Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

K4rMeLiTo

Patek philippe oryginał ??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam zegarek, który mnie zaciekawił swoją marką. Chciałbym się dowiedzieć czy zegarek wraz z paskiem są oryginalne, replika czy też podróbka.

Przed pójściem do jakiegokolwiek zegarmistrza chciałbym także dowiedzieć się czy ma on w ogóle jakąś wartość i jaka jest pełna nazwa tego zegarka.

Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuje. Oto kilka zdjęć:

 

http://www.sendspace...8f659b4c0e024cf

 

http://www.sendspace...c2bc888e92addb1

 

http://www.sendspace...db65da98b0de34e

 

http://www.sendspace...ef028eb9105e41e

 

Pasek jest firmy Morellato ,a zegarek Patek Philippe. Dodam jeszcze że, na sprzączce od paska, od wewnętrznej strony są dwa symbole: mm22, INOX.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się na zegarkach nie znam... wcale... ale poradzę Ci tak: połóż sobie ten zegarek przed oczyma (tak na 50 cm) i przyjrzyj mu się uważnie i tak po, powiedzmy 5 minutach patrzenia, odpowiedz sobie na pytanie czy to jest zegarek który może być wart kilkadziesiąt, bądź kilkaset tys zł, a może kilka mln...

Jak sobie na wszystkie te pytania odpowiesz przecząco tzn że odpowiesz sobie również na pytanie: czy to oryginał. :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalna szpetna podroba na brudnym obrusie czy gdzie tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po, powiedzmy 5 minutach patrzenia, odpowiedz sobie na pytanie czy to jest zegarek który może być wart kilkadziesiąt, bądź kilkaset tys zł, a może kilka mln...

Jak sobie na wszystkie te pytania odpowiesz przecząco tzn że odpowiesz sobie również na pytanie: czy to oryginał. :)

Moim zdaniem tym sposobem wiele oryginalnych Patków okazałoby się być podróbkami :lol:

Np. taki na pierwszy rzut oka wygląda na 100 zł.

5180_1G_001.png

A ten na 50 zł

7021_1G_001.png

19,90 zł

4910_54R_001.png

 

Zdjęcia z oficjalnej strony Patka.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto pyta ten nie błądzi ;D poczekam na konkretniejszą i ciekawszą odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no przecież Ci dwie osoby już napisały, że to podróba, jakiej ty ciekawszej odpowiedzi oczekujesz? wywal to na śmietnik i nie zawracaj sobie głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podróba. Bezsprzesznie i ponad wszelką wątpliwość.

Żenująca i nic nie warta.

 

Przypuszczalnie (a założenie to jest niczym nie poparte) Twoja podróba miała w założeniu naśladować to

 

5940J_38ba7b3c52.jpg

 

3 odpowiedź Ci wystarczy?

 

Jeśli nadal nie widzisz różnicy, zerknij na to

 

770651d1342954902-affordable-automatic-micro-rotor-patek-philippe-5130g-bracelet-watch-9.jpeg

 

A potem na mizerię tego czegoś

 

f1fbbc87ef028eb9105e41e.1100x1100.jpg

Jeśli po chwili w tym drugim zaczniesz dostrzegać oznaczenie próba złota 22 karaty na odklejającej się lub krzywo przyklekonej blaszce - to jesteś na dobrej drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podróba.

To już 4.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę chociaż wiedzieć po czym poznaliście, że to podróbka, bo jestem niezmiernie ciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę chociaż wiedzieć po czym poznaliście, że to podróbka, bo jestem niezmiernie ciekawy.

 

Może moja odpowiedź będzie nieco tajemnicza - po wszystkim.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę chociaż wiedzieć po czym poznaliście, że to podróbka, bo jestem niezmiernie ciekawy.

po tym, po czym poznaje się, że to nie jest mercedes

maluch-533-OBRAZKY.PL.jpg

 

bo po prostu nie i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie możesz dowiedzieć się po czym poznajemy.

To ściśle skrywana tajemnica.

Poznają ją tylko te wybitne jednostki które przeczytały odpowiedzi załączone do swojego posta uważnie studiując przez wiele lat załączone do odpowiedzi stosowne ryciny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha no to dzięki za odpowiedź ;) zobaczymy co ten zegarek potrafi, oprócz mierzenia czasu xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ty jesteś ślepy? Spójrz na werk (mechanizm) pierwsza rzecz. W oryginale wygląda zupełnie inaczej niż w twojej podróbie. Jeżeli 3 kolegów z forum mówi, że to podróba no to raczej kolejna trójka nie powie, że to oryginał...


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego czy Ty nie widzisz różnic pomiędzy oryginalnym zegarkiem (np. tym co pokazał jakubos), a Twoim ? Po czym poznaliśmy...po ogólnej jakości (a raczej jej braku) wykonania, o mechanizmie nie wspominając.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę chociaż wiedzieć po czym poznaliście, że to podróbka, bo jestem niezmiernie ciekawy.

Jak już pisałem wczesniej na zegarkach się nie znam... ale popatrz na zdjęcie wklejone przez kolegę jakubos'a przez chwile i sam się domyślisz...

Na zdjęciu oryginału zegarek wygląda jak subtelne dzieło sztuki najwyższej klasy, a na wklejonym przez Ciebie zegarek wygląda jakby jakiś cieć wykuł go cichaczem w nadgodzinach na hałdzie żwiru, gdzieś na skraju malinowego lasu...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zachwieję równowagę, oryginał :lol:

Niech się nosi i pokazuje co potrafi, oprócz mierzenia czasu oczywiście ;)

 

mam pateka od wujka z ameryki - założysz? siara do kwadratu. nie założysz? możliwe, że będzie mu przykro


<script src="//widget.time.is/t.js"></script>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twoj zegarek potrafi latać - przysięgam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twoj zegarek potrafi latać - przysięgam

Burns, bądź rozważny. Jeśli to się nie potwierdzi, możesz być winny Koledze równowartość piwa zegarka.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

facepalm3.jpg

Łomatkobosko!!!! PATEK???? :blink: :blink: :blink::huh: :huh: :huh:


,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym tak szybko nie wyrzucał, jeśli tam działa ten kalendarz to musi być tam fajny mechanizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Kolega już wie, co ma.....

Pora kończyć


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Zegareks
      Witam chciałabym sprawdzić autentyczność zegarka cartier niżej podsyłam zdjęcia 





    • Przez Pieknodworska
      Witam serdecznie,
      zastanawiam się nad zakupem Omegi De Ville. W oko wpadła mi ta, jednakże mam pewne zastrzeżenia co do jej autentyczności. Co sądzicie?




    • Przez Kamxio91
      Dzien dobry kochani.
      Czy ktos z Was jest może w stanie ocenic czy ten zegarek jest oryginalny ? A gdyby jednak taki nie był to ile jest wart ? Chcialbym go odkupic,ale za cene adekwatna do jego wartosci. Jest do niego zapinka od paska a sam zegarek jest sprawny, po nakreceniu dziala prawidlowo. Odczepiony byl fragment okraglej ramki od strony tarczy co eidac na zdjeciu,ale i to jest juz ok. Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
      Pozdrawiam


    • Przez tjutnia
      Witam,
       
      jestem zdecydowany na zakup zegarka Patek Philippe 5205G. I tu proszę o pomoc. Gdzie się udać w celu zakupu ? W salonie w Genewie czas oczekiwania na zakup tego modelu wynosi 3 miesiące - co nie jest problemem,  jednak wobec aktualnego kursu franka i dość niskiej zniżki (6%) udzielanej przez oficjalny salon nie jest niczym specjalnym (zegarek jest dostępny ale jako że nie jestem członkiem muszę niestety zgodnie z zasadami akurat w przypadku tego modelu odczekać aby go kupić).
      Proszę o pomoc i sugestie z góry bardzo dziękuje.
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.