Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość artpl

okradziono mnie

Rekomendowane odpowiedzi

bez kitu poprostu strach cokolwiek miec :D okropienstwo. przynajmniej jest niemale prawdopodobienstwo ze ktos bedzie to sprzedawal i wtedy wpadnie ( oby) takich zegarkow nie ma w polsce wiele ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz Paluszek

szczerze współczuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy głębokiego współczucia. Mam nadzieję że sk.... skończą w kryminale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera, co tu mowic jeszcze. Naprawiam sprzet foto. To zadam znajomym po fachu namiar na canona. Tyle moge teraz


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi przykro. Będę uwaznie przeglądał serwisy aukcyjne. Może coś wypłynie.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak mi słów. :cry: Zaczynam przeglądac net... może któryś z nas coś namierzy :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech Jeżewicz
post-0-0-05090600-1330629008.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość artpl
strasznie i przykro :cry:

 

zawiadomiłeś joerga o kradzieży stowy ? może zamieścić info na WUS i Watchtime ?

 

piotrek

 

 

Niestety nie, podaj linki a zrobię to jak tylko znajdę wolna chwile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość artpl

Dziękuje Wam wszystkim za wyrazy solidarności, to mnie wzmacnia, i oby dla Was było przestrogą. Jako ciekawostkę napisze że w tej samej szafie leżało kilkanaście męskich Glashutte, Girard Perreguax i jedna Omega i to zostało... została kamera video, komputer, monitor LCD, obiektywy do aparatu... pewne cechy wskazują że złodziej był mocno wystraszony i dość szybko opuścił mój dom. Policja zabezpieczyła nie mało śladów więc jest całkiem spora szansa na pozytywny finał tej sprawy. Każdemu kto zaczyna zbierać co cenniejsze przedmioty radzę rozpoczynac przygodę od montażu alarmu, ja to zrobię dopiero teraz, troszke za późno... :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrazy współczucia Arturze z powodu tej tragedii.

 

Niestety, czasami tak bywa że uczymy się na własnych błędach :cry:

 

Mam nadzieję, że całą sprawa zakończy się pomyślnie, i wkrótce będziesz wspominał ją z lekkim sercem i sumieniem oraz sejfem i alarmem w domu :idea:

 

Co do włamywaczy, nie będę oryginalny, i napiszę że s...ów w dyby i... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Właśnie dlatego zrezygnowałem z allegro - bardzo łatwo jest zdobyć czyjś adres. Za łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do alarmu, to moim zdaniem lepszy sejf. Nie ufam elektronice. Znam natomist bardzo niepochlebne opinie o kombinacji alarmu z grupą interwencyjną. Jak raz na kilka lat ktoś nie włączył alarmu to zaraz był okradany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Co do alarmu, to moim zdaniem lepszy sejf. Nie ufam elektronice. Znam natomist bardzo niepochlebne opinie o kombinacji alarmu z grupą interwencyjną. Jak raz na kilka lat ktoś nie włączył alarmu to zaraz był okradany.

 

ja tez polecam sejf- najlepiej wielki, chamski z betonowym wsadem :D kupilem taki; V klasa, czyli mozna ubezpieczyc w srodku do miliona zlotych (szkoda tylko, ze ze ciagle tego miliona nie mam- ale jakby co bedzie jak znalazl :wink: )- waga cos kolo tony dwieście wiec nawet nie sposob tego ruszyc z miejsca w logicznym czasie i bez specjalnego sprzetu :wink: oczywiscie wszystko sie da otworzyc, ale to co jest w srodku zdecydowanie nie warte jest tej zabawy :D oprocz tego oczywiscie alarm z grupa interwencyjna i poki co czuje sie calkiem bezpiecznie (alarm sie wlacza automatycznie); jak to mowia strzyzonego Pan Bog strzyze :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość artpl
Co do alarmu, to moim zdaniem lepszy sejf. Nie ufam elektronice. Znam natomist bardzo niepochlebne opinie o kombinacji alarmu z grupą interwencyjną. Jak raz na kilka lat ktoś nie włączył alarmu to zaraz był okradany.

 

ja tez polecam sejf- najlepiej wielki, chamski z betonowym wsadem :D kupilem taki; V klasa, czyli mozna ubezpieczyc w srodku do miliona zlotych (szkoda tylko, ze ze ciagle tego miliona nie mam- ale jakby co bedzie jak znalazl :wink: )- waga cos kolo tony dwieście wiec nawet nie sposob tego ruszyc z miejsca w logicznym czasie i bez specjalnego sprzetu :wink: oczywiscie wszystko sie da otworzyc, ale to co jest w srodku zdecydowanie nie warte jest tej zabawy :D oprocz tego oczywiscie alarm z grupa interwencyjna i poki co czuje sie calkiem bezpiecznie (alarm sie wlacza automatycznie); jak to mowia strzyzonego Pan Bog strzyze :wink:

 

 

W takiej sytuacji zdesperowani bandyci mogą Tobie przystawić do głowy jakiś niebezpieczny przedmiot i też otworzysz sejf, tak mi się wydaje. Nie będziesz ryzykował życia za parę groszy. Z pewnością mając mniejsze czy większe zabezpieczenia eliminujemy początkujących złodziejaszków. Nigdy nie byłem zwolennikiem piesków w domu ale teraz poważnie rozważam zakup jakiegoś agresywnego zwierza obronnego, przecież od niego może zależeć nasze życie. A alarm swoją drogą dla zabezpieczenia i sygnalizacji wtargnięcia w takie strefy jak garaż, przedsionek, czy korytarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
W takiej sytuacji zdesperowani bandyci mogą Tobie przystawić do głowy jakiś niebezpieczny przedmiot i też otworzysz sejf, tak mi się wydaje. Nie będziesz ryzykował życia za parę groszy.

 

no pewnie, ze w takiej sytuacji bym otworzyl i modlil sie zeby badyci rozczarowani tym co zobacza w srodku nie urwali mi glowy zanim przyjedzie brygada :D sejf to tylko sposob na zlodzieja, nie bandyte

 

a propos to kiedys w zarzyjaznionej drukarni panienka przez przypadek nacisnela cichy alarm i wparowali tam goscie w kominiarkach rzucajac k**wami i pacyfikujac dwoch zszokowanych klientow :D trwalo dobre kilka minut zanim sprawa sie wyjasnila, bo wszystkie strony byly pewne, ze to napad i kazdy sie bal odezwac :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a propos to kiedys w zarzyjaznionej drukarni panienka przez przypadek nacisnela cichy alarm i wparowali tam goscie w kominiarkach rzucajac k**wami i pacyfikujac dwoch zszokowanych klientow :D trwalo dobre kilka minut zanim sprawa sie wyjasnila, bo wszystkie strony byly pewne, ze to napad i kazdy sie bal odezwac :D

 

Tak z czystej ciekawości... po jakim czasie panowie w kominiarkach przybyli na miejsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Tak z czystej ciekawości... po jakim czasie panowie w kominiarkach przybyli na miejsce?

 

tego to nikt nie wie, bo jak pisalem nacisniecie alarmu bylo przypadkowe

 

u mnie w aptece pojawiaja sie max. po 4 minutach, jak maja dobry dzien to szybciej- dobrze jest ich przetestowac raz na jakis czas, zeby w razie prawdziwego zagrozenia wiedzieli gdzie maja przyjechac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w pracy gdy nie załapał jeden z przycisków podczas wklepywania kodu panowie zjawili się po 4 minutach, na szczęście nie było obezwładniania :D


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chawer

Przykro, ze tak sie stalo, mam nadzieje, ze zlapia drani.

Zamiesc post na forum fotograficznym o kradziezy Canona i obiektywu.

Tutaj zaglada sporo osob, rowniez "Canoniarzy" ale i zajmujacych sie fotografia profesjonalnie. Moze akurat ...

http://www.cyberfoto.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem kiedyś w hurtowni zajmującej się sprzedaża alarmów satela, samsunga i boscha, nasi partnerzy chandlowi: agencje ochrony, firmy monterskie coraz częściej zaczeli mówić, że teraz złodzieje wpuszczają gas usypiający do domu, by obrabować go gdy są w nim właściciele. Nikt tego jeszcze problemu nie rozwiązał, wiele willi - najlepiej zabezpieczonych w alarmy, kamery i psy padło w ten sposób łupem. Co do kamer to wystarczy zabrać urządzenie rejestrujące, psa można uśpić tym samym gazem co ludzi. Pozdrawiam :!:


czas to pieniądz i zawsze go brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współczuję Naszemu Koledze, mam nadzieje, że złapią tych sk...ynów :!: :!: :!:


czas to pieniądz i zawsze go brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Pracowałem kiedyś w hurtowni zajmującej się sprzedaża alarmów satela, samsunga i boscha, nasi partnerzy handlowi: agencje ochrony, firmy monterskie coraz częściej zaczeli mówić, że teraz złodzieje wpuszczają gas usypiający do domu, by obrabować go gdy są w nim właściciele.

 

znam 2 przypadki w ktorych dom byl okradziony w nocy podczas snu wlascicieli :roll: jezeli to prawda z tym gazem to ciekawe co to takiego i skad go biora? pamietacie jak sie skonczylo uzycie gazu w teatrze na Dubrowce :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość artpl
Pracowałem kiedyś w churtowni zajmującej się sprzedaża alarmów satela, samsunga i boscha, nasi partnerzy chandlowi: agencje ochrony, firmy monterskie coraz częściej zaczeli mówić, że teraz złodzieje wpuszczają gas usypiający do domu, by obrabować go gdy są w nim właściciele. Nikt tego jeszcze problemu nie rozwiązał, wiele willi - najlepiej zabezpieczonych w alarmy, kamery i psy padło w ten sposób łupem. Co do kamer to wystarczy zabrać urządzenie rejestrujące, psa można uśpić tym samym gazem co ludzi. Pozdrawiam :!:

 

 

Zgadza się, słyszałem o tym, ale alarmu gazem nie uśpią, oczywiście musi to być alarm który zabezpiecza strefy w trakcie snu właścicieli. Ty będziesz spał,ale Twoi sąsiedzi usłyszą syrenę... całego osiedla nie uśpią, i to może uratować życie. Współczuje kolekcjonerom posiadającym okazy większej wartości, to musi być wyjątkowo ryzykowne hobby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.