Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość kk7115

Casio GW-9200-1ER

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Seven .

Także nie wiem jakie Ty masz wtyczki i skąd wiesz , ja w ciemno nie zobaczę.

 

To Ty nie wiesz kim jest Seven? :blink: Seven to Casio Boss, ma wtyczki w każdym Casio na terenie Polski, a chodzą słuchy, że i na terenie EU. W swoim domu ma jednostkę centralną i może podać położenie każdego Casio z dokładnością do jednej sekundy i metra.

 

A tak poważnie to nie dopuszczasz do siebie myśli, że pasjonat zegarkowy może wiedzieć więcej od sprzedawcy, który dziś sprzedaje zegarki, a jutro może sprzedawać kapustę i w związku z tym wiedzę czerpie z jednostronicowego okólnika działu PR?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Seven .

Jesteś pewny w GW-9200-1ER pod bezelem będzie opisany rok produkcji??

Powinny być cyfry i litery. Znak zibi i inne normy są. Pytałem w ZIBI . Znowu twiedzą że czegoś nie wiedzą i tutaj nie mają pewności co do roku produkcji pod bezelem. Teraz jest na M i około 5 godzin się opalał. Także nie wiem jakie Ty masz wtyczki i skąd wiesz , ja w ciemno nie zobaczę. Stracę gwarancje.A zwykły zegarmistrz tego nie otworzy. Do serwisu dwa tygodnie???

 

Nie pod żadnym bezelem, a na metalowym deklu, tuż przy krawędzi plastikowej osłonki. Dobrze poszukaj. Wyrzuć ten "znak zibi", to nie jest do niczego potrzebne, może pod nim się schował. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2usvl1i.jpg

 

 

To jest ten numer kolego kk7115.


MTG - 520M-2A, GWF-1000-1C, GW-9200, PRW 6000-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kk7115

(.............)

 

202A041J To około 2010 rok dzięki!!

 

 

 

 

 

 

 

 

MOD. Mam nadzieję, że to się pomyłkowo koledze wpisało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 10.02.2010


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś zrobić podsumowanie o co tutaj chodzi? Bo czytając od początku Twoje wpisy kolego kk7115 wychodzi mi, że casio gw-9200-1er jest taki dobry, że aż zły... Nie uważam, tak jak Ty, że to forum, to cyt.

,, ...banda konowałów .Forum to samo .Wielu allegrowiczów i sklepikarzy się nadziało na to forum.

Szkoda czasu na pisanie.''

Uważam wręcz przeciwnie, że ludzie, którzy TU się udzielają, to prawdziwi pasjonaci, posiadający dużą wiedzę, zawsze służący pomocą i radą i wcale nie piszę tutaj o sobie, bo w sprawach zegarkowych jestem laikiem. Wystarczyło napisać po POLSKU jaki masz problem, spostrzeżenia, itp, itd, a na 100% byś znalazł odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem zakładać nowego tematu, a chciałem zadać pytanko dotyczące GW-9200 i znalazłem taki temat ogólnie traktujacy o tym modelu (a że temat po przeczytaniu wywołał uśmiech na twarzy, to uznałem, że przy okazji może warto odświerzyć ;)) . Ale wracajac do pytania, czy w PL są dostępne adaptery do paska na rzep (takiego parcianego do G-schock'ów) dedykowane do GW-9200 lub może ktoś wie od czego będą pasować do Ryska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnosnie GW-9200.

w okienku gdzie jest data i trzy kreski informujace o pobraniu czasu mam jeszcze literke F z tego co dobrze widze ( pomiedzy 3 kreskami a poczatkiem daty )

Co to oznacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, Seven

Wracając do tematu w opisie zagrku znalazlem cos takiego

Poziom baterii: baterry level

Wskaźnik aktualnego poziomu zużycia baterii

Czy chodzi o te oznaczenia z literami H, M, L ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom baterii: baterry level

Wskaźnik aktualnego poziomu zużycia baterii

Czy chodzi o te oznaczenia z literami H, M, L ?

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam  mam pytanie czy ktoś z forumowiczów już musiał wymienic akumulator w GW 9200? ?Mój jest z 2010 roku  i nie wiem czy czekac czy już powoli zakupić akumulatorek ? Mam jeszcze pytanie czy po wymianie akumulatora trzeba zrobić  reset przy pomocy pensety?Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Puki aku jest na H lub M i nie zachowuje się jakoś dziwnie np nie migają Ci wszystkie wskaźniki jednocześnie to nic nie wymieniaj. Wymiana akumulatorka to ostateczność w momencie gdy zauważysz dziwne zachowanie zegarka. 

Po wymianie wskazany jest reset ale i bez tego się obejdzie tylko zegarek wróci do normalnego działania po 30 minutach a po resecie po minucie.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W teorii po to jest solar, żeby nie martwić się o bateryjkę. W praktyce aku powinien wytrzymać z 10lat jeśli będzie prawidłowo używany.


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Risemana od maja 2009 na tym samym akumulatorze. Parę razy się zdarzyło, że wyświetlacz gasł i tylko migała literka C, ale po kilkunastu minutach wszytko wracało do normy. Nie wiem czy to wina akumulatora. Zdarza się to tak rzadko, że nie drążę tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młodzieniaszek z niego nie jest, a i swoje przeszedł. Prawie 8 lat na ręce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponawiam pytanie czy już ktoś wymieniał akumulator w tym zegarku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.