Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

blackkey

NIE POLECAM www.zegarmistrz.chorzów.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Po pierwsze proszę o przeniesienie tematu jeśli to niewłaściwy dział.

 

Szukam właśnie dla siebie pierwszego 'poważnego' zegarka dlatego nie wiem czy tego typu działania ze strony sklepu to norma w tej branży...dla mnie zachowanie sprzedawcy tak czy inaczej - poniżej wszelkiej krytyki.

 

Napisałem e-mail do sklepu z prośbą o dopasowanie/sprawdzenie (wysłanie mejla do polskiego przedstawiciela) paska do zegarka Tissot. Podkreślę, tylko i wyłącznie sprawdzenie. Nie prosiłem sprzedawcy o zamówienie towaru itp.

Było to wczoraj.

 

Dzisiaj otrzymuję telefon:

Ja: Tak, słucham.

Sprzedawca: (nie przedstawił się, nie wiedziałem z jakiego sklepu dzwonił) Dzwonię w sprawie e-maila. Jako sklep żądamy zaliczki, w sprawie o którą pan prosi, bo co jeśli dowiemy się które paski pasują do zegarka, a pan nie kupi u nas towaru?

Ja: Słucham? Z którego właściwie sklepu Pan dzwoni?

Sprzedawca: Aha! Czyli sprawdzał pan oferty nie TYLKO w naszym sklepie, to ja dziękuje za takiego klienta (rzucił słuchawką).

 

PS1. Rozmowa nie jest podkoloryzowana.

PS2. Udało mi się ustali, który to sklep tylko dzięki telefonowi (mają podany numer na stronie)

PS3. Jeśli przypadkiem, ktoś z tego sklepu czyta ten post - polecam książkę "Handlowanie to gra" Wojciech Haman, Jerzy Gut.

 

Pozdrawiam,

Blackkey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rzeczywiście tak było, to obsługa jest 'na najwyższym poziomie'. Ale w mniemaniu Twojego rozmówcy :D


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwazam ze takie zachowania nie powinny mieć miejsca. Dobrze , ze opisałeś sprawę!


Szczęśliwi Czasu Nie Liczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawa historia, a adres strony juz nieaktualny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.