Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Gold Members

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Szuflada na zegarki DIY

mały tutorial z produkcji szuflada gąbki diy tutorial przechowywanie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#41 Jonasz

Jonasz
  • Użytkownik
  • 253 postów

Napisano 27 marzec 2013 - 22:06

Witam!!!
Przyjmuję krytyczne uwagi z pokorą, ale to nie wina skóry ale boki źle dopasowane postaram się zmienić.
Pozdrawiam
Jonasz
  • 0

#42 Fixxxer

Fixxxer
  • Użytkownik
  • 669 postów

Napisano 30 marzec 2013 - 10:53

Jeżeli poduszka to po prostu kawałek drewna oklejony skórą to chyba jest to zły pomysł. Fajnie jakby poduszka poddawała się trochę naprężeniom.
Co do wykończenia boków poduszki, to według mnie zabrakło Ci trochę staranności i cierpliwości. Myślę, że musisz nad tym elementem jeszcze popracować bo te boki nie wyglądają dobrze.

Skrzynka ma potencjał, ale w takich projektach diabeł tkwi w szczegółach, precyzji i cierpliwości.
W końcu ma ona godnie prezentować twoją kolekcję.

Powodzenia!!!

Użytkownik Fixxxer edytował ten post 30 marzec 2013 - 10:54

• 0

#43 Jonasz

Jonasz
  • Użytkownik
  • 253 postów

Napisano 30 marzec 2013 - 12:31

Jeżeli poduszka to po prostu kawałek drewna oklejony skórą to chyba jest to zły pomysł. Fajnie jakby poduszka poddawała się trochę naprężeniom.
Co do wykończenia boków poduszki, to według mnie zabrakło Ci trochę staranności i cierpliwości. Myślę, że musisz nad tym elementem jeszcze popracować bo te boki nie wyglądają dobrze.

Skrzynka ma potencjał, ale w takich projektach diabeł tkwi w szczegółach, precyzji i cierpliwości.
W końcu ma ona godnie prezentować twoją kolekcję.

Powodzenia!!!

Całkowita zgoda zabiorę się do tego po świętach ,faktycznie trochę się spieszłem.
Pozdrawiam
Jonasz
  • 0

#44 Thom

Thom
  • Użytkownik
  • 273 postów

Napisano 07 kwiecień 2013 - 12:02

Fixxxer rozwaliłeś system. Także czasem "grzebię po godzinach" :) więc domyślam się ile pracy kosztowało Cię wykonanie takiego dzieła. Gratulacje!
Czy to czarne chrono na pasku to Timex?
  • 0

#45 Fixxxer

Fixxxer
  • Użytkownik
  • 669 postów

Napisano 08 kwiecień 2013 - 19:24

Fixxxer rozwaliłeś system. Także czasem "grzebię po godzinach" :) więc domyślam się ile pracy kosztowało Cię wykonanie takiego dzieła. Gratulacje!
Czy to czarne chrono na pasku to Timex?

Z tym rozwalaniem systemu to bym nie przesadzał, ale dzięki:)
Tak, to Timex. Pierwszy zegarek kupiony po pierwszej wypłacie w pierwszej poważnej pracy, także sentyment do niego mam wielki.
  • 0

#46 VanCastien

VanCastien
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 26 maj 2014 - 11:34

Fixxer czy mógłbyś załadować jeszcze raz zdjęcia gdyż z przyjemnością zobaczyłbym Twój tutorial niestety zdjęcia się już nie wyświetlają :)

• 0

#47 Fixxxer

Fixxxer
  • Użytkownik
  • 669 postów

Napisano 26 maj 2014 - 14:35

Proszę bardzo :)

• 0

#48 Tajtek

Tajtek
  • Użytkownik
  • 1798 postów

Napisano 26 maj 2014 - 22:18

:D  Pomysł i jakość wykonania szuflady bardzo fajne. :D Miło jest zrobić własnymi łapkami coś z niczego :D  Ciekawe jak oceniasz swoje dzieło po ponad rocznym użytkowaniu :D

• 0

#49 Fixxxer

Fixxxer
  • Użytkownik
  • 669 postów

Napisano 27 maj 2014 - 20:18

Dzięki :) Ty Tajtek chyba najlepiej wiesz co to rękodzieło bo ostatnio przechodzisz samego siebie  :)

A szuflada spisuje się wyśmienicie, jest w takim samym stanie jak rok temu, tylko miejsca powoli w niej brakuje :P

Użytkownik Fixxxer edytował ten post 27 maj 2014 - 20:19

• 0

#50 Tajtek

Tajtek
  • Użytkownik
  • 1798 postów

Napisano 27 maj 2014 - 22:14

Dzięki :) Ty Tajtek chyba najlepiej wiesz co to rękodzieło bo ostatnio przechodzisz samego siebie  :)

A szuflada spisuje się wyśmienicie, jest w takim samym stanie jak rok temu, tylko miejsca powoli w niej brakuje :P

Niegodnym takich pochlebstw :wub:  U Ciebie wszystko jest przemyślane i bardzo starannie wykonane, zarówno ta szufladka jak i paseczki :D  Musisz zatem pomyśleć o następnej szufladzie ;)

• 0

#51 Fixxxer

Fixxxer
  • Użytkownik
  • 669 postów

Napisano 28 maj 2014 - 19:47

Ta, i mnie żona z domu wymelduje  ;)

• 0

#52 Tajtek

Tajtek
  • Użytkownik
  • 1798 postów

Napisano 28 maj 2014 - 20:30

Ta, i mnie żona z domu wymelduje  ;)

Nie będzie tak źle ;) musisz jej tylko udowodnić, że widok twoich zabawek jest jej potrzebny do życia tak samo jak tlen :P

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szuflada, gąbki, diy, tutorial, przechowywanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych