Rekomendowane odpowiedzi

Temat zakladam dla wszystkich osob zainteresowanych stworzeniem projektu limitowanego zegarka casualowego z nutka elegancji do 2500 zl (ktory NIE BEDZIE zegarkiem forumowym na rok 2013).

 

Zalozenia projektu:

- zegarek powstanie przy wspolpracy z jednym z doswiadczonych uzytkownikow (przedstawiciela marki lub dystrybutora). Osoba ta zajmie sie prowadzeniem projektu od A do Z.

- zegarek casualowy z nutka elegancji (posty w stylu: "moze cos tanszego z chin" lub "moze cos drozszego np. Za 10 000zl" beda zglaszane administratorom.

- w temacie zbieramy liste osob zainteresowanych. Musi sie zglosic min 50 osob.

 

Etapy:

1. Zgloszenia osob zainteresowanych

2. Wybor producenta

3. Projekt

4. Wybor numeracji

5. Realizacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamietam, taka inicjatywa wymaga akceptacji Zarządu. :)


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tu rozmawiać o projekcie klubowca skoro ledwo zakończyła się ankieta, a już każdy ciągnie w swoją stronę, a później niektórzy piszą żale że nie ma 100 chętnych na 1 projekt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam. Przez pomylke umiescilem post w tym dziale. Temat powinien sie znalezc sie w dziale zegarki szwajcarskie i niemieckie.

 

Prosze administratora o przeniesienie tematu.

 

Koledzy prosze czytac ze zrozumieniem. Jest to inicjatywa oddolna. Owy zegarek NIE BEDZIE ZEGARKIEM KLUBOWYM A JEDYNIE LIMITACJA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

użytkowniku ooooo000ooo , temat umieściłeś w dobrym dziale. Wszelkie inicjatywy odnośnie oficjalnych i nie oficjalnych zegarków klubowych należy umieszczać w tym dziale. Przeczytaj regulamin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamietam, taka inicjatywa wymaga akceptacji Zarządu. :)

 

Jesli nie jest oficjalnym zegarkiem klubowym, to nie wymaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak tu rozmawiać o projekcie klubowca skoro ledwo zakończyła się ankieta, a już każdy ciągnie w swoją stronę, a później niektórzy piszą żale że nie ma 100 chętnych na 1 projekt ;)

 

Alę ankietę wygrał budżet powyżej 3,5 k a tym ja nie jestem zainteresowany..

Jak dla mnie to dalej będe za eposem ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale niezależnie od ankiety nie zapadła jeszcze żadna wiążąca decyzja, nie ma też projektu - ba - nie ma nawet wytypowanego zegarka w jakimkolwiek budżecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tam kilka osób które nie zejdą z budżetu 3,5k więc dla mnie będzie stratą czasu czekanie aż te kilka osób zmniejszy budżet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to dalej będe za eposem ^_^

EPOSa nie będzie ani oficjalnego klubowego, ani nieoficjalnego :). Chociazby z faktu czasu.... :)

 

Natomiast inicjatywy limitacji nieoficjalnych, generalnie są fajne, nie wiem nawet czy nie lepsze od KMZIZ.

Ja w ogóle odpuściłbym w tym roku oficjalnego. Nic na siłę....nie musi być zegarek co rok. W przyszłym roku będzie wąska limitka, to na 2015 będzie wiekszy głód :)


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EPOSa nie będzie ani oficjalnego klibowego, ani nieoficjalnego :). Chociazby z faktu czasu.... :)

 

Natomiast inicjatywy limitacji nieoficjalnych, generalnie są fajne, nie wiem nawet czy nie lepsze od KMZIZ.

Ja w ogóle odpuściłbym w tym roku oficjalnego. Nic na siłę....nie musi być zegarek co rok. W przyszłym roku będzie wąska limitka, to na 2015 będzie wiekszy głód :)

 

Zgodzę się z tobą. Ale ja tutaj jestem od niedawna stąd chciałem, mieć pierwszego klubowca. Niestety na taki rozrzut pieniędzy sobie nie mogę pozwolić.

Równiez zgadzam się co do robienia zegarka co roku. Nie wiem jak to wyglądało wczesniej ale jednak moim zdaniem fajnie gdyby taki zegarek powstawał przykładowo co pięć lat..Wtedy mozna tez zrobić dwie równomierne limitki dla mniejszej i dla wiekszej bo napewno chętnych by sie znalazło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EPOSa nie będzie ani oficjalnego klibowego, ani nieoficjalnego :). Chociazby z faktu czasu.... :)

 

 

A mógłbyś mi to bardziej sprecyzować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas produkcji w EPOSie to co najmniej pół roku od projektu.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No TIK TAK nie daj się prosić tak przez kolegów. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na fajny zegarek to mógłbym poczekać jeśli byłaby taka potrzeba. Ale na chwilę obecną to tylko ja jestem zainteresowany eposem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widac zainteresowanie prawie zerowe. W zwiazku z tym prosze administratora o skasowanie tematu w celu uniknecia zasmiecania forum niepotrzebnymi tematami.

 

Dodam jedynie, ze mam nadzieje, iz w roku 2013 pojawi sie ciekawa limitacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.