Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

spy-gratuluję, kawał dobrej zupelnie nikomu niepotrzebnej roboty ;)

Mógłbyś rozwinąć te swoje przemyślenie ? :huh:

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spy a stravy nie używasz? Jak masz ścieżkę gps to chyba można to przekonwertować na stravę, tam nachylenia pokazuje  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stravę mam, tam wszystko jest. Chodziło mi o to, że dosyć stromo było :)

Ludziom Wahoo przełącza się automatycznie na pauzę na tym podjeździe. U mnie się nie wyłączył ale z nachyleniem miał problem. Pewnie trochę za wolno jechałem.

 

spy-gratuluję, kawał dobrej zupelnie nikomu niepotrzebnej roboty ;)

E tam, po czymś takim inne podjazdy są już niestraszne :) Edytowane przez spy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Udało mi się podjechać na Monte Zoncolan podjazdem z Ovaro. Dosyć wymagająca trasa.

Gratuluję. Jednak nie sądzę aby był to przypadek a celowe działanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Udało się" w sensie, że nie zawróciłem po pierwszym kilometrze, chociaż miałem wielką ochotę to zrobić. Sam dojazd do właściwego podjazdu może zniechęcić.

Ale trochę przypadku w tym też jest. Mieliśmy wjeżdżać na Grossglockner ale śnieg i deszcz trochę nam zapał ostudził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odgrażałem się żonie że następnym razem zaatakuję na rowerze górę św. Jura k. Makarskiej w Chorwacji. Trafiali się rowerzyści po drodze, i owszem. Tylko zaaferowany prowadzeniem auta nie zwracałem ku nim nadmiernej atencji. No i czy na rowerze nie spalił by hamulców zjeżdżając, hamowania silnikiem nie ma :o


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obiecałem, że na urlop nie wezme rowerza...no ale juz wróciłem :D

 

pogoda do dooopy...na początku nie padało ale ostatnie 27km w deszczu, wiadomo z cukru nie jestem ;)

 

IMG_20180715_115955_566.jpg

 

 

IMG_20180715_131558_196.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba z cukrza :)

 

@spy, nie ma co gadac, gratuluje podjazdu, dobrze, ze sa serpentyny bo moglbys miejscami tracic przyczepnosc :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslę, że bez sperpentyn mało kto wytrzymał by psychicznie. Ja jechałem tylko do następnego zakrętu :)

Wmawiałem sobie, że tam już musi być bardziej płasko... było na odwrót.

Mieszkając w Warszawie trochę ciężko się przygotować na jakiekolwiek górki. Pomijając już taką ścianę.

Jedyny trening to lekkie pofałdowanie na GFNY w Gdyni (świetna trasa i organizacja, tak przy okazji).

Edytowane przez spy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Mustang 27.5 ma faktycznie najlepszy osprzęt spośród innych rowerków w tym przedziale... obawiam się tylko, że najmniejsza rama 17" będzie jednak za duża pod wzrost 158 cm... myślałem raczej o ramie 15-16".

 

RG

Ty się przejedź lepiej do Media Expert, tam masz Indiany ( Krossy) 40% taniej :)

Powaga..

Przypadkowo oglądałem, mają rowery 27,5.

 

A co do Krossa, bo i ramę  z trekkinga 18-to letniego katuję ( tak wiem wtedy robili porządne) to nie ma do czego się przyj..ć . Piękna nie jest, ale zadanie swe spełnia. Kumpel ma ramę z Levela z przed kilku lat i jest sztywna i lekka.

Gówna trafiają się każdemu, nawet najlepszym więc nie ma co patrzeć  przez pryzmat jednej sztuki.

Kross, Merida jeden ch.., ten sam chińczyk, jak wielu zresztą zacnych producentów z tego przedziału.

Brać to co wychodzi najkorzystniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądam teraz tdf na Eurosporcie i mówili o tym, jutro ma być jakaś konferencja prasowa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie siedzę w kolarstwie więc dla mnie to świeży temat  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie siedzę w kolarstwie więc dla mnie to świeży temat  ;)

Ja też nie , dlatego zajebabałem sobie dzisiaj kilku kolarzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok kilku dni mówią.

Dzisiaj bardzo ciężki etap na TdF.

 

Co za rzeź ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet bardzo...

dcd0946d220d819e151ffeedc98e5b4d.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się podjechać na Monte Zoncolan podjazdem z Ovaro. Dosyć wymagająca trasa.

Zmieniłem tylną przerzutkę na 11-32 (przód 52-36) a i tak było koszmarnie. Na 36-28 bym nie wjechał.

Wahoo przez większość podjazdu nie pokazywał nachylenia.

 

attachicon.gif1-IMG_20180629_143258.jpg

 

attachicon.gif3-Screenshot_20180715-001213.jpg

 

G18_T14_S05_Zoncolan_alt_jpg.jpg

 

Spy- szacun, piękny podjazd, w małopolsce trochę podjazdów jest, a wiem jak psycha siada, jak "za następnym jest dalej pod górę.." :) teraz ujeżdzam mazowsze, ale tu płasko i wszędzie szybko, tym bardziej podziw za trasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.