Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tessio

VC Malte vs. AL&S 1815 vs. PP Ref. 5070 - ZAKOŃCZONY

argumentuj, glosuj  

79 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Patek, za skomplikowaną prostote :lol:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz Paluszek

PP.

 

btw

czekam z utęsknieniem na walkę zwykłych, popularnych (dobrze znanych), dostępnych dla ogółu, bardziej przyziemnych cenowo zegareczków.

walki tytanów już trochę nudzą (sorry tessio).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
walki tytanów już trochę nudzą (sorry tessio).

Coś wymyślę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patek, akurat ten VC z serii Malte tragiczny 8)


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tessio,

chyba gorszej fotki Vacherona to już znaleźć nie mogłeś :?. Nie biorę udziału w tym pojedynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie szukałem żadnych fotek tylko wrzuciłem te które zamieścił otho. Nie wiedziałem, że zdjecie ma jakieś znaczenie w pojedynku... Wydawało mi się, że jak ktoś będzię chciał przyjrzeć się dokładniej konkretnemu zegarkowi to zdjęcie znajdzie sobie sam. Jak fotka Ci się nie podoba to wyeedytuj i wklej swoją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

I jeszcze do kompletu tył VC Malte Chronograph...

 

vcmwbh1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A teraz moje zastrzeżenia - otóż Tessio ustawił pojedynek. Wiadomo, że w przypadku powyższych zegarków, których poziom wykonania jest zbliżony i bardzo wysoki, wielu Klubowiczów podczas głosowania kieruje się wyglądem zegarka. Jaka jest różnica pomiędzy Patkiem, a pozostałymi czasomierzami jeżeli chodzi o jakość zdjęcia (grafikę), to każdy widzi. Dalszy komentarz jest chyba zbędny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ustawiłem pojedynek, bo dla mnie bardzo ważne jest jaka firma zegarkowa zwycięży w pojedynku na forum internetowym... i chcę, żeby to był Patek, którego w ogóle nie umieściłem w rankingu swoich ulubionych marek. Mariusz ten Vacheron rzucił Ci się na głowę? Znajdź zdjęcia, które według Ciebie bądą odpowiednie i podmień, bo ja nie mam czasu. Głosuję na Lange.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie ten pojedynek jest ustawiony :evil:

Chyba najwyższy czas opuścic to forum :?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mariusz ten Vacheron rzucił Ci się na głowę? Znajdź zdjęcia, które według Ciebie bądą odpowiednie i podmień, bo ja nie mam czasu. Głosuję na Lange.

 

Zdjęcia już wkleiłem i nie widzę sensu ich podmieniania w tym momencie, gdy pojedynek już trwa. A na głowę nic mi się nie rzuciło - dziwi mnie to co napisałeś. Jak Otho się denerwował, że nie ta Calatrava została wystawiona do Pojedynku tylko inna (gorsza w kontekście designu w jego odczuciu w odniesieniu do konkurentów), to wszystko było w porządku. Moje obiekcje to już prawie choroba psychiczna :?. Super...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<nie_ma_takiej_emotki_ktora_wyrazilaby_moje_rozbawienie_z_powodu_twoich _zarzutow_wobec_tessia>

 

Wszedzie widzisz spisek przeciwko Tobie i VC?? Jak zwykle to samo tylko ze kiedys to bylo IWC a teraz VC.

 

Daj spokoj Krell, to tylko forum i zwykla ankieta. Nie ma sensu sie denerwowac z tego powodu i wietrzyc spiski i faworyzacje PP.

 

Wrzuc na luz :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
<nie_ma_takiej_emotki_ktora_wyrazilaby_moje_rozbawienie_z_powodu_twoich _zarzutow_wobec_tessia>

 

Wszedzie widzisz spisek przeciwko Tobie i VC?? Jak zwykle to samo tylko ze kiedys to bylo IWC a teraz VC.

 

Daj spokoj Krell, to tylko forum i zwykla ankieta. Nie ma sensu sie denerwowac z tego powodu i wietrzyc spiski i faworyzacje PP.

 

Nie przesadzaj z tym spiskiem. Skoro chcesz wiedzieć to napiszę, że w tym pojedynku to ja widzę chałturę. Brakuje w miarę przyzwoitej grafiki otwierającej pojedynek, podobnej jakości zdjęć zegarków oraz jakiegoś sensownego zamknięcia pojedynku - czyli znowu - brak grafiki, o komentarzu nie wspominając, w potyczkach wystawianych przez Tessio. Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit: Uniosłem się tutaj za bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VC jest najładniejszy ale zagłosowałem na Lange, za "opuszczenie" tarcz chronografu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tessio,

chyba gorszej fotki Vacherona to już znaleźć nie mogłeś :? . Nie biorę udziału w tym pojedynku.

post-36-0-89279400-1330628085.gif

 

W pełni świadomy mego stanu umysłowego chciałbym zaproponować kolejny pojedynek pt. "Kiedy firma Vacheron Constantin zajmie na Forum KMZiZ miejsce, które jeszcze całkiem niedawno okupowała firma IWC, oraz co Mariusz vel Krell będzie w stanie zrobić, aby markę tę uchronić od tej niewygodnej sytuacji ?"

Proszę twórcę tego pojedynku o dogłębne przemyślenie propozycji odpowiedzi użytych w ankiecie, w końcu jakaś prawidłowa musiałaby sie tam znaleźć :twisted:

 

Sorry, ale ja już tez nie mogę :lol:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na początku wystawiałem dobrze, teraz wystawiam źle... pier**lę nic już nie robię.

 

Siadła Ci psycha :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakubos, a Tobie by nie siadła :?:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.