Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

A. ...wski

prośba do expertów o expertyzę (nie expresową)

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie tak !

ale to by już trzeba z profesjonalistami rozmawiać ! może Władek , albo ktoś ... :wink:

 

... a jeśli nie, to każdy producent przyśle Ci katalog chętnie do domu jeśli się z taką prośbą do niego zgłosisz !

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dorzucę do kompletu cos co każdy (nawet laik) rozpozna :(

 

rolex.jpg

Rolex Cellini Classic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale – mam przed oczami Waszą piramidę, a tam o Chronoswiss ani widu, ani słychu!

i

A w ogóle – to Chronoswiss jest firmą szwajcarską, czy też nie

ad cytat pierwszy.

Chronoswiss nie znalazł się w naszej "piramidzie" prawdopodobnie z dwóch względów, Po pierwsze jest jeszcze w Polsce dość mało znaną marką i z tego względu zwyczajnie mogliśmy o niej zapomnieć, albo celowo nie została wzięta pod uwagę aby nie oceniać jej "niesprawiedliwie".

ad cytat drugi.

Chronoswiss jest jak najbardziej manufakturą szwajcarską :!:

 

Tak w ogóle, jeśli spodobały Ci się modele, które zaprezentowałem, proponuję zamówić katalog na firmowej stronie internetowej. W swojej kolekcji Chronoswiss posiada naprawdę ładne, ciekawe zegarki, które mogą Cię zainteresować.

Swoją drogą jest to jeden z najciekawszych katalogów firm zegarmistrzowskich, jakie kiedykolwiek miałem w ręku :(

 

Z pozdrowieniami

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha, zapomniałem dodać :!:

Naprawdę, nie podejmuj decyzji "poprzez" naszą piramidę. Jej głównym celem była zabawa i zapomnieliśmy w niej o wielu naprawdę znakomitych manufakturach, które bez problemu mogłyby się znaleźć w pierwszej dziesiątce.

Jeśli chodzi o miejsce Chronoswissa, dla mnie byłoby to miejsce na początku drugiej dziesiątki- taka drobna podpowiedź :wink:

 

Pozdrawiam

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yargoth, MasterFan - dzięki!

Wasze sugestie są naprawdę rozsądne (choć niestety nie przybliżają mnie do decyzji - no, ale to juz moje zmartwienie, ech :( ).

Choć pomyśl "techniczny", żeby poprosić o katalog, może rzeczywiście pomóc. Ale czy firmy rzeczywiście tak chetnie wysyłają katalogi do Polski - przecież wiedzą, że to nie jest zbyt głęboki rynek.

 

(a na marginesie - ciekawe, czy ten Rolex Cellini jest jeszcze w sprzedaży?)

 

P.S.

A w zamian coś, co mi od rana poprawia nastrój:

Ja: Kto dowodził I Brygadą Legionów podczas I wojny światowej?

Studentka: Władysław Gomułka.

:shock: :)


Andrzej W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie "pomyśl", tylko POMYSŁ, rzecz jasna. :oops:


Andrzej W.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale czy firmy rzeczywiście tak chetnie wysyłają katalogi do Polski - przecież wiedzą, że to nie jest zbyt głęboki rynek

Zazwyczaj nie każą się prosić dwa razy i wysyłają chętnie i szybko. Ich "dbałość" o klienta jest ich (większości dobrych szwajcarskich firm zegarmistrzowskich) jednym z największych atutów. Także zamawiaj- życzę przyjemnej lektury :(

Co do Rolex'a to całkiem niedawno widziałem go w sprzedaży, ale szczerze mówiąc, na żywo to zwyczajnie brzydki zegarek, ale to tylko moja opinia :)

 

Z pozdrowieniami

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wasze sugestie są naprawdę rozsądne (choć niestety nie przybliżają mnie do decyzji - no, ale to juz moje zmartwienie, ech :( ).

Takie już nasze zadanie aby wprowadzać chaos :twisted:

Tak jak tu pisalismy nie ma sie co przejmowac ze teraz nie wiesz co wybrac. Jest jeszcze sporo czasu i możesz spokojnie rozwazyc wszystkie za i przeciw. Lepiej poczekac dodatkowo miesiac lub dwa niz potem przez lata żalowac. Jak widzisz nie ma czegos takiego jak uniwersalny ideal piekna, bo np mnie ten Rolex bardzo się podoba (choć tylko w tym wariancie tarczy). Po Bazylei i Genewie na rynku zaroi się od nowości (zarówno tych wiekszych jak i "kosmetycznych") więc dojdą z pewnoscią dodatkowe opcje na Twojej liście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.