Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Djalo25

Pytanie o stary zegar ścienny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:) Chciałbym się zapytac o stary zegar ścienny i dowiedziec się czegoś o tym zegarze? i ile może byc wart? z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi:)

post-59808-0-25956900-1360956950_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Markope
      Witam, mam na oku taki oto zegar-w ogłoszeniu Lenzkirch ze znakiem zapytania. Według numeru fabrycznego pochodzi z roku 1858- oczywiście jeżeli jest to Lenzkirch🤔, a sam właściciel nie jest tego pewny... Proszę niezawodnych kolegów o pomoc,z góry dziękuję 🙂




    • Przez Markope
      Witam, mam na oku taki oto zegar,w opisie Lenzkirch ze znakiem zapytania. Numer wskazywałby na rok produkcji 1858,o ile to rzeczywiście Lenzkirch 🤔.  Sam sprzedający nie jest pewien...proszę niezwodnych kolegów o pomoc




    • Przez Paweld
      Dzień dobry
      Witam serdecznie. Zwracam się z prośbą do znawców tematu. 
      Chciałbym abyście Państwo pomogli mi znaleźć rynkową wartość zegara,
      który prezentuję na zdjęciach dostępnych w linku:
       
      https://photos.app.goo.gl/gmqCyChj1MNWFZiSA
       
      Z góry dziękuję za pomoc.
      Pozdrawiam
      Paweł
       
       

    • Przez pawel1010
      Witam.
       
      Poszukuję zegara ściennego kwarcowego, jak najbardziej dokładnego. Zegar ma być ustawiany ręcznie. Wygląd w stylu: https://eur.newgateworld.com/products/modern-white-wall-clock-minimalist-echo-number-three-numthr129pw.
       
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Justyna_Arendal
      Witam wszytskich
      kupiłam na pchlim targu zegar skrzynkowy - drewniany - naścienny. Zawsze chciałam taki miec a w tym zakochałam sie od pierwszego wrazenia. Jeszcze bardziej się ucieszyłam kiedy okazało sie ze po nakreceniu chodzi i pieknie suptelnie bije !! ale chciałabym poznac jego historie, albo chociaz cokolwiek sie dowiedziec
      w srodku ma metalowy napis GERMANIA - ale nic wiecej, nie ma zadnych dodatkowych opisów ani z tyłu ani z przodu. Ma jeszcze numer 22 na górze. MOze pod urzadzeniem cos jest, ale nie zamierzam sprawdzac. dodaje kilka zdjec moze ktos z Was cos mi napisze na jego temat bardzo prosze
       
      Pozdrawiam Justyna
       
       
       
      Mod mode:
      Temat przeniesiony do odpowiedniego działu.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.