Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

RANKING ULUBIONYCH FIRM KLUBOWICZÓW 2006 - WYNIKI

Rekomendowane odpowiedzi

Mariusz jak liczyłeś głosy ??? Czy ilość punktów przyznana przez dowolnego uczestnika głosowania (nawet jeśli firma była wymieniona jednokrotnie) decydowała o znalezieniu się w pierwszej setce ulubionych firm ?

 

Starałem się uwzględnić wszystkie głosy. Oczywiście zdarzały się błędy w głosowaniach i na przykład w kilku sytuacjach jedna firma pojawiała się dwukrotnie w typowaniu. Wówczas brałem pod uwagę wyższą wartość punktową natomiast tą niższą pomijałem. Innymi słowy - jak Darek przyznał firmie Chronoswiss najpierw 3 punkty i później w tym samym głosowaniu Chronoswiss dostał 2 punkty, to oczywiście nie były one sumowane. Brałem pod uwagę tylko tą wyższą wartość czyli (w tym przypadku) 3 punkty. Prawdopodobnie na palcach jednej ręki można policzyć marki, które nie znalazły się w rankingu. Z tego co pamiętam to jest to Rodania, Perfect, Krug Bauman. O braku Cartiera pisałem już wcześniej co oczywiście mogę uzupełnić choć firma ta nie odegrała żadnej istotnej roli w typowaniach Klubowiczów.

Z moich ulubionych firm nie ma np Alain Silberstein i Jacob&Co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:? Sorry, ale tyle ode mnie.

 

Napiszesz coś więcej :?:, bo nie bardzo rozumiem.

 

Można powiedzieć kawał dobrej roboty i tu jestem pełen uznania :D . Ale to wszystko to tak trochę "po Polsku" - nie do końca prawidłowo. Chciałeś umieścić 40 firm - to trzeba było tak zrobić. A Ty umieściłeś całą setkę ale nie dokładnie według punktacji. To tyle. :? I bynajmniej nie mam o to pretensji :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01

Super robota :!: Gratuluję i podziwiam za ogromny wkład pracy. Moje ukochane ZENO co prawda na 48 miejscu, ale i przeciwnicy godni. Jednak zawsze to pierwsza 50.

 

Jednak jakbyśmy ankietę przeprowadzali dziś to ZENO byłby zdecydowanie na wyzszej pozycji.

 

EDIT. Dziś tzn. 21.04.2007 r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bravo jeszcze raz brawo :shock:

pozdrawiam :wink:

 

stani,swiss 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze że się Poljot tak dobrze usytuował no i popatrzyć jeszcze na Hamilton no ładnie gratuluję :wink:

 

 

 

Michele


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzNaz

Ale widzę moim zdaniem ciekawą sytuację: Casio i Timex daleko przed Swatch-em. Skąd ta niechęć Klubowiczów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jm333

A dla mnie najlepszym czasomierzem jest ORIENT model CFM00004W0 :wink:

Jest tak dlatego że tylko taki model był w zasięgu dla mnie, inne marki takie jak IWC, Omega, to wyłącznie marzenia :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.