Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robnyc

Jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

U mnie też. Ale od 11tej. A skoro tak, to o 5.30 za kierownicę łapię i jadę mózg zresetować ?‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, fidelio napisał:

 

Nie było. W Lidlu z Wedla było max. 64%. Ale to dobry woltaż, zalecany przecież przez epidemiologów ?

Mogą być kłopoty z wypróżnieniem po takiej diecie ?


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
20 minut temu, Jędrula.wawa napisał:

Mogą być kłopoty z wypróżnieniem po takiej diecie ?

 

Andrzej, ja mam metabolizm kolibra. A do tego takie wydatki energetyczne na rowerze, ze mój przewód pokarmowy działa wzorcowo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zawsze jest dobry czas na rower ?

IMG_20200501_090834_629.jpg

IMG_20200501_090834_633.jpg

IMG_20200501_090834_653.jpg

IMG_20200501_090834_630.jpg

Screenshot_20200501_091445_com.endomondo.android.jpg

Screenshot_20200501_091436_com.endomondo.android.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, fidelio napisał:

Zawsze jest dobry czas na rower ?

 

Fajne foty :)

Ta z cieniem najbardziej się podoba ?


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio
10 minut temu, Jędrula.wawa napisał:

Fajne foty :)

Ta z cieniem najbardziej się podoba ?

 

Dzięki. Pomyślałem sobie, że skoro i tak niezależnie od dnia budzę się wcześnie, to pojeżdżę sobie, zanim rodzeństwo zwali się na majówkę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem, czy gratulować Tobie, czy współczuć ... ?


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ten kto wolny, nad swym losem nie płacze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć forumowicze, na początku roku typowałem do zmiany mojego Kellysa Oxygen 26" na coś "lepszego" - budżet oscylował na 3500/4000.

Po głębszych przemyśleniach oraz bardziej zachowawczo pod względem finansowym  doszedłem do wniosku że na wyjazdy z dziećmi na ścieżkę, las, park wystarczy mi tak naprawdę coś bez fajerwerków.

Jako że na 26" wyglądam i czuję się jak na rowerze zbyt małym, pod lupę wziąłem 29" - modele stricte bazowe, i tutaj zapytanie do Was Szanowni forumowicze czy do jazdy typowo rekreacyjnej wystarczą poniższe ?

 

 

Dobre ceny w mojej opinii i marki sensowne, mam świadomość że nie dostaję zbyt wiele - niemniej niewiele wymagam w temacie roweru ;)

 

Specialized Rockhopper Comp 2019 - 1999 PLN

 

Kellys Madman 50 2019 - 1500 PLN.

 

Lub Kross Level 2.0 2018 - 1600 PLN.

 

 

Dziękuję za wszelkie sugestie.

Raz jeszcze podkreślę że jazda w 100% rekreacyjna jako opiekun dzieci.

https://www.greenbike.pl/rower-gorski-specialized-rockhopper-comp-2019-ostatnie-sztuki-p-3194.html

 

https://www.greenbike.pl/rower-gorski-kellys-madman-50-29-2019-p-3485.html

 

 

https://www.greenbike.pl/rower-gorski-kross-level-20-29-hydraulic-blue-2018-outlet-p-3030.html

Edytowane przez Pajak80

"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstałem o nieludzkiej godzinie, bo miało padać... i oczywiście nie pada ?

 

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem swojego Gianta XTC i zostałem z trekkingiem, ale już mnie nosi i jednak czuję pewien niedosyt/dyskomfort w posiadaniu jednego rowera :D

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, fidelio napisał:

Zawsze jest dobry czas na rower ?

 

 

 

Cześć, Świetne masz te błotniki, gdzie można takie nabyć? 


EDOX C1 DIVER 70157 3 NIN, SEIKO SAMuRAJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tommly napisał:

Chopy sprzedałem swojego Gianta XTC i zostałem z trekkingiem, ale już mnie nosi i jednak czuję pewien niedosyt/dyskomfort w posiadaniu jednego rowera :D

 

Zastanawiam się czy nie kupić jakiegoś fulla? Na nówki sztuki z wyższej półki, jak kolegi: EGZO, czy BURNSa mnie nie stać w dobie kryzysu ;),

ale co powiecie np. na coś takiego:

- używka SNABB: https://www.olx.pl/oferta/ns-snabb-roz-l-27-5-CID767-IDErvIx.html

- nówka DECATHLON - rewelacyjna cena: https://www.decathlon.pl/rower-mtb-st-900-s-275-id_8500764.html

 

- ewentualnie używany CANNON, choć to już nie full, no i boję się, że jednak rozm. M to troszkę za mało na 182cm i 78kg: https://www.olx.pl/oferta/rower-gorski-cannondale-beast-of-the-east-kola-27-5-lefty-2017-rok-CID767-IDEs6Lp.html

- a może jednak znowu góral, np. SCOTT SCALE 970: https://www.olx.pl/oferta/rower-gorski-scott-scale-970-model-2020-CID767-IDDio7X.html 

lub używany SCALE 960?

Masz rozrzut..

Enduro na dużym skoku.. btwin ful ala xc..

Fajne xc cannondale..

Najpierw zdecyduj co od roweru chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

egzo masz rację poza tym, że ten Cannon to raczej nie xc :P wszędobylski trailowy ht raczej. Ale fakt - każdy rower z innej parafii - w takim wypadku najlepiej kupić najładniejszy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, trollu napisał:

egzo masz rację poza tym, że ten Cannon to raczej nie xc :P wszędobylski trailowy ht raczej. Ale fakt - każdy rower z innej parafii - w takim wypadku najlepiej kupić najładniejszy 

A racja. Bo tylko rzuciłem okiem na cannondale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, egzo18 napisał:

Masz rozrzut..

Enduro na dużym skoku.. btwin ful ala xc..

Fajne xc cannondale..

Najpierw zdecyduj co od roweru chcesz.

Zgadza się, rozrzut duży ... cenowy również (im mniej tym lepiej, ale bez przesady). Tak jak pisałem wcześniej ujeżdżałem Gianta XTC, ale z racji wieku trzeba się było pożegnać. Zależy mi na delikatnym terenie, hopki, las, górki i single sporadycznie. Rower weekendowo-rekreacyjny, na co dzień trekking.

Po głębokiej analizie OLX ? w grę wchodzi głównie SCOTT Scale 960/970, SPECIALIZED (Stumpjumper lub Rockhopper)

A ten?

https://www.olx.pl/oferta/specialized-stumpjumper-fsr-l-CID767-IDDXESM.html

 

 


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I mamy znowu xc.. vs ścieżkowiec.

Ja bym brał scotta. Zakup fula z olx to może być mina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xc w tym wypadku to będzie najgorszy wybór. Dla przeciętnego człowieka xc to takie coś do wszystkiego - pojedzie do sklepu po bułki, do parku i do kościoła. Tylko jeśli ma dawać fun a do przemieszczania się z pkt A do B mamy inny stosowniejszy rower - to po kiego diabła pchać się w xc? Miałem xc, zamieniłem go na gravela i fulla, Egzo - miałeś xc, masz szosę i fulla - ale komuś polecasz xc :P

Każdy zakup na olx to może być mina - nie ważne czy full z uszkodzonym widelcem czy szosa z pękniętą ramą. Kupować z chłodną głową, założyć sobie jakiś budżet na jakieś poprawki - tak jak z kupowaniem używanego samochodu - i tyle

 

https://www.facebook.com/RedBullBike/videos/577833772848688/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, no panowie wybor jest prosty. 
Nie masz rowera nad gravela :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, egzo18 napisał:

Lepiej mieć parę ;)

O tym, to ja doskonale wiem :D

No nic będę szukał i oglądał, oglądał i szukał, oczywiście w miarę możliwości #stayhome :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 6 myślę, że wystarczy.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.