Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kiniol

O WDZIĘKACH MARYNY...

Rekomendowane odpowiedzi

To co się dzieje obecnie to koszmar... jakieś Farne Podsiadła i inne margarety minety... Jedynie dr. Misio daje radę...i ewentualnie nową płytę Nosowskiej, chyba sobie zakupię.

To jest Packard?

Nie pamietam chyba Packard 1928 albo  Buick 1928   ?Ma  trzy auta w  tym Buicka  i  dwa  Packardy .


Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arek Jakubik wymiata, u-uwielbiam takich "typóf".. o, taki na ten przykład :-D

 

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie przerysowane...i trochę sztuczne.


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego, jeśli wolno spytać? Muzyka? Wokal czy "historyjka" w tle? A może teksty? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko przerysowane, to jak zbyt mocny makijaż, jednym się podoba innym nie... 

Mam wrażenie jakby się ktoś dobijał do mojej głowy i traktował jak "debila" któremu wszystko trzeba pokazać czarno na białym, nie pozostawiając miejsca dla mnie i mojej interpretacji(to też przerysowane - i pewnie też tak to odbierasz jak ja główny temat) . Nie słyszysz - podkręć ma maxa, nie widzisz , dodaj kolorów... tak to odbieram. Nie oznacza to, że komuś nie może się podobać. Mnie średnio, choć pomysł jest ok. A może taki świat mamy współcześnie. 

Edytowane przez LESKOS

Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Może taki świat mamy współcześnie" - osobiście tego bym upatrywała w takich przekazach. Nie odbieram tego utworu, że nie daje miejsca na wieloplaszczyznową ocenę i wnioski. Wyrazisty przekaz (moim zdaniem oczywiscie) to jak wyładowanie elektrostatyczne - stawia na równe nogi i tych ktorym się podoba i tych, którym się nie podoba. I tu clou - ci "za" i ci "przeciw" stają naprzeciw siebie i ROZMAWIAJĄ. O czym? O tolerancji na przyklad.

Druga sprawa, że ja lubię przejaskrawienia. I stawiam sobie pytania czy to życie czy bajka?

 

P.S. Dziś jestem w średniej formie więc powyższe może być niestrawne lub nudne za co wielce przepraszam ☺

 

Będę nieoryginalna - do szału doprowadzają mnie filmy bez wskazania jakie mogłoby być zakończenie; -)

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"...Będę nieoryginalna - do szału doprowadzają mnie filmy bez wskazania jakie mogłoby być zakończenie; -) "

No tu jestem w permanentnej kontrze, kocham filmy , książki, opowieści bez jasnego zakończenia. Zmuszają mnie do analizy , pozwalają poflirtować z myślami ... Z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że czasami to spory dyskomfort i może być to to być różnie odbierane przez różne osoby  ;)

A pamiętacie taki kawałek , a propos makijażu ... Róże Europy... poznajecie, praktycznie debiut Edyty Bartosiewicz. 


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doprecyzuję myśl o zakończeniach - "mogłoby być = niejasne" zakończenie, w przeciwieństwie do "żadnych" zakończeń, bo co innego domyślać się "który zabił", a nie "kto zabił" :-D

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne zakończenia, są w kiepskich filmach, a tych staram się nie oglądać :). Zresztą to subiektywna rzecz. Nie lubię filmów „zabili go, a na końcu uciekł ...” ;-) czyli kryminałów bo to zawsze jest dalekie od rzeczywistości gdzie nie ma czarnych i białych charakterów... to już wolę kreskówki pooglądać ;-)


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kreskówki oglądam! A jak ..

Hotel Transylwania, W głowie się nie mieści itp. ;-)

Podobno się dziecinnieje z wiekiem co tu dużo dywagować.. jeszcze tylko iść w piasek babki klepać pozostaje mi ;-)

 

 

PS. Kryminałów mam w pracy po dziurki w nosie.. nie do czytania ;-)

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:-) dobre :-)


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko przerysowane, to jak zbyt mocny makijaż, jednym się podoba innym nie... 

Mam wrażenie jakby się ktoś dobijał do mojej głowy i traktował jak "debila" któremu wszystko trzeba pokazać czarno na białym, nie pozostawiając miejsca dla mnie i mojej interpretacji(to też przerysowane - i pewnie też tak to odbierasz jak ja główny temat) . Nie słyszysz - podkręć ma maxa, nie widzisz , dodaj kolorów... tak to odbieram. Nie oznacza to, że komuś nie może się podobać. Mnie średnio, choć pomysł jest ok. A może taki świat mamy współcześnie. 

Jest to tworzone w Norwidowską myśl "trzeba rzeczy powiększyć, by rzeczy postrzegli" ... ot i wszystko...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, taki "Romantyzm" XXI wieku, tylko że akurat do mnie to nie trafia. Szczerze mówiąc, odczuwam to jako formę kiczowatej ekspresji, powstałem z chęci ucieczki od przeciętności. Przebicia się, nie wybicia, bo to zarówno mogą być rzeczy z wysokiego pułapu jak i niestety z niskich gdzie inspiracja czerpana jest z dna ...  Takie czasy.

Edytowane przez LESKOS

Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Kiedyś to wszystko było ciekawsze, bardziej wartościowe,...

Weźmy na przykład niepowtarzalną atmosferę Breslau Baru na ul.Wrocławskiej, oczywiście w Gliwicach.

To se ne wrati .

Edytowane przez LMed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była też Gondola, bar mleczny Żak ...  ;) .

A wycieczki po północy do "babci" na Pszczyńską po flaszkę, żeby się smutno nie skończyła imprezka ...

My byliśmy młodzi ... :D  ;)


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My byliśmy młodzi ... :D  ;)

Młodzi, niemłodzi, ale przecież Breslau barowi obiektywnie należała się gwiazdka Michelina w kategorii Mordownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, taki "Romantyzm" XXI wieku, tylko że akurat do mnie to nie trafia. Szczerze mówiąc, odczuwam to jako formę kiczowatej ekspresji, powstałem z chęci ucieczki od przeciętności. Przebicia się, nie wybicia, bo to zarówno mogą być rzeczy z wysokiego pułapu jak i niestety z niskich gdzie inspiracja czerpana jest z dna ...  Takie czasy.

Trafiles w 10,mam podobne zdanie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od spodu stukają w nie ci, którzy mają je za firmament do którego się dostali ...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dno żyje, widziałam

Widziec a brac czynny udzial w jego zyciu to tak jak porownywac dzien z noca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu wyszła jego nowa płyta (Purple House). Fender lub Gibson i rozrzut od Davisa przez Mitchell do Kiss...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziec a brac czynny udzial w jego zyciu to tak jak porownywac dzien z noca :D

A jak się jest na dnie to co się robi? Widzi też..?

Można być, ale nie brać czynnego udziału.

Dajmy na to dziecko "z dna" bierze czynny udział, świadomie?

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.