Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Meindl

Bardzo miło mi jest się przedstawić

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich obecnych, zgromadzonych i czytających te słowa bardzo serdecznie! Nazywam się Jacek, mieszkam na północy Polski w Lęborku, jestem entuzjastą elektroniki i wszelakiej nowej technologii oraz hobbystycznie interesuję się myślistwem jak i militariami. Mam 17 lat, uczę się w Zespole Szkół Łączności w Gdańsku w pierwszej klasie.

 

Na to forum zerkałem dosyć często z czystej ciekawości, jednakże teraz chciałbym się zainteresować na poważniej kolejnym moim zegarkiem, dlatego licząc na pomoc doświadczonych użytkowników poczyniłem pierwsze kroki (zarejestrowałem się) by takową uzyskać.

 

Mój dotychczasowy zegarek to najzwyklejszy w świecie Timex T2N694. https://www.dropbox.com/s/auursz4rxh5pgew/IMAG1445.jpg

 

Chciałbym nabyć coś nowego, nieco porządniejszego, dlatego niedługo poczynię kroki by zorientować się, co będzie najlepszym wyborem.

 

Tyle krótko i na temat o mnie, także witam jeszcze raz i mam nadzieję na szybką aklimatyzację w Waszej społeczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum!

Teraz i Ty należysz do społeczności pozytywnie zakręconych maniaków czasomierzy :)

Z przyjemnością pomożemy Ci w wyborze zegarka.

 

P.S. Ciekawski Timex'ik.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez michalpotok
      Hej!
      Jestem dość nowy w świecie zegarków (niewiele ponad rok), ale wpadłem po uszy.
       
      Żona, dzieci, buldogi francuskie i motocykl. I drugi motocykl.
       
      I kilka sikorów
       
      Przedstawiam świeży nabytek z jeszcze świeższym paskiem. Wiecie, od kogo

    • Przez Olszynka
      Witam wszystkich, założyłam konto, bo jedyny zegarek jaki kupiłam to Casio G-Shock. Nigdy nie przymierałam się do poważnego zegarka, ale nadszedł ten czas. Chętnie poczytam opinii doświadczonych użytkowników i poznam historie pewnych marek.
    • Przez Akubadzia
      Dobry wieczór,
      dziękuje za przyjęcie do grupy. Mam na imię Jerzy, moje zainteresowania to historia, meble i ich renowacja, do niedawna chodziłem po polach z detektorem metali. Przyszedł chyba czas na zegary ..... ale te stare ..... Z przyjemnością i zainteresowaniem czytałem i czytam dyskusje toczące się na forum i umieszczane na nim wiadomości i pewnie zostanę na nim na długo.
       
      Pozdrawiam całe Grono ....
       
    • Przez Cloud
      witam forumowiczów 
    • Przez Piotoman
      Witam,
      Pierwszy raz jako zalogowany
      Wcześniej tylko anonimowo czytałem interesujące mnie wątki, teraz się odważyłem i jestem z Wami.
       
      Pozdrawiam
      Piotr
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.