Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Damskie zegarki - kolekcje

Kobiety kolekcjonujące zegarki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
158 odpowiedzi w tym temacie

#1 donika27

donika27
  • Użytkownik
  • 327 postów

Napisano 15 marzec 2013 - 23:00

Witam

Chciałbym, aby w tym temacie wypowiedziały się Panie w jaki sposób zaczęła się ich przygoda z zegarkami oraz jakie preferują , jeżeli będzie bardzo mało Pań to niech Panowie się wypowiedzą czy ich Towarzyszki mają swoją kolekcję zegarków ( czy podkradają im- jak czytałam na na forum).
Zacznę od siebie , pewnego dnia postanowiłam kupić sobie zegarek i zaczęłam czytać jaki wybrać no i się zaczęło i zaczęłam od doxy kwarcowej ( nadal ja mam ) to teraz wole nakręcane i automaty. Osobiście dla mnie zegarek ma mieć to coś ( i jak dla Kobiety zegarek mam mieć zegarek do każdego ubrania :wub: ), chociaż muszę przyznać ,że wyszukanie ciekawego zegarka jest bardzo trudne. Ostatni kupiłam jajowatego Łucza - znalazłam w internecie takie dwa ( jeden z białą tarczą) i drugi mój z tarczą fioletową. ( oczywiście po kosmetyce wrzucę zdjęcia) .Ciekawi mnie jakie więc jakie zegarki lubią Koleżanki.
Zapraszam do dyskusji( jeżeli powieliłam temat to przepraszam).
  • 0

#2 Patom

Patom
  • Oczekujący
  • 1125 postów

Napisano 15 marzec 2013 - 23:03

Przygoda mojej kobiety zaczęła się "przeze mnie" :D. Ma całą armię zegarków do jednego stroju. Postanowiłem, że czas na noszenie jednego zegarka i kupiłem jej takiego oto "sikora" http://www.fotosik.p...d675c5b050.html .
  • 0

#3 donika27

donika27
  • Użytkownik
  • 327 postów

Napisano 15 marzec 2013 - 23:07

I faktycznie nosi teraz tylko jeden (chociaż faktycznie ładny) , ale ja muszę mieć i pasek i bransoletę i do tego różne kształty kopert :)

Użytkownik donika27 edytował ten post 16 marzec 2013 - 00:16

• 0

#4 Master Yoda

Master Yoda
  • Użytkownik
  • 21887 postów

Napisano 16 marzec 2013 - 00:56

Moja kolezanka ;) w kwesti ozdób[biżuterii]powiedziala ze lubi rzeczy bardzo malutkie lub przerysowanie wielkie...
Więc by ja zadowolic kupilem malenką Omege vintage -sam nie wiem jak ona tam widzi czas ;) ,ale strasznie jej sie podoba...
P.s Moze to do konca nie za dobry pomysł by naszym kobietom podobały sie zegarki?Bo a nuz zachca je kupowac w ilosciach butów? :lol: lub sukienek.......
Ciekawy wątek ;)
omesia.JPG
  • 0

#5 dariusz chlastawa

dariusz chlastawa
  • Stowarzyszenie
  • 7872 postów

Napisano 16 marzec 2013 - 06:26

U mnie było podobnie , czyli przygoda zaczęła sie przeze mnie a teraz kolekcja to 5 sztuk :)
Wszystkie noszone w zależności od stroju , czasem podbierze coś mojego ..
Ostatni nabytek to długo wyczekiwany Ladymatic
  • 0

#6 donika27

donika27
  • Użytkownik
  • 327 postów

Napisano 16 marzec 2013 - 07:32

Moja kolezanka ;) w kwesti ozdób[biżuterii]powiedziala ze lubi rzeczy bardzo malutkie lub przerysowanie wielkie...
Więc by ja zadowolic kupilem malenką Omege vintage -sam nie wiem jak ona tam widzi czas ;) ,ale strasznie jej sie podoba...
P.s Moze to do konca nie za dobry pomysł by naszym kobietom podobały sie zegarki?Bo a nuz zachca je kupowac w ilosciach butów? :lol: lub sukienek.......
Ciekawy wątek ;)
omesia.JPG

Mam podobną Omegę , ale trochę bardziej widać ząb czasu, ale nic nie odnawiane bo mi się podoba). :) i faktycznie super zegarek, a mam jeszcze mniejsze :P i spokojnie można zobaczyć która godzina.

Użytkownik donika27 edytował ten post 16 marzec 2013 - 07:37

• 0

#7 carlito1

carlito1
  • Użytkownik
  • 11641 postów

Napisano 16 marzec 2013 - 07:42

U mojej lepszej połówki kilkanaście zegarków, kilka Casio, kilka Swatchy, Tag Heuer, Tissot, Omega i jeszcze pare (o zgrozo!) modowych.

Jej ulubionym jest chyba ta Omega :

http://zegarkiclub.p...mega-seamaster/

Aczkolwiek często nosi też TH Aquaracer, oraz Giszoki ;) Często też nie nosi zegarka w ogóle, nie przywiązuje do tego jakiejś szczególnej uwagi.

Użytkownik carlito1 edytował ten post 16 marzec 2013 - 07:54

• 0

#8 Patom

Patom
  • Oczekujący
  • 1125 postów

Napisano 16 marzec 2013 - 09:12

Często też nie nosi zegarka w ogóle, nie przywiązuje do tego jakiejś szczególnej uwagi.

Moja niestety też... Ma cholernie zły nawyk zapominania zegarków/biżuterii w sklepach z odzieżą. Wczoraj stwierdziliśmy, że na zakupy będzie jeździła bez zegarka, bo jeszcze go "zgubi" <_< .
@donika, kwestia przyzwyczajenia, gustu :). Ja np. wolę o wiele bardziej zegarki na bransoletach aniżeli na paskach.
  • 0

#9 b4rt

b4rt
  • Użytkownik
  • 607 postów

Napisano 16 marzec 2013 - 09:18

moja zona jak sie poznalismy w ogole nie interesowala sie zegarkami, mowila ze zaden sie jej nie podoba. Wtedy to pokazalem jej rado, w ktorym sie zakochala. Po jakims czasie i dlugich dywagacjach jaki model wybrac ceramica vs. sintra, kupila sintre. Potem byla przerwa i nagle spodobal sie jej bialy gues.... moje rekacja byla szybka musze znalesc bialy porzadny zegarek tylko nie guess, tym sposobem kupilem jej TH aqua racera.
Miedzyczasie zaczela nosic moje monaco i carrere, ostatnio dokupilismy jeszcze jedno rado.

Foty wkleje pozniej
  • 0

#10 zorka-5

zorka-5
  • Użytkownik
  • 1005 postów

Napisano 16 marzec 2013 - 09:25

Moja ma JLC Reverso, ale nigdy nie widziałem żeby odczytywała z niego godzinę ;) Traktuje go raczej jak bransoletkę.
  • 0

#11 zasadas

zasadas
  • Stowarzyszenie
  • 15829 postów

Napisano 16 marzec 2013 - 17:18

Ciekawy temat, o ile Panie się trochę rozgadają :) , Mam nadzieje skorzystać z opinii Pań, szukając coś mechanicznego, Stowa Antea z białą tarczą i niebieskimi wskazówkami jako zegarek damski - co sądzicie?
Tymczasem takie

Załączone miniatury

• jola.jpg
  • Delbana 004 damska.jpg

• 0

#12 Jonasz

Jonasz
  • Użytkownik
  • 253 postów

Napisano 16 marzec 2013 - 20:32

Witam!!!
Jakoś nie widać w dyskusji kobiet, czyżby pasjonatami zegarków byli tylko mężczyźni?
Gdzie te kobiety?
Pozdrawiam
Jonasz
  • 0

#13 donika27

donika27
  • Użytkownik
  • 327 postów

Napisano 17 marzec 2013 - 00:04

Jestem , jestem ale na razie tylko ja się wypowiadam;(, Stowa Antea, bardzo ładna . ale czy ma mniejsze rozmiary damskie. Ja poluje na Longinesa z około 1930 , z oksydowanymi zegarkami
i mam wiele jeszcze planów :). to chyba już choroba :rolleyes:
Ale także zauważyłam, że jest bardzo mało kobiet na forum

Użytkownik donika27 edytował ten post 17 marzec 2013 - 07:23

• 0

#14 zasadas

zasadas
  • Stowarzyszenie
  • 15829 postów

Napisano 17 marzec 2013 - 00:21

Stowa Antea, bardzo ładna . ale czy ma mniejsze rozmiary damskie.

Jaki przyjmuję się ( o ile można zdefiniować) rozmiar damskiego zegarka obecnie? Obserwując zegarki płci pięknej dochodzę do przekonania, że każda wielkość jest akceptowalna :).
  • 0

#15 donika27

donika27
  • Użytkownik
  • 327 postów

Napisano 17 marzec 2013 - 07:06

Faktycznie, ale mi by pasował tak około 30 mm( jeżeli chodzi oczywiście o Stowę,).
  • 0

#16 b4rt

b4rt
  • Użytkownik
  • 607 postów

Napisano 17 marzec 2013 - 10:12

Kolekcja mojej zony:

Dołączona grafika
  • 0

#17 zasadas

zasadas
  • Stowarzyszenie
  • 15829 postów

Napisano 17 marzec 2013 - 11:29

@b4rt
bardzo ładne zegarki, ale bym sobie prawie ukręcił głowę :) :blink: , może lepiej odwrócić zdjęcie by 12 była na górze ;)
  • 0

#18 b4rt

b4rt
  • Użytkownik
  • 607 postów

Napisano 17 marzec 2013 - 12:36

przepraszam nie zauwazylem :)

ale imageshack mimo ze na kompie jest dobrze to uploaduje do gory nogami nie wiem czemu...
  • 0

#19 krisp1

krisp1
  • Użytkownik
  • 1035 postów

Napisano 17 marzec 2013 - 13:35

Ja muszę się wypowiedzieć za moją żonę ponieważ ona tutaj nie zagląda (przynajmniej tak mi się wydaje :) )
W zeszłym roku dostała ode mnie na urodziny Taga Formula 1.
Zawsze podobały jej się Tag Heuery i takiego właśnie chciała jako EDC.
I to by było na tyle chociaż ostatnio bardzo spodobały jej się nowe Omegi Ladymatic.

Zdjęcie jej EDC

Dołączona grafika
  • 0

#20 Jonasz

Jonasz
  • Użytkownik
  • 253 postów

Napisano 17 marzec 2013 - 16:38

Jestem , jestem ale na razie tylko ja się wypowiadam;(, Stowa Antea, bardzo ładna . ale czy ma mniejsze rozmiary damskie. Ja poluje na Longinesa z około 1930 , z oksydowanymi zegarkami
i mam wiele jeszcze planów :). to chyba już choroba :rolleyes:
Ale także zauważyłam, że jest bardzo mało kobiet na forum

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych