Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

A czym on podpadl sycylijskiej mafii, czy to ruska blokada na kolo ? :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rower to pikuś. Pokaż ROWERZYSTĘ :lol:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rowerzysty nie widziałem  :P

a takie rzeczy się dzieją jak do piwnicy wleje się niechcący trochę betonu z budowy  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Egzo, pisałeś, że po wywrotce rower odbijał się jak piłka a ja wspomniałem o dociążeniu roweru, żeby się tak nie zachowywał. W zeszłym tyg widziałem gotowe rozwiązanie tego problemu  :lol:

 

:P

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie widelec sztywny MOSSO M3 PRO nada sie dla 100u kg chlopa do roweru mtb na szutry czy za slaby ? Za delikatny .? Wychodzi mi 2cm roznicy w geometri . duza roznica ? Odczuje to ?

Rower teraz jak stoi ma 510mm na luzie

Po odjeciu sagu wychodzi jakies 490mm

Widelec MOSSO M3 PRO ma 470mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2cm jest do przeżycia, to przekłada się na 1 stopień w kącie główki ramy czyli będzie już 7 z przodu - rower będzie bardziej żywiołowo reagował na ruchy kierownicą, dla niektórych to oznacza większą nerwowość ale wszystko w granicach rozsądku. Wagę utrzyma, ograniczenia wagowe głównie są dla kół, widelec sobie poradzi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten widelec jest w rozsadnych pieniadzach i jak by mi nie podeszla jazda na sztywnym moglbym wrocic do amora

 

Trollu jak szukales widelca do swojego x calibra jakie brales pod uwage ?

Edytowane przez revolta4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie widelec sztywny MOSSO M3 PRO nada sie dla 100u kg chlopa do roweru mtb na szutry czy za slaby ? Za delikatny .? Wychodzi mi 2cm roznicy w geometri . duza roznica ? Odczuje to ?

Rower teraz jak stoi ma 510mm na luzie

Po odjeciu sagu wychodzi jakies 490mm

Widelec MOSSO M3 PRO ma 470mm

To jest idealna sytuacja......

.

.

.

.

Żeby założyć baranka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty juz mnie nie prowokuj :)

Edytowane przez revolta4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie Mosso ale ja chyba zaryzykowałbym węglowy Toseek z ali. Co do baranka - tak jak pisałem na szajbajku - napęd komplikuje sprawę. Heble hydro - kwestia kasy ale ciągu linki nie przeskoczysz. Inna sprawa, że nie wiem czy są hydro klamkomanetki na napędy 9s. Ja u siebie miałem kasetę 9s więc jakoś by to banglało ale trzeba by przejść na heble mechaniczne, choćby ze względu na koszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego w ghoscie nic nie bede kombinowal.jak by nie bylo problemow technicznych i wyszlo 600zl to tak . odpuscilem

Mysle o treku zeby zrezygnowac z amora (o ile sie da ) i sprobowac sztywniaka nie tracac przy tym geometri rowerka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie Mosso ale ja chyba zaryzykowałbym węglowy Toseek z ali. Co do baranka - tak jak pisałem na szajbajku - napęd komplikuje sprawę. Heble hydro - kwestia kasy ale ciągu linki nie przeskoczysz. Inna sprawa, że nie wiem czy są hydro klamkomanetki na napędy 9s. Ja u siebie miałem kasetę 9s więc jakoś by to banglało ale trzeba by przejść na heble mechaniczne, choćby ze względu na koszty.

Giant ma jakiś paten łącznika zwykłych klamkomanetek z układem hydraulicznym. Przyjrzyj się temu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisałem o tym. Oglądałem to w Anyroadzie. Kwestia czy idzie to dostać i za jakie pieniadze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylę, że na zasadzie znajomego serwisanta idzie to dostać i nie powinno to majątku kosztować 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film. 

Zjazd na Pleśną. 

A żeby zjechać to trzeba było wyjechać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film. 

Zjazd na Pleśną.

Obejrzałem do samego końca. I nic się nie działo :huh:

A zegarek twardo na łapie ... B)


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co się miało dziać ? 

Gleba już była jedna w tym sezonie :P

 

Film mi prędkość przekłamał . Większość zakrętów była z prędkością około 50km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co się miało dziać ? 

Gleba już była jedna w tym sezonie :P

 

Film mi prędkość przekłamał . Większość zakrętów była z prędkością około 50km/h

A jakaś kura mogła wpaść pod koła. Byłby rosół :)

Ja najszybciej zjeżdżałem jak wracałem z takiej góry w Gołdapi. Jest tylko jedna, więc ci co mają  wiedzieć to wiedzą o co chodzi. Wjeżdżałem pierwszy raz na ostatnim tchnieniu, potem już za każdym razem było lepiej. A potem hejjjaaaa. I przy ok. 50 km/h rowerem MTB zaczynało bujać. Nie próbowałem bić rekordów :P


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie jechałem z maksymalną prędkością.  55 km/h nie przekroczyłem. Nie kładłem się na ramę mocno, bo kamera. 

Szosą miałem maks około 70km/h

Na mtb 60 km/h

 

@to tamto noga ok

Edytowane przez egzo18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.