Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ladek22

Wolontariat - Festwial Zaczarowanej Piosenki.

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4 maja, a więc w długi weekend, odbędą się w warszawskich Łazienkach Królewskich półfinały imprezy Festiwal Zaczarowanej Piosenki. Festiwal ów organizuje Fundacja Anny Dymnej "MIMO WSZYSTKO". Od jakiegoś czasu jestem wolontariuszem przy tej fundacji i chciałbym się wybrać na Festiwal Zaczarowanej Piosenki właśnie jako wolontariusz.

 

My wolontariusze mamy odprawę 3 maja (piątek) około godziny 18-tej. W sobotę (4 maja) o godzinie 8:00 muszę być do dyspozycji organizatorów. W związku z tym, że odprawa jest 3 maja, a impreza 4 maja, potrzebuję niedrogiego noclegu na jedną noc!

 

Zupełnie nie znam Warszawy, więc mam prośbę. Czy ktoś mieszkający w Warszawie orientuje się czy można wynająć jakiś tani nocleg w granicach 30-40 zł/noc. Musiało by to być w niedalekiej odległości od Łazienek Królewskich, abym nie miał problemu z dotarciem na czas do celu. Może to być hotel lub kwatera prywatna! Wystarczy mi tylko łóżko i dostęp do łazienki!

 

Szukam w internecie pokoi do wynajęcia czy hoteli, ale robię to po omacku, bo nie znam miasta. Jeśli ktoś chciałby pomóc to będę wdzięczny:-) Przemek


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

 

Sprobuj tu, moze cos Ci sie uda znalezc? Moze z innymi wolontariuszami uda Ci sie dogadac i wynajac cale mieszkanie?

 

Tu sa jakis mozliwosci

https://www.noce.pl/SR/index2.php?lang=pl&k=2&pk=6

 

sprawdz jeszcze hostele:

http://www.polish.hostelworld.com/

 

Jakby Ci sie udalo zlapac jakas grupe to moze w Centrum WWa cos by mi sie udalo znalezc - grupe na zasadzie, ze mozna by bylo rozdzielic koszta noclegowe

 

pozdrawiam,

Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tu sa jakis mozliwosci

https://www.noce.pl/...ang=pl&k=2&pk=6

 

sprawdz jeszcze hostele:

http://www.polish.hostelworld.com/

 

 

 

Dzięki Dawid!

 

Znalazłem coś takiego http://www.agrykola-noclegi.pl/pl/s267/Schronisko.html

 

Zna ktoś to miejsce? Wygląda, że to niedaleko od Łazienek Królewskich.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Przemek,,

 

Nie znam samego obiektu ale chyba nie znajdziesz noclegu, który byłby bliżej Łazienek.

Z Parku Agrykola idziesz pod górę ulicami Myśliwiecką, Górnośląską i Piękną. Do Łazienek będzie nie więcej jak 700-800m

 

Pozdrawiam

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemek,

 

Tak jak Mirek mowi, rzut beretem bedziesz miec :) mozesz z rana na lekki jogging sie wybrac :)

 

Festiwal Zaczarowanej Piosenki - moze sie w ogole bedzie odbywac na Agrykoli ? wtedy to bedziesz miec jeszcze krocej :)

 

pozdrawiam,

Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale nie ma tam wolnych miejsc w długi majowy weekend :(

 

Ceny pokoi zwykłych hoteli są od 150 zł wzwyż czyli trzeba przyjąć, że nie ma już tych za 150/dobę.

 

Myślę jeszcze nad opcją https://www.couchsurfing.org/ Będę się musiał zarejestrować do tego serwisu i pewnie w przyszłości będę korzystał na tyle rzadko, że, jak zwykle, zapomnę hasła dostępu.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na couchsurfing to i ja jestem...tem musisz zalozyc profil etc...no i rekomendacje, niby kiedys trzeba bedzie zaczac. Daj mi znac jesli zalozysz, to Ci moge cos napisac, zawsze 1 rekomendacja to lepsze niz 0 rekomendacji...fakt faktem ze couchsurfing w Warszawie dziala calkiem dobrze, wiec jest szansa....zaprosilbym Cie do siebie ale nie ma mnie w Polsce + ja mieszkam po drugiej stronie Wisly, wiec na dojazdy z rana bys troche czasu stracil.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mieszkam po drugiej stronie Wisly, wiec na dojazdy z rana bys troche czasu stracil.....

 

Muszę mieszkać w pobliżu, aby być zawsze na czas!

 

W dużym mieście zawsze ginę i błądzę, a to nie jest czas na błądzenie :) Mogę dojechać autobusem lub tramwajem, ale w prostej linii bez przesiadek, abym się nie pomylił i nie pojechał w przeciwną stronę jak mi się ostatnio zdarzyło podczas pobytu w Krakowie :lol:


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięzcy półfinałów Festiwalu Zaczarowanej Piosenki wyłonieni https://www.facebook.com/mimowszystko Nie udało mi się znaleźć noclegu, więc nie było mnie tam :( Postaram się pojechać za miesiąc na finały do Krakowa :)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-44476-0-69265000-1371054329_thumb.jpg

 

W miniony weekend byłem na 9 Finale Festiwalu Zaczarowanej Piosenki i udzielałem się tam jako wolontariusz. Dobrych zdjęć za wiele nie mam, bo nie miałem zbytnio czasu na pstrykanie, więc wklejam tylko trzy.

Więcej fotek tutaj: https://www.facebook.com/mimowszystko

 

post-44476-0-83481900-1371054376_thumb.jpg

 

Po raz pierwszy byłem na tak dużej imprezie i mimo tego, że minęło już kilka dni nadal jestem pod ogromnym wrażeniem! Tłumy ludzi i mnóstwo się działo w czasie tych dwóch dni, a ja jako wolontariusz nabrałem nowego jakże cennego doświadczenia, które przyda mi się w przyszłości podczas innych imprez gdzie będę wolontariuszem. Kraków mnie zachwyca i czekam tylko na okazję, aby tam wrócić!

 

post-44476-0-54472000-1371054418_thumb.jpg

 

Oprócz wolontariuszy z fundacji MIMO WSZYSTKO czyli tzw. "Zielonych" byli też "Czerwoni" czyli wolontariusze z WOŚP od Jurka Owsiaka. http://www.wosp.org.pl/fundacja/aktualnosci/bylismy_na_10_ogolnopolskich_dniach_integracji_zwyciezac_mimo_wszystko Pokojowy Patrol z WOŚP to instruktorzy, którzy w namiocie "Ratujemy i Uczymy Ratować" udzielali kursów pierwszej pomocy. Muszę powiedzieć, że Czerwoni i Zieloni tworzyli jedność i nie było podziału na my i oni. Tworzyły się między nami przyjaźnie i szkoda tylko, że tak krótko to wszystko trwało. JESTEŚCIE WIELCY, DZIĘKI WIELKIE I DO ZOBACZENIA!!!! Zaczynam myśleć nad tym, by jechać na Przystanek Woodstock i pracować jako wolontariusz. Zastanawiam się tylko czy mam tam jechać jako delegat Zielonych czy jako formalnie Czerwony;-)) Pozdrawiam Przemek


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam małą prośbę!

 

Gdyby ktoś miał taką możliwość by nagrać w telewizyjnej 2-ce Finał Festiwalu Zaczarowanej Piosenki (w sobotę 15 czerwca o 16:55 cz.1 oraz niedzielę 16 czerwca o 15:15 cz. 2) to będę wdzięczny. Chciałbym mieć pamiątkę z tego wydarzenia, a nie mam możliwości technicznych, by sobie to nagrać. Płytkę z nagraniem odbiorę podczas spotkania 22 czerwca! Kto chętny? Odwdzięczę się klubowym gadżetem!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3 maja, a więc w długi weekend, odbędą się w warszawskich Łazienkach Królewskich półfinały imprezy Festiwal Zaczarowanej Piosenki. Wybieram się tam jako wolontariusz, a że jestem spoza Warszawy, będę potrzebował noclegu na jedną noc z 2 na 3 maja.

 

My wolontariusze mamy odprawę 2 maja (piątek) około godziny 18-tej. Muszę uczestniczyć w tej odprawie, by wiedzieć jakie zadanie dla mnie przeznaczono. W sobotę (3 maja) o godzinie 8:00 muszę być do dyspozycji organizatorów. W związku z tym, że odprawa jest 2 maja, a impreza 3 maja, potrzebuję niedrogiego noclegu na jedną noc!
 
Mam w związku z tym małą prośbę. Jeśli ktoś z Warszawy byłby tak miły i przenocował by mnie przez tę jedną noc to będę bardzo wdzięczny. Nie znam Warszawy, więc musiało by to być w niedalekiej odległości od Łazienek Królewskich, abym nie miał problemu z dotarciem na czas do celu. Wystarczy mi tylko kawałek podłogi (będę miał karimatę i śpiwór) oraz dostęp do łazienki!

Pozdrawiam Przemek

 

Ps. Wygląda na to, że udało mi się znaleźć tani Hostel w okolicach Łazienek Królewskich http://reservations.nathansvillahostel.com/Book/BookingEngine.aspx?hotelId=51


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniach 7-8 czerwca 2014, już po raz drugi, uczestniczyłem w wyjątkowym wydarzeniu, a mam na myśli Finał Festiwalu Zaczarowanej Piosenki jaki odbył się w Krakowie. W tym roku była to wyjątkowa, bo jubileuszowa 10 edycja FZP.
    Za tydzień (28.06) w sobotę w telewizyjnej Dwójce o godzinie 16:25 będzie można obejrzeć relację z tego wydarzenia. Zapraszam, bo warto:-))

 

16:25 w TVP2 Festiwal Zaczarowanej Piosenki - Urodziny Zaczarowanej Piosenki

http://www.tvp.pl/program-telewizyjny&sa=U&ei=aIeLU9H0KInY0QW7l4CIBg&ved=0CCEQFjAB&usg=AFQjCNGAmDkVBlHmUWX5IHzhGvWxanuOjA?offset=6


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro o godzinie 16:25 w TVP2 Festiwal Zaczarowanej Piosenki - Urodziny Zaczarowanej Piosenki

 

Oglądajcie jutro :)

 

Wrażenia są niesamowite, gdy ogląda się takie wydarzenie!

 

Gdy się widzi dziewczynę bardzo niskiego wzrostu w duecie z Markiem Piekarczykiem w bardzo pięknej piosence to na plecach ma się tzw. "ciary".


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno obejrzę  :)

Dobrze ,że są tacy ludzie jak Ty !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez katarzyna50
      Witam Wszystkich.
      Ponowie swoje zapytanie odnośnie zegarków Kronos.
      Zaintrygowały mnie te zegarki bo wyglądają dość ładnie, Na tarczach logują swiss made i w niektórych modelach pracują ety 7750. W internecie niewiele można znaleźć na temat tej marki oprócz tego, że założona została w 1930 roku i jest to firma szwajcarsko-hiszpańska.
      Jeśli ktoś wie coś w tym temacie to prosiłbym o jakieś informacje.
      Pozdrawiam
       
      _____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
       
      MOD
       
      Temat przeniosłem i proszę już nie zakładać kolejnych! 
    • Przez wwwalan
      Witam,
       
      czy byłby ktoś w stanie wskazać jaki to zegarek?
       
      Będę bardzo wdzięczny! 
       
      Pozdrawiam serdecznie!


    • Przez pharmacon
      Czy jest może ktoś z Poznania, kto ma sarba 033 lub 035 i chciałby mi się nim pochwalić? Zastanawiam się nad jego zakupem, mam kilka wątpliwości i chciałbym zobaczyć ten zegarek na żywca. Proszę o kontakt na PW w tej sprawie stawiam dobre piwo za pomoc w decyzji .
    • Przez Gondi
      Witam serdecznie wszystkich użytkowników oraz osoby, które śledzą forum "z partyzanta" tak jak ja przez długi okres czasu.
      Jest to mój pierwszy post na forum, dlatego zwracam się z uprzejmą prośbą o wyrozumiałość
      Założyłem ów temat w celu nabycia wiedzy odnośnie modelu zegarka, który zakupiłem jakiś czas temu. 
      Jest to mój pierwszy "staruszek", którego postanowiłem oddać do renowacji. Niestety nie pomyślałem o tym żeby zrobić mu zdjęcia przed zabiegiem :/
      Szukając informacji natknąłem się jedynie na dwa egzemplarze odpowiadające wizualnie mojemu zegarkowi dlatego proszę choćby o kilka zdań, które przybliżyłyby mi w jakimś stopniu jego jestestwo
       
      Za jakość zdjęć przepraszam-były robione przy użyciu telefonu. 
       

       

       

       
      Zdaję sobie sprawę, że najważniejszym elementem jest mechanizm, niestety nie mogę go pokazać gdyż dekiel był w opłakanym stanie i odpadał dlatego po udanym nałożeniu przez zegarmistrza wolę go nie ruszać.
       
      Pozdrawiam.
      Łukasz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.