Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

qubavip

Panerai Submersible 1973

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Na wstępie chciał bym zanznaczyć iż nie znam się na zegarkach, potrzebuje jedynie informacji. Dlatego prosił bym o wyrozumiałość. Po śmierci ojca w jego rzeczach znalazłem ten oto zegarek. Ojciec zajmował się kiedyś sprowadzaniem i naprawą samochodów, podobno znalazł go w jednym z sporowadzonych samochodów. Chciał bym się dowiedzieć czegoś na temat tego zegarka, interesują mnie informacje na temat firmy która go wyprodukowała, informacje o tym konkretnym modelu, lub pomoc gdzie mogę znaleść takie informacje. Zegarek ma dlamnie wartość sentymentalną więc cena mnie nie interesuje! Poprostu chce coś o nim wiedzieć. Dołączam również zdjęcia w/w zegarka, z góry dziękuję za pomoc.

post-60286-0-34162100-1362222230_thumb.jpg

post-60286-0-51906100-1362222231_thumb.jpg

post-60286-0-53828400-1362222260_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza wartością sentymentalną ten zegarek nie posiada żadnych innych - to chińska podróba.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Titanium na wysoki połysk :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak Koledzy napisali , tandetna chinska podrobka Panerai

Jesli faktycznie ma wartosc sentymentalna po Ojcu , mozna zostawic w szufladzie , jesli nie- kosz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spojrzmy - orginalny mechanizm w przykladowym pamku wyglada jakos tak jak ponizej. To co widac wyzej to brzydactwo z pseudo - zdobieniami :P Przykro nam ale to fake...

 

panerai-radiomir-regatta-back.jpg


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia stara jak świat:-):) a my tu udajemy że wierzymy:-) średnio bogaty niemiec sprzedaje starego golfa czwórkę i dorzuca pama w gratisie:-):-). A skąd wiesz że znalazł w aucie jak sam dopiero co znalazłes? Sądzę że ojciec już wcześniej sprawdził że to nic nie warte jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia stara jak świat:-) :) a my tu udajemy że wierzymy:-) średnio bogaty niemiec sprzedaje starego golfa czwórkę i dorzuca pama w gratisie:-):-). A skąd wiesz że znalazł w aucie jak sam dopiero co znalazłes? Sądzę że ojciec już wcześniej sprawdził że to nic nie warte jest.

Ten dodatkowy komentarz był już niepotrzebny. Dziękuję wszystkim za pomoc. Tak jak napisałem wyżej cena nie ważna, to pamiątka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez rav3nlord
      Chętnie kupię Panerai 111 pełny set, wyłącznie w bdb stanie.
    • Przez lukiluki
      Cześć,
      Na sprzedaż Panerai Pam 438 Tuttonero Luminor 1950 GMT
      Edycja limitowana 1000 sztuk - numeracja na deklu XXX/1000
      Data zakupu: 2015
      Koperta i bransoleta : ceramiczne ( matowe )
      44MM
      Naciąg automatyczny
      Rezerwa chodu:  72H
      GMT – można schować pod wskazówką godzinową.
      Wskaźnik rezerwy chodu
      Mechanizm: P.9001
      Używany jako drugi zegarek u mnie od 2018 roku
      W 2018.05 serwis u Jansenowej jest faktura.
      Dwa pudełka, papiery, karty, naklejki, mało widoczny paragon zakupu.
      Cena 49.999 zł
       
       
       
       
       
       
       
       









       


    • Przez mkrk
      Do sprzedania oferuję zegarek Panerai Luminor Marina 1312.
      Zegarek z końca lutego 2020, kupiony u autoryzowanego sprzedawcy w Polsce (W.KRUK). Komplet PL. W zestawie: zegarek, wszystkie możliwe pudełka, karta, książeczka, podbita przez salon gwarancja. Stan mocne 8/10 - włosowate rysy na lunecie - do spolerowania chusteczkami cape cod lub czymś podobnym, jedno wyczuwalne lekko pod palcem zarysowanie długości ok. 2 mm na lunecie, na godz. 12.00. Stan moim zdaniem super. Pasek gumowy i oryginalny aligator są nieużywane. Zegarek na pasku od Mays Berlin, który jest w stanie idealnym. Gwarancja przedłużona do lutego 2028 roku.
      Interesuje mnie tylko sprzedaż na miejscu w Krakowie lub okolicach (do 100 km dojadę).
      Nie wysyłam.
      Cena: 26900 zł. Do negocjacji.











    • Przez lukiluki
      Cześć,
      Na sprzedaż Panerai PAM 292 Radiomir 45 mm Black Seal Ceramic
      Data zakupu 2009
      Koperta Ceramiczna 45 MM
      Naciąg: Manualny
      Rezerwa chodu : 56 h
      Oryginalne dwa pudełka, dokumenty certyfikaty itd.
      Oryginalny czarny pasek Panerai, + 3 Paski zrobione na zamówienie  JF Szymaniak. Czarny dłuższy, zamszowy mysi, oraz brązowy.
      Zegarek używany sporadycznie. Mam go od 2017.
      Cena 24.500 zł











    • Przez PistolPete
      Longines Hertage "1973"
       
      Zegarek wypuszczony przez Longinesa parę lat temu i wzorowany na ich własnym modelu Conquest z tegoż 1973 rok. Zdjęcie tego vintage na końcu postu. 
       
      Pokrótce detale techniczne:
      Ref: L2.791.4.72.0
      Mechanizm: L688, automatyczny, 54h rezerwy chodu,Chronograf z kołem kolumnowym.
      Tarcza: Biała z czarnymi totalizatorami- Panda
      Koperta: 40mm Stal
      Szkło: Szafirowe z wewnętrznym antyrefleksem, Przeszklony szafirowy szkiełk dekiel
       
      Mnie osobiście "Panda" kojarzy się nieodłącznie z motosportem i w takim klimacie jest galeria.
      A odnośnie okienka daty- tematu wielokrotnie podnoszonego przy tym modelu- od razu powiem, że na ręku nie razi. Sam jestem zwolennikiem zegarków bez daty ale w tym przypadku naprawdę 1973 przyjąłem łagodnie. Data bardziej rzuca się w oczy na zdjęciach niż w realu. 
       
       
      Jako, że nie mam lekkiego pióra po fachową recenzję polecam zajrzeć tu: https://ch24.pl/test-longines-heritage-1973/
       
      Zdjęcia natomiast poniżej. Część w B&W a reszta wbrew pozorom nie.
       
       

       
       

       
       

       

       

       

       

       

       

       

       

       

       
       
       
      I obiecany Conquest.
       

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.