Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Czy G-shock będzie dobrze wyglądać na kobiecym nadgarstku?

Zastanawiam się nad sportowym zegarkiem do biegania/na siłownię/wyjście na łono natury G-shock casio sportowy zegarek bieganie basen kobieta czerwony. siłownia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 EpicOfWar25

EpicOfWar25
  • Nowy Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 20 kwiecień 2013 - 21:33

Witam,

Oprócz eleganckiego zegarka, którego muszę zakupić, przydałby mi się też zegarek sportowy, do biegania czy na wyjście na siłownię/basen, ale też taki, który założę na jakieś luźniejsze wyjście 'w plener'.

Bardzo mi się spodobał:

Dołączona grafika

<czerwony, a nie nudna czerń, a poza tym ma wskazówki, bo nie ukrywam, że jakoś dziwnie bym się czuła z samymi cyframi, no i jest jakiś>

I tu kieruję do Drogich Panów pytanie - czy taki zegarek dobrze by wyglądał, pomimo swoich rozmiarów, na kobiecym nadgarstku?

Wiem, że część partnerek Panów, również nosi G-shocki - mogą Panowie napisać jakie modele?
  • 0

#2 kacy

kacy

Pozytywnie nakręcony

• Użytkownik
  • 1177 postów

Napisano 20 kwiecień 2013 - 21:37

Co Pani powie o jakimś chronografie? :)
  • 0

#3 EpicOfWar25

EpicOfWar25
  • Nowy Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 20 kwiecień 2013 - 22:02

Ma Pan na myśli jakiś konkretny model :)?

Nie wyobrażam sobie jakiegoś eleganckiego zegarka do uprawiania sportów, bo bym się za bardzo bała, że go zniszczę. A poza tym głupio by to wyglądało, gdybym w zegarku ze skórzanym paskiem biegała. Ale ogólnie to zdecydowanie stoper w zegarku mi nie przeszkadza.

Dlatego też pomyślałam o serii G-shock, szczególnie o zegarkach z analogowo-cyfrowym wskazaniem czasu, bo ogólnie preferuję analogowy, jednak podczas biegów, to takie zegarki są dla mnie uciążliwe - a w cyfrowych łatwiej, nawet podczas ruchu, odczytać godzinę.

Użytkownik EpicOfWar25 edytował ten post 20 kwiecień 2013 - 22:03

• 0

#4 mikolaj78

mikolaj78
  • Użytkownik
  • 6144 postów

Napisano 21 kwiecień 2013 - 09:52

Cześć.
Według mnie podczas uprawiania sportu należy największy nacisk położyć na funkcjonalność/czytelność.
Ten czerwoniak fajnie i wesoło się prezentuje ale w moim odczuciu jest słabo czytelny.
Może pomyśl nad takim G : http://www.casio-pol...7er-p-6556.html
lub http://www.casio-pol...7er-p-7542.html
Białaski świetnie wyglądają.
Jeśli ma też być analogowe wskazanie czasu to ten jest czytelniejszy no i czerwony :
http://www.casio-pol...-4b-p-7500.html

Użytkownik mikolaj78 edytował ten post 21 kwiecień 2013 - 09:58

• 0

#5 EpicOfWar25

EpicOfWar25
  • Nowy Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 21 kwiecień 2013 - 13:47

W sumie ma Pan rację.

Białe zegarki wyglądają fajnie i są czytelne.

Dziękuję bardzo!
  • 0

#6 mikolaj78

mikolaj78
  • Użytkownik
  • 6144 postów

Napisano 22 kwiecień 2013 - 09:09

Proszę Cię tylko bez "Panowania" bo strasznie staro się czuję a prawdopodobnie między nami jest tylko 10 lat różnicy. :)

Użytkownik mikolaj78 edytował ten post 22 kwiecień 2013 - 09:09

• 0

#7 Burns

Burns

Burns

• Użytkownik (no_required_posts)
  • 11873 postów

Napisano 22 kwiecień 2013 - 12:16

Sugerowałbym zakup czegoś z serii Baby-G, które prezentuje @mikolaj78 - męskie (a zwłaszcza ten model, który prezentujesz) potrafi przytłoczyć większość kobiet (nie mówię o kolorze a wielkości męskiej linii)/

Użytkownik Burns edytował ten post 22 kwiecień 2013 - 12:34

• 0

#8 Mirosuaw

Mirosuaw
  • Użytkownik
  • 5654 postów

Napisano 22 kwiecień 2013 - 12:24

Niewiele jest kobiet na forum, dlatego tym bardziej chętnie odpowiadamy na Wasze pytania ;)
Moja rada jest podobna jak Kolegów, G-Shock będzie odpowiedni do wszelkich sportów, a jednocześnie biały kolor podkreśli kobiecość. Ten czerwony z pierwszego postu moim zdaniem jest zbyt rzucający się w oczy, kolor szybko się znudzi. Biały jest delikatny i uniwersalny.

Proszę Cię tylko bez "Panowania" bo strasznie staro się czuję a prawdopodobnie między nami jest tylko 10 lat różnicy. :)

Mariusz, jaka jest różnica zależy od tego czy liczby w Waszych nickach oznaczają wiek, czy rocznik :P
Niezależnie od tego na forum wszyscy mówimy sobie "na ty".

Użytkownik Mirosuaw edytował ten post 22 kwiecień 2013 - 12:28

• 0

#9 mandaryn44

mandaryn44
  • Użytkownik
  • 1776 postów

Napisano 22 kwiecień 2013 - 22:52

Jeśli mogę wyrazić swoje zdanie, to gieszoki wyglądają na damskich rękach obłędnie. Nie wiem czy inni koledzy się ze mną zgodzą ale kobieta z takim zegarkiem to naprawdę fajne zestawienie. Moja żona ma baby-g, białego i powiem Wam, że mniam :P. Także koleżanko przymierzaj, przymierzaj i zobaczysz po męskich reakcjach. PS. Mam nadzieję, że moja wypowiedź nie zabrzmiała seksistowsko :o
  • 0

#10 mikolaj78

mikolaj78
  • Użytkownik
  • 6144 postów

Napisano 23 kwiecień 2013 - 01:22

Mirek,jak to przeczytałem to tak mnie w krzyżu łupnęło,że...normalnie lat mi przybyło ;)
  • 0

#11 EpicOfWar25

EpicOfWar25
  • Nowy Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 23 kwiecień 2013 - 17:42

W takim razie bardzo dziękuję Wam za rady.

Jeszcze chciałabym się dowiedzieć czy te białe paski szybko się brudzą/zmieniają barwę? Bo tak mnie naszło, że może lepiej kupić może mniej kobiety, ale bardziej uniwersalny czarny kolor?

A co się tyczy 25 przy nicku, to data urodzenia, a nie liczba lat ;). Lat mam niewiele, aczkolwiek kilka oczek mniej ;).

Użytkownik EpicOfWar25 edytował ten post 23 kwiecień 2013 - 17:44

• 0

#12 Burns

Burns

Burns

• Użytkownik (no_required_posts)
  • 11873 postów

Napisano 23 kwiecień 2013 - 17:47

jak pokazuje to forum nię ma bata, zeby bialy nie lapal przebarwień. Pierwsze zauwazysz juz pewnie przed skonczeniem 6 miesiecy
  • 0

#13 EpicOfWar25

EpicOfWar25
  • Nowy Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 23 kwiecień 2013 - 17:55

No właśnie.

Dlatego bardziej bym się chyba jednak kierowała w stronę czarnego wydania GS.
  • 0

#14 Pablos_

Pablos_

...

• Użytkownik
  • 2083 postów

Napisano 23 kwiecień 2013 - 19:45

jak pokazuje to forum nię ma bata, zeby bialy nie lapal przebarwień. Pierwsze zauwazysz juz pewnie przed skonczeniem 6 miesiecy

Matowe białe łapią, lakierowane nie. Baby-G mojej żony noszony mega intensywnie ponad dwa lata nie ma żadnego przebarwienia, jedynie szlufka (matowa) zrobiła się ciemno szara. Mój biały G również nie łapie innych kolorów.
  • 0

#15 john.doe

john.doe
  • Użytkownik
  • 1132 postów

Napisano 23 kwiecień 2013 - 20:09

Może coś z g-shock mini:
http://global.rakute.../casio/g_shock/

Ostatnio znajoma stała się posiadaczką takiego czasomierza, wygląda bardzo dobrze na kobiecej ręce i nie ma problemu z wielkością.
  • 0

#16 Wanis

Wanis
  • Nowy Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 26 styczeń 2018 - 01:10

A może taki casio g shock damski . Model sportowy i do tego typowo kobiecy kolor, myślę, że prezentowałby się świetnie.

Użytkownik Wanis edytował ten post 26 styczeń 2018 - 01:11

• 0

#17 trollu

trollu
  • Użytkownik
  • 1906 postów

Napisano 26 styczeń 2018 - 01:13

dopiero styczeń a tu od razu wysoko ustawiona poprzeczka w kategorii "odkop roku". Złoty szpadel już się szykuje 

• 0

#18 Gość_Kowal_86_*

Gość_Kowal_86_*
  • Gość

Napisano 26 styczeń 2018 - 06:33

Nie wiedziałem, że jest taki konkurs. Może sami poszukamy najstarszych tematów do "odświeżenia". Do wygrania złoty szpadel lub urlop od forum ;)

Użytkownik Kowal_86 edytował ten post 26 styczeń 2018 - 06:33

• 0

#19 albiNOS 01

albiNOS 01
  • Użytkownik
  • 917 postów

Napisano 26 styczeń 2018 - 12:10

Myślisz, że w 5 lat ktoś zdążył, przepraszam, zdążyła już coś kupić?

Użytkownik albiNOS 01 edytował ten post 26 styczeń 2018 - 16:34

• 0

#20 trollu

trollu
  • Użytkownik
  • 1906 postów

Napisano 26 styczeń 2018 - 18:07

Kobiety bywają niezdecydowane ale czy aż tak?
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: G-shock, casio, sportowy, zegarek, bieganie, basen, kobieta, czerwony., siłownia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych