Skocz do zawartości

RANKING ULUBIONYCH FIRM KLUBOWICZÓW 2006 - WYNIKI

• Zamknięty Temat jest zamknięty
32 odpowiedzi w tym temacie

#21 RadG

RadG
  • Użytkownik
  • 2019 postów

Napisano 13 listopad 2006 - 10:00

No i świetnie wyszło ;) W pierwszej 30stce jest tyle fajnych firm 8) Czyż nie dobry to pomysł był? ;)
  • 0

#22 Gość_Sławek_*

Gość_Sławek_*
  • Gość

Napisano 13 listopad 2006 - 16:47

Starałem się uwzględnić wszystkie głosy. Oczywiście zdarzały się błędy w głosowaniach i na przykład w kilku sytuacjach jedna firma pojawiała się dwukrotnie w typowaniu. Wówczas brałem pod uwagę wyższą wartość punktową natomiast tą niższą pomijałem. Innymi słowy - jak Darek przyznał firmie Chronoswiss najpierw 3 punkty i później w tym samym głosowaniu Chronoswiss dostał 2 punkty, to oczywiście nie były one sumowane. Brałem pod uwagę tylko tą wyższą wartość czyli (w tym przypadku) 3 punkty. Prawdopodobnie na palcach jednej ręki można policzyć marki, które nie znalazły się w rankingu. Z tego co pamiętam to jest to Rodania, Perfect, Krug Bauman. O braku Cartiera pisałem już wcześniej co oczywiście mogę uzupełnić choć firma ta nie odegrała żadnej istotnej roli w typowaniach Klubowiczów.

Mariusz muszę Ciebie zasmucić albowiem zabraknie ci palców nie tylko u rąk lecz i nóg aby policzyć marki które pominąłeś ! Ale po kolei : brak Cartiera Sam już zauważyłeś i choć jak piszesz nie odegra znaczącej roli to z tego co patrzyłem głosowały na tę firmę przynajmniej cztery osoby i punktów około dwadzieścia kilka. Rodania tylko jedna osoba ale punktów 19-cie. Perfect to dwie osoby i 11 pkt. Krug Bauman (tesio) i 9 pkt. A teraz oprzyj się wygodnie bo to niezła lista mimo iż końcówka całej tabeli. Opuściłeś następujące firmy :
Van der Bauwede 4pkt.
Lorus 10pkt.
Tutima 8pkt.
Ball 19pkt.
Aristo 13pkt.
Paul Picot 10pkt.
Q & Q 4pkt.
Emporio Armani 17pkt.
Alpha Time 2pkt.
Damasko 8pkt.
Tudor 1pkt.
Elgin 30pkt.
Bvlgari 9pkt.
Anonimo 24pkt.
Olech and Wajs 1pkt.
Epos 35pkt.
Leonidas 14pkt.
Błonie 2pkt.
Beogli 11pkt.
J Jurgensen 12pkt.
Chase Durer nie zapisałem ile
Record Wath jak wyżej
Aquastar Geneve 3pkt.
Łucz 3pkt.
jeżeli gdzieś się pomyliłem w punktach to wybacz, ale sprawdzałem na szybkiego i zajęło mi to dwie do trzech godzin podczas gdy Ty liczyłeś ile dni ?
A teraz deser do tematu bo to nie koniec. Jest jeszcze osiem firm na które oddałem głos osobiście. Te firmy to :
Maurice de Mauriac 18pkt.
Vogard 16pkt.
Van der Gang 15pkt.
RGM 13 pkt ode mnie plus 10pkt od neuro razem 23pkt.
Piquot Meridien 12pkt.
Dugena 8pkt.
Hanowa 7pkt.
Lorenz 1pkt.
Właściwie to mógłbym zapytać czy masz coś do mnie, czy mnie nie lubisz skoro tak potraktowałeś moje głosy ? Ale co tam nie musisz mnie lubić, wolno ci a mnie wcale na tym nie zależy. Chodzi mi tylko o obiektywne i rzetelne policzenie głosów. Tak więc Szanowny Kolego wybacz że nie przyłączę się do tego chóru który podkreśla jaki to kawał roboty odwaliłeś. Bo owszem odwaliłeś kawał roboty ale również kawał fuszerki. To się nazywa wash and go. Mam nadzieję że podejdziesz do mojego posta jak na profesjonalistę przystało. Wprowadzisz brakujące firmy do spisu nie żywiąc do mnie urazy, tak jak ja jej nie żywię do Ciebie chociaż mam co najmniej osiem wymienionych powyżej powodów ;)
I nie przybieraj Sobie z tego powodu za bardzo do głowy albowiem jak mawia Moja Teściowa : tylko umarłemu nic się nie przytrafia ;)
  • 0

#23 Gość__*

Gość__*
  • Gość

Napisano 13 listopad 2006 - 17:50

Początkowy zamysł miałem taki żeby ograniczyć ranking do 40 firm z największą liczbą punktów, ale jak widać podliczyłem znacznie więcej, czyli 100. Niestety, nie wszystkie marki zostały ujęte. Oczywiście zawsze ktoś może mieć pretensje dlaczego nie firma "x" tylko "y" jest w rankingu, ale ja już się do takich sytuacji przyzwyczaiłem. To w sumie nic nowego, że przynajmniej jedna osoba na tym Forum ma do mnie o coś pretensję. I na koniec... nic do Ciebie nie mam. W ramach czasu, który miałem, starałem się policzyć jak najwięcej i o ile pominięcie takiej firmy jak Cartier można uznać za ewidentny błąd o tyle Krug Bauman... no cóż, tutaj mam wątpliwości. Pozostałe firmy nie zostały celowo pominięte z mojej strony. W natłoku pracy mogłem coś przeoczyć, a wszystkich zdegustowanych tą sytuacją przepraszam. Tyle ode mnie.

Pozdrawiam
  • 0

#24 tool

tool
  • Użytkownik
  • 1085 postów

Napisano 13 listopad 2006 - 20:36

:? Sorry, ale tyle ode mnie.
  • 0

#25 Gość__*

Gość__*
  • Gość

Napisano 13 listopad 2006 - 20:52

Napiszesz coś więcej :?:, bo nie bardzo rozumiem.
  • 0

#26 radekk

radekk
  • Użytkownik
  • 207 postów

Napisano 13 listopad 2006 - 22:03

Mariusz jak liczyłeś głosy ??? Czy ilość punktów przyznana przez dowolnego uczestnika głosowania (nawet jeśli firma była wymieniona jednokrotnie) decydowała o znalezieniu się w pierwszej setce ulubionych firm ?

Starałem się uwzględnić wszystkie głosy. Oczywiście zdarzały się błędy w głosowaniach i na przykład w kilku sytuacjach jedna firma pojawiała się dwukrotnie w typowaniu. Wówczas brałem pod uwagę wyższą wartość punktową natomiast tą niższą pomijałem. Innymi słowy - jak Darek przyznał firmie Chronoswiss najpierw 3 punkty i później w tym samym głosowaniu Chronoswiss dostał 2 punkty, to oczywiście nie były one sumowane. Brałem pod uwagę tylko tą wyższą wartość czyli (w tym przypadku) 3 punkty. Prawdopodobnie na palcach jednej ręki można policzyć marki, które nie znalazły się w rankingu. Z tego co pamiętam to jest to Rodania, Perfect, Krug Bauman. O braku Cartiera pisałem już wcześniej co oczywiście mogę uzupełnić choć firma ta nie odegrała żadnej istotnej roli w typowaniach Klubowiczów.

Z moich ulubionych firm nie ma np Alain Silberstein i Jacob&Co
  • 0

#27 tool

tool
  • Użytkownik
  • 1085 postów

Napisano 13 listopad 2006 - 23:20

Napiszesz coś więcej :?:, bo nie bardzo rozumiem.

Można powiedzieć kawał dobrej roboty i tu jestem pełen uznania :D . Ale to wszystko to tak trochę "po Polsku" - nie do końca prawidłowo. Chciałeś umieścić 40 firm - to trzeba było tak zrobić. A Ty umieściłeś całą setkę ale nie dokładnie według punktacji. To tyle. :? I bynajmniej nie mam o to pretensji :wink:
  • 0

#28 Gość_SPORTURA 01_*

Gość_SPORTURA 01_*
  • Gość

Napisano 21 listopad 2006 - 22:18

Super robota :!: Gratuluję i podziwiam za ogromny wkład pracy. Moje ukochane ZENO co prawda na 48 miejscu, ale i przeciwnicy godni. Jednak zawsze to pierwsza 50.

Jednak jakbyśmy ankietę przeprowadzali dziś to ZENO byłby zdecydowanie na wyzszej pozycji.

EDIT. Dziś tzn. 21.04.2007 r.
  • 0

#29 stani.swiss

stani.swiss
  • Użytkownik
  • 303 postów

Napisano 07 maj 2007 - 21:14

bravo jeszcze raz brawo :shock:
pozdrawiam :wink:

stani,swiss 8)
  • 0

#30 sanka

sanka

Michele

• Użytkownik
  • 756 postów

Napisano 07 maj 2007 - 21:33

dobrze że się Poljot tak dobrze usytuował no i popatrzyć jeszcze na Hamilton no ładnie gratuluję :wink:

Michele
  • 0

#31 Gość_KrzNaz_*

Gość_KrzNaz_*
  • Gość

Napisano 16 sierpień 2007 - 14:34

Ale widzę moim zdaniem ciekawą sytuację: Casio i Timex daleko przed Swatch-em. Skąd ta niechęć Klubowiczów?
  • 0

#32 Gość_jm333_*

Gość_jm333_*
  • Gość

Napisano 16 październik 2007 - 11:46

A dla mnie najlepszym czasomierzem jest ORIENT model CFM00004W0 :wink:
Jest tak dlatego że tylko taki model był w zasięgu dla mnie, inne marki takie jak IWC, Omega, to wyłącznie marzenia :lol:
  • 0

#33 andrebuk

andrebuk
  • Użytkownik
  • 123 postów

Napisano 18 listopad 2007 - 12:45

Super sprawa BRAWO
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych