Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kamil_89

Delbana - autentyczność

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem nowy i zaczynam swoją przygodę z zegarkami. Zakochałem się w mechanicznych i posiadam już 2 automaty na co dzień. Chcę teraz zakupić jakiś stary zegarek. Co sądzicie o tej aukcji i sprzedającym? Zegarek świetny ale mam wrażenie że to składak http://allegro.pl/cudowna-meska-delbana-lata-50-te-ideal-i3162107863.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza po renowacji,koperta po chromie ,wskazówki wydają sie być oryginalne-tez odnawiane.....

A ta wysyłka gratis po przekroczeniu 400zł nalezy traktować jako żart ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oprócz tej "cudownej" delbany typ ma też wystawione inne wspaniałości, np. "kolekcjonerskiego" atlantica i "zachwycającego" enicara. ten ostatni to już szczyt szczytów, zegarek kompletnie zmasakrowany pędzelkiem przez jakiegoś niespełnionego artystę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny? Odnawiany i tyle. Gość sprzedaje rózne zegarki. Czasami miewa fajne egzemplarze, ale wiekszość to renowacje i to marne


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Zegareks
      Witam chciałabym sprawdzić autentyczność zegarka cartier niżej podsyłam zdjęcia 





    • Przez Pieknodworska
      Witam serdecznie,
      zastanawiam się nad zakupem Omegi De Ville. W oko wpadła mi ta, jednakże mam pewne zastrzeżenia co do jej autentyczności. Co sądzicie?




    • Przez Kamxio91
      Dzien dobry kochani.
      Czy ktos z Was jest może w stanie ocenic czy ten zegarek jest oryginalny ? A gdyby jednak taki nie był to ile jest wart ? Chcialbym go odkupic,ale za cene adekwatna do jego wartosci. Jest do niego zapinka od paska a sam zegarek jest sprawny, po nakreceniu dziala prawidlowo. Odczepiony byl fragment okraglej ramki od strony tarczy co eidac na zdjeciu,ale i to jest juz ok. Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
      Pozdrawiam


    • Przez greg_lobinski
      Cześć,
       
      macie oświadczenia z renowacją zegarków w Lublinie? Mam kilka do renowacji, czy są zegarmistrze z nutką jubilerstwa?
       
      Pozdrawiam,
      Grzesiek


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.