Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Tornan

Spotkanie podstolika warszawskiego.

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, że co niektórzy źle mnie zrozumieli, ale ja byłem przekonany (logicznie myśląc), że przyszła sobota to taka która przyjdzie w pierwszej kolejności. No chyba, że macie inne logiczne wytłumaczenie odnośnie słowa "przyszły" to wtedy możliwe, że się zgodzę.

Tornan - przyszła to ta która będzie po najbliższej.

Jakbyś napisał "w tą sobotę" to byłoby jasne :wink:

Ustaliliście coś?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakbyś napisał "w tą sobotę" to byłoby jasne :wink:

 

Jeszcze jaśniej byłoby, gdyby napisał "w tę sobotę" :wink:

 

Toran, dlaczego przy sporządzaniu listy nie wziąłeś pod uwagę osób, które wypowiedziały się w tym wątku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornan
Ustaliliście coś?

 

Tak! Szykuj się jutro na 18 do "U Szwejka" :D

 

LISTA LUDZI KTÓRZY JUTRO IDĄ NA GODZINĘ 18 DO KNAJPKI "U SZWEJKA":

1. Mik

2. Maestro

3. Eye_lip

4. Ireneusz Paluszek

5. Tornan

6. Tomek Sitkowski

 

post-0-0-18565900-1330629092.gifpost-0-0-70933600-1330629533.gifclapwy3.gifpost-0-0-70933600-1330629533.gifclapwy3.gifclapwy3.gif

 

post-0-0-13112100-1330629093.gif post-0-0-56966400-1330629093.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornan
Toran, dlaczego przy sporządzaniu listy nie wziąłeś pod uwagę osób, które wypowiedziały się w tym wątku?

 

Bo "być zainteresowanym ogólnym wypadem w bliżej nieokreślonym terminie" jest różne od "zgłaszam swoją obecność danego dnia".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mik

nie dam dziś rady być - niestety robota mnie uziemiła :(

wypijcie za tych co w pracy i nie mogą ...

może w przyszłą sobotę uda sie zebrać także kadrę b (tych co nie mogli) ;-)

 

mik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno.

W takim razie jest 1 wolne miejsce. Kto chętny?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

mnie podobnie - oblukam forum (nałóg) a potem do nauki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornan

Powtarzam: JEST JESZCZE JEDNO MIEJSCE WOLNE! Jak ktos chce to nie sie zgłasza tu w temacie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornan

Rezerwacja na nazwisko Bzymek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie szybko żeście sie uwinęli. 6 miejscówek zaklepane, a ktos, kto chciałby w ostatniej chwili, to nie może. Musicie wybierać takie knajpy, gdzie miejsce trzeba rezerwować miesiąc naprzód? Mało jest lokali, gdzie mozna poprostu przyjśc dowolna grupą i posiedzieć? A ja dopiero zajrzałem do tematu i juz za późno, bo jest 18.20. Ale u Szwejka i tak mi sie nie podoba, więc może na nastepne spotkanie sie załapię, o ile bedzie w mniej ''nadętym'' lokalu.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mało jest lokali, gdzie mozna poprostu przyjśc dowolna grupą i posiedzieć? A ja dopiero zajrzałem do tematu i juz za późno, bo jest 18.20. Ale u Szwejka i tak mi sie nie podoba, więc może na nastepne spotkanie sie załapię, o ile bedzie w mniej ''nadętym'' lokalu.

Raczej mało jest lokali do których można przyjść dużą grupą ad hoc, szczególnie w weekend.

Jak wybieraliśmy miejsce spotkania, nie udzielałeś się więc nie wiem o co masz pretensje.

 

:(:):)

A spotkanie było bardzo udane mimo małej ilości uczestników.

Koledzy nie zawiedli i przynieśli sporo fajnych zegarków - szczególnie Tomek Sitkowski i Irek Paluszek.

 

Pozdrawiam wszystkich uczestników a szczególnie tego spóźnionego - FikThora - z którym miałem indywidualne spotkanie podstolika

:wink:


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:( również pozdrawiam eye-lip'ie, i mam nadzieję że na kolejnego podstolika się nie spóźnię...

 

Znów zachorowałem... Po naszej rozmowie nt. przyszłych planowanych zakupach zegarkowych, znów jestem chory kiedy patrzę na zegarki, które są w zasięgu ręki :?

 

Drżenie rąk, utęsknienie w oczach i suchości w gardle.. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz Paluszek

dzięki Panowie za interesujące, kameralne i wesołe spotkanie, które utwierdziło mnie w przekonaniu, że pasja jakiej oddani jesteśmy zrównuje zawody, wiek, pozycje, status społeczny i sprawadza do jednego mianownika pt: "szaleństwo na punkcie zegarków"

 

tyle godzin oglądać zegarki, rozprawiać o wszelkich aspektach zegarmistrzostwa i ani razu nie poruszyć tematu samochodów i kobiet - gotowym pomyśleć, że coś z nami nie tak :wink:

 

btw:

 

Strasznie szybko żeście sie uwinęli. 6 miejscówek zaklepane, a ktos, kto chciałby w ostatniej chwili, to nie może. Musicie wybierać takie knajpy, gdzie miejsce trzeba rezerwować miesiąc naprzód? Mało jest lokali, gdzie mozna poprostu przyjśc dowolna grupą i posiedzieć? A ja dopiero zajrzałem do tematu i juz za późno, bo jest 18.20. Ale u Szwejka i tak mi sie nie podoba, więc może na nastepne spotkanie sie załapię, o ile bedzie w mniej ''nadętym'' lokalu.

 

Korba:

nie znam pojęcia "nie mogę".

nigdy nie jest za późno.

pieprzyć "nadętość lokalu".

 

sądzę, że nikt nie będzie miał "nic naprzeciwko" jak przejmiesz po Tornanie pałeczkę i będziesz organizatorem drugiego spotkania.

wg mnie celem nadrzędnym jest spotkać się i spędzić miło czas (jakby co ja się wpisuję na twoją listę 8) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość maestro

Ja również dziękuję wszystkim obecnym za przyjemny wieczór w odpowiednim towarzystwie. Dodatkowe dzięki dla Irka i Tomka za możliwość obejrzenia i "nadgarstkowego przetestowania" wspaniałych zegarków. Mam nadzieję, że spotkanie powtórzymy jeszcze nie raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra :!: Koniec tych słodkości... :twisted:

 

Co z następną sobotą :?:

 

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Organizacji spotkania podjąc się nie moge, z tytułu totalnego braku czasu. Ale będę pilniej obserwował ten temat i na kolejne spotkanie chętnie sie wybiorę.


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz Paluszek
Dobra :!: Koniec tych słodkości... :twisted:

 

Co z następną sobotą :?:

 

8)

 

temat rzucony - ja mogę (jak zawsze!) mimo ogromu obowiązków rodzinnych (dwójka małych dzieciaków 6m i 2 lata).

 

btw

skoro byłeś wielkim nieobecnym to bądź teraz wielkim organizatorem - to tak w kwestii formalnej - ok? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
btw

skoro byłeś wielkim nieobecnym to bądź teraz wielkim organizatorem...

 

Tornan mnie ubiegł :roll:

 

... i zadeklarował się do organizacji kolejnego spotkania, w knajpie już mniej oficjalnej (czyt. nadętej :( ), gdzie nie będzie ograniczenia miejsc :)

 

:twisted:

 

I wcale się nie migam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz Paluszek
btw

skoro byłeś wielkim nieobecnym to bądź teraz wielkim organizatorem...

 

Tornan mnie ubiegł :roll:

 

... i zadeklarował się do organizacji kolejnego spotkania, w knajpie już mniej oficjalnej (czyt. nadętej :lol: ), gdzie nie będzie ograniczenia miejsc :)

 

:twisted:

 

I wcale się nie migam!

 

zatem niech działa - powodzenia!

 

sugeruję nawet wysłanie pm do aktywnych forumowiczów z W-wy :wink: , bo z taką frekwencją to nawet "Podstolik Zamojski" nas pokona :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość panikuj

mysle, ze nie bedzie tak zle :lol:

bacznie obserwuje temat - zreszta pewnie nie ja jeden. jesli termin dopasuje - deklaracja z mojej strony jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornan

Koledzy moi mili! Działajcie! Przekazuję pałeczkę temu kto jest chętny, bo tym razem nie mam za bardzo czasu na organizację. Jeżeli będę nim dysponował to się zgłoszę jako organizator. Natomiast na samo spotkanie się piszę.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz Paluszek
Tornan mnie ubiegł :roll:

 

... i zadeklarował się do organizacji kolejnego spotkania, w knajpie już mniej oficjalnej (czyt. nadętej :) ), gdzie nie będzie ograniczenia miejsc :lol:

 

oh Wiktor,

 

w kontekście ostatniej wypowiedzi Tornana

tym razem nie mam za bardzo czasu na organizację
chyba laur organizatora spada na Ciebie :)

do dzieła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz Paluszek

czuję, że będę się musiał zameldować w ukochanym Krakowie albo cudownej polskiej Wenecji - czyli Wrocku :oops:

 

a tak na serio:

proponuję ostatnie (i drugie z kolei B) ) spotkanie w tym roku zrobić 16 grudnia o 18.00 (sobota).

lokal zalatwie.

wszyscy mile widziani, dlatego proponuję sie nie zapisywać i nie potwierdzać, niech będzie nutka zaskoczenia i może miła niespodzianka a nawet przykład dla braci krakowskiej, że my w Wawie ostatnimi burakami nie jesteśmy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, małe zamieszanie w pracy zaowocowało brakiem orientacji w temacie, i... dopiero wczoraj wieczorem dowiedziałem się od eye-lipa, że zostałem organizatorem spotkania B)

 

Powiem szczerze, że w świetle zaistniałej sytuacji spotkanie które proponuje Irek będzie drugim, i zarazem ostatnim w tym roku :)

 

16 grudnia o 18.00 (sobota)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma być 16go grudnia, to ja już na 99% odpadam. Mam w tym terminie (najprawdopodobniej) inne ważne spotkanie. Chyba że coś się zmieni, ale nie sądzę...


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.