Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

RANKING ULUBIONYCH FIRM KLUBOWICZÓW 2006 - WYNIKI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam.

Uff, wreszcie mogę Wam przedstawić końcowy rezultat głosowania do rankingu ulubionych firm Klubowiczów. Chciałbym Wam podziękować za zainteresowanie tematem oraz liczny udział w typowaniach. Dość powiedzieć, że zagłosowało aż 117 osób co jest bardzo dobrym wynikiem. Najwięcej razy w typowaniach pojawiła się firma Omega - na tego producenta zagłosowało 88 Klubowiczów. Niedużo gorszym wynikiem może pochwalić się IWC - firma ta została uwzględniona w 83 typowaniach. A oto jak przedstawia się ranking w całości...

 

post-0-0-89848800-1330628271.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwaliłeś kawał dobrej roboty!

Wielkie dzięki!

;)


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mariusz, dobra robota.

Tym bardziej cieszę sie, bo wiele z moich ulubionych firm jest w pierwszej 20 ;)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Job well done Mariusz!


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornan

Super! 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odwaliłeś kawał dobrej roboty!

Wielkie dzięki!

;)

 

Ja też dziękuje!

;) GOOD JOB :!: :!: :!:


czas to pieniądz i zawsze go brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze zabawe powtorzymy za rok (moim zdaniem o niebo przyjemniejsza od piramid prestizu) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mapet

super !!!

Pierwsza dwójka zgadza się z moimi typami 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mapet

O pierwszym miejscu mógł zadecydować jeden głos- to tylko 15 pkt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne kryteria, proste głosowanie to i wyników nikt się nie czepia :wink: Dzięki za wkład Mariusz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jasne kryteria, proste głosowanie to i wyników nikt się nie czepia :wink: Dzięki za wkład Mariusz.

 

Gdyby się ktoś uparł, to zawsze można by się do czegoś przyczepić. Cholera, Cartier mi gdzieś umknął :oops:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze zabawe powtorzymy za rok (moim zdaniem o niebo przyjemniejsza od piramid prestizu) ;)

Moim zdaniem ten ranking jest prawdziwą piramidą prestiżu zegarków w oczach użytkowników forum.

 

Dzięki Krell za policzenie głosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chylę czoła! Kawał ciężkiej roboty.

Cieszę się, że wygrała moja ulubiona firma ;)

 

PS: I nikt nie narzeka, że pojedynek ustawiony. 8)


What's Up, Doc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego wynika, że gdybym głosował, a dałbym IWC 20 punktów to by wygrało. Ale nie głosowałem wogóle. Ale i tak jest OK choć nie jest to piramida prestiżu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sławek

Mariusz jak liczyłeś głosy ??? Czy ilość punktów przyznana przez dowolnego uczestnika głosowania (nawet jeśli firma była wymieniona jednokrotnie) decydowała o znalezieniu się w pierwszej setce ulubionych firm ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Mariusz, świetna robota :!:

 

dzieki - super kawał roboty ( wiemy coś o tym _ co Marcin?) ;)

Oj tak, wiemy, wiemy... ;)

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mariusz jak liczyłeś głosy ??? Czy ilość punktów przyznana przez dowolnego uczestnika głosowania (nawet jeśli firma była wymieniona jednokrotnie) decydowała o znalezieniu się w pierwszej setce ulubionych firm ?

 

Starałem się uwzględnić wszystkie głosy. Oczywiście zdarzały się błędy w głosowaniach i na przykład w kilku sytuacjach jedna firma pojawiała się dwukrotnie w typowaniu. Wówczas brałem pod uwagę wyższą wartość punktową natomiast tą niższą pomijałem. Innymi słowy - jak Darek przyznał firmie Chronoswiss najpierw 3 punkty i później w tym samym głosowaniu Chronoswiss dostał 2 punkty, to oczywiście nie były one sumowane. Brałem pod uwagę tylko tą wyższą wartość czyli (w tym przypadku) 3 punkty. Prawdopodobnie na palcach jednej ręki można policzyć marki, które nie znalazły się w rankingu. Z tego co pamiętam to jest to Rodania, Perfect, Krug Bauman. O braku Cartiera pisałem już wcześniej co oczywiście mogę uzupełnić choć firma ta nie odegrała żadnej istotnej roli w typowaniach Klubowiczów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i świetnie wyszło ;) W pierwszej 30stce jest tyle fajnych firm 8) Czyż nie dobry to pomysł był? ;)


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sławek
Starałem się uwzględnić wszystkie głosy. Oczywiście zdarzały się błędy w głosowaniach i na przykład w kilku sytuacjach jedna firma pojawiała się dwukrotnie w typowaniu. Wówczas brałem pod uwagę wyższą wartość punktową natomiast tą niższą pomijałem. Innymi słowy - jak Darek przyznał firmie Chronoswiss najpierw 3 punkty i później w tym samym głosowaniu Chronoswiss dostał 2 punkty, to oczywiście nie były one sumowane. Brałem pod uwagę tylko tą wyższą wartość czyli (w tym przypadku) 3 punkty. Prawdopodobnie na palcach jednej ręki można policzyć marki, które nie znalazły się w rankingu. Z tego co pamiętam to jest to Rodania, Perfect, Krug Bauman. O braku Cartiera pisałem już wcześniej co oczywiście mogę uzupełnić choć firma ta nie odegrała żadnej istotnej roli w typowaniach Klubowiczów.

Mariusz muszę Ciebie zasmucić albowiem zabraknie ci palców nie tylko u rąk lecz i nóg aby policzyć marki które pominąłeś ! Ale po kolei : brak Cartiera Sam już zauważyłeś i choć jak piszesz nie odegra znaczącej roli to z tego co patrzyłem głosowały na tę firmę przynajmniej cztery osoby i punktów około dwadzieścia kilka. Rodania tylko jedna osoba ale punktów 19-cie. Perfect to dwie osoby i 11 pkt. Krug Bauman (tesio) i 9 pkt. A teraz oprzyj się wygodnie bo to niezła lista mimo iż końcówka całej tabeli. Opuściłeś następujące firmy :

Van der Bauwede 4pkt.

Lorus 10pkt.

Tutima 8pkt.

Ball 19pkt.

Aristo 13pkt.

Paul Picot 10pkt.

Q & Q 4pkt.

Emporio Armani 17pkt.

Alpha Time 2pkt.

Damasko 8pkt.

Tudor 1pkt.

Elgin 30pkt.

Bvlgari 9pkt.

Anonimo 24pkt.

Olech and Wajs 1pkt.

Epos 35pkt.

Leonidas 14pkt.

Błonie 2pkt.

Beogli 11pkt.

J Jurgensen 12pkt.

Chase Durer nie zapisałem ile

Record Wath jak wyżej

Aquastar Geneve 3pkt.

Łucz 3pkt.

jeżeli gdzieś się pomyliłem w punktach to wybacz, ale sprawdzałem na szybkiego i zajęło mi to dwie do trzech godzin podczas gdy Ty liczyłeś ile dni ?

A teraz deser do tematu bo to nie koniec. Jest jeszcze osiem firm na które oddałem głos osobiście. Te firmy to :

Maurice de Mauriac 18pkt.

Vogard 16pkt.

Van der Gang 15pkt.

RGM 13 pkt ode mnie plus 10pkt od neuro razem 23pkt.

Piquot Meridien 12pkt.

Dugena 8pkt.

Hanowa 7pkt.

Lorenz 1pkt.

Właściwie to mógłbym zapytać czy masz coś do mnie, czy mnie nie lubisz skoro tak potraktowałeś moje głosy ? Ale co tam nie musisz mnie lubić, wolno ci a mnie wcale na tym nie zależy. Chodzi mi tylko o obiektywne i rzetelne policzenie głosów. Tak więc Szanowny Kolego wybacz że nie przyłączę się do tego chóru który podkreśla jaki to kawał roboty odwaliłeś. Bo owszem odwaliłeś kawał roboty ale również kawał fuszerki. To się nazywa wash and go. Mam nadzieję że podejdziesz do mojego posta jak na profesjonalistę przystało. Wprowadzisz brakujące firmy do spisu nie żywiąc do mnie urazy, tak jak ja jej nie żywię do Ciebie chociaż mam co najmniej osiem wymienionych powyżej powodów ;)

I nie przybieraj Sobie z tego powodu za bardzo do głowy albowiem jak mawia Moja Teściowa : tylko umarłemu nic się nie przytrafia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Początkowy zamysł miałem taki żeby ograniczyć ranking do 40 firm z największą liczbą punktów, ale jak widać podliczyłem znacznie więcej, czyli 100. Niestety, nie wszystkie marki zostały ujęte. Oczywiście zawsze ktoś może mieć pretensje dlaczego nie firma "x" tylko "y" jest w rankingu, ale ja już się do takich sytuacji przyzwyczaiłem. To w sumie nic nowego, że przynajmniej jedna osoba na tym Forum ma do mnie o coś pretensję. I na koniec... nic do Ciebie nie mam. W ramach czasu, który miałem, starałem się policzyć jak najwięcej i o ile pominięcie takiej firmy jak Cartier można uznać za ewidentny błąd o tyle Krug Bauman... no cóż, tutaj mam wątpliwości. Pozostałe firmy nie zostały celowo pominięte z mojej strony. W natłoku pracy mogłem coś przeoczyć, a wszystkich zdegustowanych tą sytuacją przepraszam. Tyle ode mnie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:? Sorry, ale tyle ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
:? Sorry, ale tyle ode mnie.

 

Napiszesz coś więcej :?:, bo nie bardzo rozumiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.