Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

To jednak nie dowodzi, ze Ci ludzie wspomagaja sie farmakologicznie. W ich przypadku jaki ma to sens ? Rozwalone nerki i watroba za kilka mniut na pudle i koszulke z logo sponsora ?

Sens , nie ma sensu .

 

W GFNY Gdynia ma być sprwdzana czołówka i wyrywkowo wszyscy zawodnicy. Więc problem w amatorskich wyścigach chyba istnieje.

Problem w amatorskich zawodach występuje na pewno.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bralem tego pod uwage, ze na poziomie amatorskim mozna sie wspomagac, do momentu az kaido2 o tym napisal. Wydawalo mi sie to dotychczas pozbawione sensu, poniewaz ten typ wspolzawodnictwa odbieralem jako chec sprawdzenia samego siebie, a nie udawadniania innym za wszelka cene, ze jest sie lepszym.

Raczej bym sie spodziewal, ze takich zawodnikow lepiej przed startem wydmuchac niz na mecie wreczac pojemniki na mocz :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poruszany temat "wspomagania" to temat rzeka, istnieje wile specyfików które nie są uważane za "wspomaganie twarde", np. zioła które poprawiają absorbcję tlenu na poziomie komórkowym, poprawiają wydolność, transport składników, wytrzymałość itp. itd. tego jest cała masa. Pomijam fakt iż wielu zawodowców i amatorów stosuje to nagminnie, to prawdziwy wyścig zbrojeń  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GFNY Gdynia ma być sprwdzana czołówka i wyrywkowo wszyscy zawodnicy. Więc problem w amatorskich wyścigach chyba istnieje.

 

Oczywiście że istnieje. W zeszłym orku złapano w Francji amatora który miał ukryty motor w ramie. Jego złapano a ilu nie? Jeśli idzie o środki farmakologiczne to też funkcjonuje. Nie wszystkie imprezy sprawdzają startujących a każda impreza ma nagrody i prestiż zwycięstwa. A w krajach Europy Zachodniej czy w USA nagrody są takie że można z tego żyć. Szczególnie w USA.

 

A jak już pisaliście - ambicje ludzi są ogromne, a człowiek może sobie wszystko usprawiedliwić: "Inni też biorą doping", "Jeśli zawodowcy biorą to ja też mogę/powinienem", "Przecież to nie jest doping co ja robię", itd, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do serca - najczęściej można spotkać info o młodych piłkarzach. Ogólnie - nawet tempo wzrostu w wieku dojrzewania sprawia kłopoty, serce często nienadąża itd. Zawał serca w wieku 20 lat z tego co wiem jest praktycznie nie do odratowania.

A doping - tak jak wyżej - ambicje. Ilu ludzi startuje w zawodach kulturystycznych a ilu bierze sterydy? Ludzie chcą być lepszi niż inni i tyle. Wyścig szczurów. Każdy z nas w nim uczestniczy tylko niewszyscy się angażują w tym samym stopniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może za późno wziąłem się za sport to i perspektywa inna. Ale mi wystarczył jeden upadek na zawodach, dwa lata temu. Kiedy pomyślałem o konsekwencjach to już wiedziałem że nie będę się ścigał dla wyniku. Upadłem przy prędkości tylko ok. 25-30 km/h. Skutek to połamany kask, lekkie wstrząśnienie mózgu, silne stłuczenia połowy ciała, kilka/kilkanaście sesji rehabilitacji bo po wyleczeniu właściwych uszkodzeń naprawiałem drugą część ciała bo wyszły kolejne uszkodzenia w wyniku przeniesień kompensacyjnych. Dwa po tym wydarzeniu spędziłem w łóżku dosłownie nie mogąc się odwrócić z boku na bok. Zacząłem myśleć o konsekwencjach innych takich wypadków. Krótkotrwałych: nieobecności w pracy kiedy się prowadzi firmę nawet jeśli jako wspólnik, skutki dla rodziny, koszty leczenia i naprawy/wymiany sprzętu. Długoterminowych/trwałych: trwałe uszczerbki na zdrowiu. Przeszło mi ściganie. Dlatego ja się przestałem angażować już na początku. Ale może to moja słaba psychika... A może po prostu nie mam silnego pociągu do rywalizacji. Tylko po co?

 

A może zły sport wybrałem? :D Jak się człowiek przewróci biegając to konsekwencje są mniejsze?  :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej panowie, szukam jakiś dwóch rowerów, ale w tej dziedzinie mam zerowe doświadczenie. Może doradzi ktoś za czym warto się rozejrzeć?

 

Jeden ma być górski, drugi może być miejski. Takie żeby w wolny dzień skoczyć nad jezioro i tego typu wycieczki. Z jakiś wymogów, to głównie żeby rama nie była wysoko, co by się łatwo na niego wskakiwało i zsiadało. Budżet 800-1000 za sztukę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

mam kłopoty z sercem ale jeżdżę, nie potrafię sobie odmówić...

To się nazywa uzależnione i się leczy

 

informatykami

Ta zniewaga krwi wymaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta zniewaga krwi wymaga.

Jestes dezinformatykiem ? To byly przypadkowe przyklady.

Jezeli jednak nadal jestes urazony to mozesz postawic flaszke, albo chociaz dwie i bedzie dobrze :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę przeszkód podaj czas i miejsce zbiórki.

A co do zbiórki. W maju odwiedzam Gdańsk i Wrocław. Są chętni?

Edytowane przez suqub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MellWett potrzebujesz 2 rowerów? gdzie chcesz nimi jeździć? Na wypad na jezioro na piknik mtb niepotrzebne. Inna sprawa że mtb do 1k zł to z używką będzie "tak sobie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiało zapytam..

Nikt na moje filmy nie zerknął ;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja obejrzalem oba odcinki, ale malo tam dialogow i obsada jakas tak mi nie znana :) Na szosie jakos bardzo bujalo ta kamera


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja parę minut odcinka z szosą w tle oglądałem. Zjazd trzymał w napięciu. Widać było szalencze próby omijanie dziur w drodze. Do tego jeszcze ten piasek na skraju pasa. Istny thriller

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

suqub - jak Gdańsk odwiedzasz to ja się zgłaszam do zbiórki :)

egzo18 - przecież jeden z użytkowników wystawił Ci "recenzję" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umówiony znak, sygnał. Czapką przy moście Ci pomacha :)

 

Tanie rowery około 1000 zł robi Kellys pod marką Alpina.


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Umówiony znak, sygnał. Czapką przy moście Ci pomacha :)

Cfana bestia, rozgryzłeś mnie. Klasyka kina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieśmiało zapytam..

Nikt na moje filmy nie zerknął ;)?

 

suqub - jak Gdańsk odwiedzasz to ja się zgłaszam do zbiórki :)

egzo18 - przecież jeden z użytkowników wystawił Ci "recenzję" ;)

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/89498-jakimi-rowerami-jezdza-czlonkowie-forum/page-610?do=findComment&comment=2250387

 

ale inni dragami się zajęli  :P

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@suqub, mtb ciekawsze :) Jak w jednym momencie pogonił mnie szczekacz i dostałem turbo z automatu.

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrze ale na telefonie średnio lubię oglądać filmy a na razie nie mam dostępu do kompa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę na przyszłość mocniej szelki zapinać.. Patrzę na ten film i tak se myślę " na cholerę ci ten full? No na cholerę..? Będzie się marnował "

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może zły sport wybrałem? :D Jak się człowiek przewróci biegając to konsekwencje są mniejsze? :D

Ależ oczywiście, zwłaszcza jak trenujesz ultra trail i spadniesz z grani :) albo podczas ostrego zbiegu drzewo zacznie zbliżać się z nadmierną prędkością :)

 

egzo,filmy-MTB fajny i ładne tereny, szosa jak mawia dzisiejsza młodzież, mnie nie nawilża, może dlatego że kompletnie się na tym nie znam.

Edytowane przez to tamto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.