Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Aukcja na rzecz WOŚP

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Zegarek dla Komunisty

poszukiwanie zegarka zegarek komunia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
42 odpowiedzi w tym temacie

#41 kargo

kargo
  • Nowy Użytkownik
  • 12 postów
  • Gadu-Gadu: 5142015

Napisano 11 maj 2013 - 09:01

Dziękuję wszystkim za pomoc i wszystkie sugestie , mam wrażenie że trwa wojna szwajcar - japończyk. Ale to dobrze bo bo to tylko znaczy że na rynku jest mnóstwo świetnych zegarków. Tym razem postawiłem na szwajcara , mam nadzieję że nie będzie lipy i że zegarek nie będzie leżał w szafie przez najbliższe 10 lat. Znalazłem coś uniwersalnego w bardzo dobrej cenie, do pływania i do zabawy o sportowym wyglądzie,niestety musiałem dorzucić jeszcze troche kasy ale sikor jest przepiękny http://prezencik.pl/...4171104700/2512 .Wydaj mi sie że jednak g-shock był za duży.
  • 0

#42 bilbo

bilbo
  • Użytkownik
  • 186 postów

Napisano 11 maj 2013 - 12:54

"...mam wrażenie że trwa wojna szwajcar - japończyk. Ale to dobrze bo bo to tylko znaczy że na rynku jest mnóstwo świetnych zegarków. Tym razem postawiłem na szwajcara ..."

Śmiechu warte. Od początku miałeś w nosie wszystko co było pisane i proponowane o ile nie było szwajcarskie. Szkoda, że w temacie nie zawarłeś "SZWAJCARSKI zegarek dla komunisty" - oszczędziłbyś czas i starania ludzi co wyszukiwali i doradzali Ci w zegarkach innych niż szwajcarskie. 1400zł za kwarca, który nie jest ani kinetic czy chociażby synchronizowany z czasem zegarów atomowych a jedynie za napis "swiss made" ... Odpuszczam w tym temacie, bo mam wrażenie, że piszę w jakimś obcym języku.

Użytkownik bilbo edytował ten post 11 maj 2013 - 12:56

• 0

#43 Polandd

Polandd
  • Użytkownik
  • 319 postów

Napisano 11 maj 2013 - 23:07

dla dzieciaków to zegarek z bajerami bo sam pamiętam że każdy z nas chciał mieć zegarek aby było co naciskać .
Dlatego uważam propozycje bilbo za najlepszą .
Wybrałeś jak wybrałeś zegarek porządny Swiss made ;)
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zegarek, komunia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych