Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

chronos24.pl SIHH 2013: Vacheron Constantin Patrimony Traditionnelle Small Seconds

Rekomendowane odpowiedzi

Szare, platynowe Patrimony Traditionnelle Small Seconds to mały ukłon Vacheron Constantin w kierunku panów w roku prawie całkowicie zdominowanym przez kobiety.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szare tarcze za zdjęciach nie robią jakiegoś oszołamiającego wrażenia. Podobnie jest z GO PanoReserve. Mam nadzieję, że tak jak w przypadku GO ten VC na żywo wygląda super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość darekmp3

Gdyby była szara ze szlifem słonecznym, to byłby miód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy coraz częściej spoglądam w kierunku zegarków klasycznych i eleganckich będących idealnym dopełnieniem garnituru. Z mojego punktu widzenia a właściwie szerokości nadgarstka i wyobrażenia elegancji oznacza to minimalistyczne gabaryty (max: śr 37mm, wys. 8mm) i wskazania (max: 3 wskazówki, ew. data).

Przymierzyłem ostatnio Vacheron Constantin Patrimony Traditionnelle Small Seconds z białego złota, ze srebrzoną tarczą i powiem szczerze to zegarek stworzony do garnituru, który jestem gotów uznać za ideał w tej kwestii. Trochę się obawiałem że 38 mm to będzie już zbyt dużo ale jest  w sam raz. Wogóle proporcje całego zegarka są optymalne żeby nie rzec wprost idealne. W dodatku świetny mechanizm z 65-godzinną autonomią chodu i wysoką jak na ręczny naciąg częstotliwością taktowania 4 Hz. O stronie wizualnej nie wspominam bo zegarek na ręku wprawia w oniemienie!

 

10413864_591136071001780_1702706635_n.jp
 

 

Zastanawiam się tylko dlaczego VC nadal stosuje w swoich topowych mechanizmach metodę regulacji poprzez ingerencję w czynną długość włosa. 


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutna klasyka w wydaniu VC. Podoba mi się ta szara tarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.