Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Zegarek do ok. 400 zł

Zegarek do ok. 400 zł

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
667 odpowiedzi w tym temacie

#661 luckd

luckd
  • Nowy Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 10 sierpień 2019 - 10:40

Szukam jakiegoś zegarka do +-400zł, w oko wpadły mi Casio Edifice. Podobają mi się takie masywne z branzoletą i ciemną tarczą.

Najbardziej podoba mi się Casio Edifice EFR-547D-1AV

+ fajne podświetlenie rzadko spotykane w tej kategorii

- jest dość duży i ciężki, czy będzie wygodny w noszeniu? (nadgarstek mam ok 18cm obwodu)

Jest też Casio Edifice EF-547D-1AV, odrobinę mniejszy ale bez podświetlenia, ma za to pełną branzoletę, jak wypada ona w porównaniu z tym wyżej?

Co sądzicie o tych zegarkach, a może coś innego?

• 0

#662 PiotrX

PiotrX
  • Użytkownik
  • 3961 postów

Napisano 10 sierpień 2019 - 10:46

Oba tej samej klasy, wybierz ten który bardziej odpowiada Ci, przy nadgarstku 18cm powinien dobrze leżeć, najlepiej zrobić przymiarkę przed zakupem.

Ja bym wybrał Casio Edifice EF-547D-1AV :)

• 0

#663 luckd

luckd
  • Nowy Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 11 sierpień 2019 - 15:06

Oglądam i czytam o tych zegarkach i coraz bardziej zastanawiam się nad dołożeniem do szafiru i solaru. Szczególnie zainteresował mnie Casio Edifice EFS-S540DB-1AUEF. Co o tym sądzicie, czy to jest zegarek na lata? Jaka jest żywotność akumulatorka, czy ewentualna wymiana jest kosztowna i skomplikowana?

• 0

#664 kuba929

kuba929
  • Nowy Użytkownik
  • 11 postów

Napisano wczoraj, 11:22

Witam, szukam garniturowego zegarka na skórzanym, brązowym pasku. Kolor tarczy jaki mnie interesuje to biały, złoty lub granatowy. Bez zbędnych wodotryskow na samej tarczy. Wielkość tarczy to najlepiej 32-35 mm. Zależy mi też na wodoszczelności oraz aby zegarek nie był gruby (jakieś 6 mm) . Co do mechanizmu raczej obojętnie - dostosuję się. Może być używany jak i nowy. Coś polecacie? Może macie coś na sprzedaż?

Wysłane z mojego MIX 2S przy użyciu Tapatalka
  • 0

#665 apodyktyczny

apodyktyczny
  • Użytkownik
  • 137 postów

Napisano wczoraj, 12:53

Taki rozmiar obecnie jest damski. Garniturowiec męski to prędzej 36-40 Tak cienki w tym budżecie jest nierealny. 7-9mm już tak.

Z 6-7 mm są tylko 2 modele...

Cała reszta ma 8-10

https://allegro.pl/k...bp-fas-1-2-0903

• 0

#666 StaryWilk

StaryWilk
  • Użytkownik
  • 1642 postów

Napisano wczoraj, 14:19

Witam, szukam garniturowego zegarka na skórzanym, brązowym pasku. Kolor tarczy jaki mnie interesuje to biały, złoty lub granatowy. Bez zbędnych wodotryskow na samej tarczy. Wielkość tarczy to najlepiej 32-35 mm. Zależy mi też na wodoszczelności oraz aby zegarek nie był gruby (jakieś 6 mm) . Co do mechanizmu raczej obojętnie - dostosuję się. Może być używany jak i nowy. Coś polecacie? Może macie coś na sprzedaż?

jaki masz nadgarstek?

jest coś takiego od xiaomi - minimalistyczny design, 39 mm, 6.8 mm grubości, za 18 dolarów (pasek) lub 21 (bransoletka) - całość w stali nierdzewnej, mineralne szkło, wykoanie myślę nie gorsze od tanich casio, czy lorusów i jeszcze lekka luma na wskazówkach :

https://pl.aliexpres...rchweb201603_52

• 0

#667 kuba929

kuba929
  • Nowy Użytkownik
  • 11 postów

Napisano wczoraj, 18:50

Obwód 19cm,szerokość ok 6,7cm, zalezy mi jednak na czymś wodoszczelnym chociaż do 30 metrów. Te propozycje są super, tylko ta wodoszczelność, może znajdzie się coś jeszcze? Bardzo dziękuję za pomoc.

• 0

#668 [email protected]

[email protected]
  • Nowy Użytkownik
  • 1 postów

Napisano wczoraj, 20:40

Witam, chciałbym dopytać czy warto zakupić ten zegarek w takiej cenie? Chce kupić jakiś elegancki zegarek na prezent. Ten wpadł mi w oko tylko proszę o radę.

https://m.olx.pl/ofe...sition=1&page=1
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych